0 oy
267 göst.
Diğer kategorisinde (299 puan) tarafından
Günaydın kızlar buraya daha önce de yazmıştım komşularım bebek görmeye gelcek diye ablam vardı o gitti bebek hastalandı derken sürekli ertelendi aklimdan da çıkmıştı açıkçası ta ki geçen gün yine hastaneden döndük baktım ki kapıda hiç bisey demedi bende demedim 1 kere aramıştım ona ihtiyacım vardı o an bebekle alakalı bir konuydu  açmadı küsmüş belli beni 1 kac saat sonra aradı bu sefer ben açmadım ertesi gün sabah 7 de aramış bende 8 gibi gördüm geri aradım yine açmadı sonra mj atmış beni aramışsın yemek yapıyordum diye bende bisey yazmadım dünde eşini gördük eşim selam verdi aldı selamı ama bana çok garip baktı anlamadım neden böyle yaptılar ben yine çağırayım dedim bu sefer kaynanam hastalandı yaşlı bu arada korktuk bisey olur diye ardından ramazan girdi şuan tek suçlu olduğum konu haber vermemem ama o kargaşanın içinde aklımda çıkmış bu uzatılacak küsulecek bir konumu sizce

5 Cevaplar

+1 oy
(2,804 puan) tarafından
Sende görüp yazmiyorsn geçerken yüzüne bakmamissin seninde çok bir farkın yok komsundan 
(299 puan) tarafından
Kapıda bizi görmezden geldi arkasını döndü ne yapayım hemen ardından kaynanam hastalandı köye gittik bebeğim o arada yine hastaydı küsmek mi lazım yani belki bir sorunu vardır diye düşünmek cokmu zor sizde hemen kusenlerdensiniz heralde
(2,804 puan) tarafından
Yok kusenlerden degylim kendin diyorsun kadın aradı donmedim bilerek gördüm slm vermedim faln diye sende kadına triplenmissin belki geçmiş olsun diye aradı kaynanan için bilemeyiz , belki halini sorup.oyle gelecekti bebek görmeye
(299 puan) tarafından
Önce ben aradım açmadı sonra ki gün aramış sabah 7 de geri aradım yine açmadı daha napim bana trip atıp selam vermeyene kusene cicek mi vereyim çocuğum hasta bide onun gönlünü mu alayim ne istiyorsunuz anlamış değilim
-Reklam-
0 oy
(968 puan) tarafından
E çocuk hastalığı zaten insanı mahvediyor aklından cikmjs olabilir karşılaştığınizda yada msjda vs böyle böyle oldu diye izah edersiniz küsersede kendi bilir bundan sonra 
(299 puan) tarafından
Bizide hastanede gördü bu arada o günde konuşmadık
(968 puan) tarafından
Bosverrr
0 oy
tarafından
Çocuk ne kadarlık

Ne hemen küsüyor ki samımı olsan çat kapı da gelebilecek rahatlıl olurdu aranızda bence çokta takma samimi olmadıgın ınsanları
tarafından
Boşver canım samimiyet öyle olmaz bence benım komşum ağlama sesini duyup kapımı çalardı ver bana işine bak derdı yani
(299 puan) tarafından
Ne güzel aile gibi Allah razı olsun ondan
tarafından
Öyle canım yenı evlıyken oturduğum yerdeydı 11 yıllık evlıyım şuan ayrı sehırlerdeyız ama görüşüyoruz hala çok annelık yaptı bana Allah razı olsun ondan
(299 puan) tarafından
Rabbim daim etsin böyle insanlar bolca olsun hayatımızda
tarafından
Amin amin
0 oy
(1,340 puan) tarafından
İkinizinde yaptığı doğru değil bence. Bi o cevap vermemiş bi siz. Hadi o küsmüş siz niye bile bile cevap vermiyosunuz madem konuşun da açıklayın derdinizi böyle böyle oldu diye. Sonra karar onun.  İster konuşsun ister konuşmasın bebekli insana çağırmadı diye küsülmez. Ama böyle bile bile açmadım bile bile cevap vermedim işleri koca koca insanlara maalesef yakışmıyor :)
(299 puan) tarafından
O gün bebegim hastaydı hastanede serum falan aldı hastanede bizi gördü hemşire bu arada eve gelince de damar yolunu unutmuşuz o üzüntüyle 2 kere kan aldılar serum falan derken dağıldık çıkartır misin abla diye aradım açmadı eve gelmişti eşim geldi hastaneye gittik aradan 3 4 saat geçti bende kizmistim biraz açmadım
0 oy
(1,670 puan) tarafından

Yani takıldığim yer seni insan yerine koyup geri aramış o an müsait olmaya bilir bu çok doğal ikiniz de ayni biriniz hakli biriniz haksız değil 

(299 puan) tarafından
Bebegim çok hastaydi 2 kere kan aldılar ve serum verdiler ağlamaktan üzülmekten migrenim tuttu ve ona ihtiyacım vardı açmadı telefonu bizi hastanede gördüğü halde bende açmadım o küstü çağırmadı diye bende kırıldım sonuçta bebek bu kadar mı gaddar ki küslük düşünebiliyor hala diye
(1,670 puan) tarafından
Düzelir inşallah cnm insanlara anlam verilemiyor  bitane soda yolla karın ağrısı na iyi geldiği söyleniyor de sen bebeğinle ilgilen
(299 puan) tarafından
Zaten öyle yapıyorum oda defalarca çağırcam diyip çağırmadı ben asla kusmedim müsait değil çocuğu var diyip geçtim ben erken doğurdum ailem geldi 1.5 ay falan yanımdaydı ev Zaten müsait değildi onlar gider gitmez de hastalık çıktı ailem varken de çağırmak istemedim kalabalık gelcekler diye muhtem ailemle tanışmak istedi çünkü ablama kapıda bizde gelcektik ama çağırmadı bacın demiş

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 368 göst.
20 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 291 göst.
22 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Manas (900 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 294 göst.
22 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 383 göst.