0 oy
228 göst.
Diğer kategorisinde (467 puan) tarafından

image

Yer dosegi bu uzerinde iki tane yüzü vardı dolabın içinde kullanmadığımız için görmedikte dolabın içinde rutubet olmuş yüzlerini makineye attim gecmedi peki bu döşeği nasıl temizleyebilirim yıkasam banyoda geçermi siyahlıklar hepsi rutubetten olmuş 

6 Cevaplar

0 oy
(754 puan) tarafından
Bu insanı hasta eder vallahi canım bence at gitsin 
(467 puan) tarafından
Canım atamayız ki yazın üstünde yatıyoruz iki tane var birinde hiçbişey yok bu duvara dayalı olduğu için böyle olmus
(754 puan) tarafından
Rutubet solunum yollarına çok zarar veriyor gerçekten eltimin kizinin odasinda rutubet vardı doktor ciğerlerine atmış ve 3 yıldır sürekli öksürüyor çocukcagiz lütfen dikkat edin söylemek istedim sadece ❤️
(467 puan) tarafından
Biliyorum tabiki canım çok teşekkür ederim evde kışın belirli yerlerde oluyordu rutubet temizledim çok şükür şu anda bisey yok ama bu döşekler kapalı dolabın içindeydi hava almadığı için büyük ihtimalle nemden oldu
-Reklam-
0 oy
(96 puan) tarafından
Buna benzer bişi vardı bende rutubet olmadı da kızım kaçırmıştı üstüne banyoda suyun altında yıkadım çiğnedim balkona astım ama havalar sıcaktı bu mevsimde zor olur kuruması gerçi bi kaç gün balkona koyarsın suyu alınca da peteklerin yanına koysan kurur 
0 oy
(405 puan) tarafından
Bu döşek değil sünger bence bu süngeri kullanma elde yikasan da tek kişi ile yapılacak iş değil çok ağır olur banyoya koyup ayakla basicaksin bi güzel sonra durala ama ağır olur gerekte yok yapma bence 
0 oy
(2,114 puan) tarafından
Balkonun genişsw orda yıka canım demire de atmadan önce iyice süzülsün suyu ki altında komşu yoksa direk at demire çiçek gibi olur
0 oy
(94 puan) tarafından
Kaynar kloraklı suya koy leğenin içine biraz dursun çiğne.güzelce durula kurusun bisey olmaz çıkar onlar klorakla ama suyu görünce ağırlaşır çok su çeker

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 77 göst.
6 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 184 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,817 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 105 göst.
6 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde duygu0404 (352 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 262 göst.
27 Şubat 2023 Aile kategorisinde Annelerr toplandiik (22 puan) tarafından soruldu

378,786 soru

11,337,529 cevap

34,800 kullanıcı

...