0 oy
402 göst.
Diğer kategorisinde (232 puan) tarafından

Kızlar oğlumu uyuttum kundakladim elinden korkuyor diye yarim kundak yapıyorum normalde

Mutfağa giittim 15 dk tek kaldim sonra içeri geldim bakmaya çok ağlıyordu bir baktım çok çırpınmış kundak yüzün üstüne gelmiş nefes alamıyordu . 

Bende hemen kucağıma aladim çok ağladı agzinin etrafı yeşil olmuştu resmen ağlamaktan çok korktum ağlıyorum sabahtan beri ben nasıl böyle bi aptallık yaparım diye . 

Asıl sormak istediğim de şu sonradan sakinleştirdim 2 defa kustu baya sakin şuan normal mi bu yaa başına gelen var mi :'(

7 Cevaplar

0 oy
(102 puan) tarafından
Allah korumuş ya kundak yapmadim hiç benimki de 6 günlük etrafta yüzüne düşüp saracak bişey dahi bırakmam alışır eline koluna ben rahat bırakıyorum 
(232 puan) tarafından
Mecbur yapıyorum yoksa hiç uyumuyor ki elinden kolundan korkuyor
-Reklam-
0 oy
(336 puan) tarafından
Aynı hatayı bende yapmıştım benimki uyurken kaya kaya yorganın altına sokmuştu kafasını cirpinirken farkettim malum lohusalik tam bı perişanlık akıl gidiyor çok şükür hiç bişey olmadı 1 yaşında şimdi ama benim ki kusmamisti. Çok ağlamıştı sadece normalde de kusan bir bebek mi 
(232 puan) tarafından
Yani arada kusar sanki çok çırpındı  diye oldu bence
(336 puan) tarafından
Şuan bir farklılık sezmiyorsan sıkıntı yoktur canım oluyor arada böyle talihsiz olaylar ne yazikki daha dikkatli olmakta fayda var.
(232 puan) tarafından
Baya sakin şuan ama gülüyor bana  . Kolik bir bebek normalde
0 oy
(1,839 puan) tarafından
Kusmasi iyi rahatlar korkma 
(232 puan) tarafından
İnşallah dediğin gibi olmuştur canim
0 oy
(3,004 puan) tarafından
O yüzden kundak yapmayacaksın yan yatiracaksin sırt üstü yaptırınca kusmuğundan boğulur Allâh korusun 
(232 puan) tarafından
Haklısın canım yan yatırıyorum zaten de mecbur Kunak da yapıyorum korkuyor elinden kolundan
(3,004 puan) tarafından
Yapma korksun geçici bir süreç o
0 oy
(4,095 puan) tarafından
Kundak çok çok tehlikeli ya. Yapma bence. Ben hiç yapmadım. Başlarda kendini uyandırıyordu sonra alıştı
(232 puan) tarafından
Hiç kolik bir bebek normalde en  rahat nasıl uyuyorsa öyle yapıyordum bende
0 oy
(2,993 puan) tarafından
Ben de kundak yapmadım canım ne kadar daha sağlıklı deseler de pek bana sağlıklı gelmiyor çocuğun elini kolunu sarmak. Yan yatır hep biraz sağa biraz sola ki kafası da ***** olmasın 
(232 puan) tarafından
Haklısın canım bende sevmiyorum kundak yakmayı ama elinden kolundan korktuğu için yapayım dedim.
Nerden bilebilirdim ki  böyle olacağını
0 oy
(485 puan) tarafından
Canım bebek o kadar çok agladiginda neden gelmedin duymadın mi bebeğim de çok ağlar bazen sakinlestiremiyorum boğazı kurur midesini bulandırır kusar doktora sordum ağlamaktan dedi ama supelenirsen bı acile götür 
(232 puan) tarafından
Çok şükür düzeldi canım . Sesi duymadım malesef tüm gun uyumamışti zaten bends yatırdım çok güzel derin uykuya girmiş görünüyordu bende dedim yemeği fırına atayim hemen geleyim oturma odası evin bir tarafında mutfak bir tarafında. Nerden bilebilirdim böyle olacağını aklımın ucundan gecmedi 2 çocuğum benim bu daha önce hiç böyle olmamıştı. Neyse ki bı dahakine dikkat edecem artık

İlgili sorular

+1 oy
27 cevap 813 göst.
23 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Begonvil_. _ (6,203 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 331 göst.
16 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 551 göst.
20 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,681 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 322 göst.
16 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,529 cevap

34,777 kullanıcı