0 oy
280 göst.
Aile kategorisinde (88 puan) tarafından
Eşim kepçe operatörü abisinin kepçesi aylık 25 bine çalışıyor sürekli bana yakınıyor ay sonu gelsin ay sonu şöyle az yiyelim az alışveriş yap doğru düzgün kendime almam bile çocuğuma da almam çevrem verir kıyafet abisine maaşımı yükselt demiyor bana sürekli yakınıyor sizce yaptığı doğru mu canım birşey istiyor söyleyemiyorum parası yoktur diye ama ben onu düşününce de ben suçlu oluyorum işime karışma diyor 

4 Cevaplar

0 oy
(2,667 puan) tarafından
Kepçe operatörü için 25.000 çok az. 
(847 puan) tarafından
Evet çokkk az hatta 6 yıl önce evli degilken ben kepce operatörü bir sevgilim vardı ve o o zaman 20 bin kazanıyordu sürekli de maaşını söylerdi jabsjsns
(2,667 puan) tarafından
Kız yine eski post
(847 puan) tarafından
Ya ama bemde bu postlar niye yukarda jabsba
(2,667 puan) tarafından
Geri cik tekrar gir canım.
(847 puan) tarafından
Sagol cnm
-Reklam-
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Valla harcarim parasi yoksa bedavaya abine çalışacağına gitsin ya hakkını alsın yada başka iş bulsun sen kendini kullandırıyorsun diye cenemesini ben çekmem ve eşimi kimseye kullandirmam eşim bunu ister anlasın ister anlamasın gidip hakkını istemez başka yerde hakkı olan paraya çalışmazsa bende acımam borç içinde kalır dört bir yanı ada gibi tek başına kalır o borcun içinde 
(88 puan) tarafından
Savundum da ne oldu ya hep beni kotuledi
(1,661 puan) tarafından
Savun demiyorum eşin kendini savunmadiktan sonra senin birşey yapman ancak seni kötü yapar ve eşinle de aranı açar demek istediğim şey başka şeylerde altan laf söyle mesela benim eşim kesinlikle kimseye laf söyletmez acayip korkarimda çünkü tersi kötü bende tersini görmemek ama alttada kalmamak için ne derse o kocamda kocam derim birşey demeyip ama çok şey diyerek yaparım sinsilik oluyor ama yapacak birşeyim yok zamanla onlarda kendilerini geri çekmek zorunda kalıyorlar çünkü dönüp bunu dedi yaptı diyecek durum birakmiyorum ama o yüzüde birakmadigim için  hakkına girmeye calisamiyorlar
(88 puan) tarafından
Benim eşim zaten hep karşımda oldu doğruyu konusunca
0 oy
(1,951 puan) tarafından
Çevremde kepçe operatörü var birkaç tane. Maaşları o kadar iyi ki. Bence çok az aldığı maaş. Bizim orda maden var bazen yana yakıla bu meslekten birini arıyorlar.
0 oy
(947 puan) tarafından
Canm ya esin fazla para alior sana demior yada gercekten abisi vermior ama bence esin sana baski kurcagina abisine kursun karin tokluguna yasa dior resmen yanj abisine soz geciremesin ama karisina gecirsn karisi tepki koyunca kiyamey kopsun koy tepkini inceldgi yerden kopsun hesabi bolursa olsn yaziktr yani
(88 puan) tarafından
Yok ya ben bilmezmiyim eşimi parasini az alıyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 176 göst.
8 Eylül 2023 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 751 göst.
12 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Civcivim (1,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 293 göst.
30 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu