0 oy
55 göst.
Diğer kategorisinde (106 puan) tarafından
Kızlar 35 haftalık oldum hastane çantamı hazırladım ama fikir almak istedim. Küçük bı valiz vardı onun içine koydum yedekli zıbın bebek takimi koydum bir de ayrıca tulum koydum. Yedek olarak bir tane battaniye. Hemşireye vermek içinde battaniye bir takım kıyafet koydum çorap zıbın bebek için. Kendim için de pijama takımı iç çamaşır başörtüsü çorap koydum hemşireye vermek için. Yedek olarak da yanıma sabahlık bitane kalın hırka ayrı bı pijama altı işte depend bez ıslak mendil. Emzik koymadım aldım ama ilk günden ihtiayc olur mu bilemedim bide süt sağma pompası var evde ama koymadım kendisi tutması için doğru mu yaptım bilemedim? Anne çayı almıştım sallama çay ondan da 5 tane falan koydum öyle ara ara içerim diye. Terlik koydum işte. Puseti var pusetim üstüne örtmek icin örtü koydum. Yeterli olur diye düşündüm ama eksik yada fazla gördüğünüz var mı fikir verir misiniz 

3 Cevaplar

0 oy
(1,185 puan) tarafından
Ağız mendili bebek bezi pamuk gerisi yeterli bence 
-Reklam-
0 oy
(222 puan) tarafından
Eğer sezaryen falansa biberon köy canım nescafe koy narkozu atsın dıye ben kettle de koymuştum sıcak su için 
0 oy
(193 puan) tarafından
Canım bebek için kıyafet ve zıbını fazla koy çünkü kaka yapıp dışına çıkarabiliyorlar ağız mendili ve bebek bezini de fazla koy lazım oluyor 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 62 göst.
0 oy
8 cevap 239 göst.
1 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 281 göst.
3 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 152 göst.
11 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu

378,282 soru

11,322,449 cevap

34,770 kullanıcı

...