0 oy
254 göst.
Diğer kategorisinde (487 puan) tarafından

image

Yer dosegi bu uzerinde iki tane yüzü vardı dolabın içinde kullanmadığımız için görmedikte dolabın içinde rutubet olmuş yüzlerini makineye attim gecmedi peki bu döşeği nasıl temizleyebilirim yıkasam banyoda geçermi siyahlıklar hepsi rutubetten olmuş 

6 Cevaplar

0 oy
(842 puan) tarafından
Bu insanı hasta eder vallahi canım bence at gitsin 
(487 puan) tarafından
Canım atamayız ki yazın üstünde yatıyoruz iki tane var birinde hiçbişey yok bu duvara dayalı olduğu için böyle olmus
(842 puan) tarafından
Rutubet solunum yollarına çok zarar veriyor gerçekten eltimin kizinin odasinda rutubet vardı doktor ciğerlerine atmış ve 3 yıldır sürekli öksürüyor çocukcagiz lütfen dikkat edin söylemek istedim sadece ❤️
(487 puan) tarafından
Biliyorum tabiki canım çok teşekkür ederim evde kışın belirli yerlerde oluyordu rutubet temizledim çok şükür şu anda bisey yok ama bu döşekler kapalı dolabın içindeydi hava almadığı için büyük ihtimalle nemden oldu
-Reklam-
0 oy
(437 puan) tarafından
Buna benzer bişi vardı bende rutubet olmadı da kızım kaçırmıştı üstüne banyoda suyun altında yıkadım çiğnedim balkona astım ama havalar sıcaktı bu mevsimde zor olur kuruması gerçi bi kaç gün balkona koyarsın suyu alınca da peteklerin yanına koysan kurur 
0 oy
(416 puan) tarafından
Bu döşek değil sünger bence bu süngeri kullanma elde yikasan da tek kişi ile yapılacak iş değil çok ağır olur banyoya koyup ayakla basicaksin bi güzel sonra durala ama ağır olur gerekte yok yapma bence 
0 oy
(2,273 puan) tarafından
Balkonun genişsw orda yıka canım demire de atmadan önce iyice süzülsün suyu ki altında komşu yoksa direk at demire çiçek gibi olur
0 oy
(101 puan) tarafından
Kaynar kloraklı suya koy leğenin içine biraz dursun çiğne.güzelce durula kurusun bisey olmaz çıkar onlar klorakla ama suyu görünce ağırlaşır çok su çeker

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 83 göst.
6 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 66 göst.
17 Eylül 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Biriiste (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 560 göst.
27 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Mizginhavin (804 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.

397,344 soru

11,884,338 cevap

36,004 kullanıcı

...