0 oy
552 göst.
Diğer kategorisinde (6,681 puan) tarafından
Biz yemeyimizi mutfakta yeriz girdim mutfaga sofrani hazirlayayim çocuklarda oturma odasinda oynuyordular..bir  kac dakika sora evde sessizlik hiss etdim oglumu cagirdim cevap vermedi gitdim odaya çocuklar yok yatak odasina kosdum orda da yok banyo balkon tuvalet her yere bakiyorum yok çocuklar elim ayagim esiyor artik bagiriyorum yine yok aglayarak ozum atdim disari esimle karsilasdik esime cocuklar yok dedim zavallim az kalsin yerinde geciniyordu sen evi iyice ara ben asagiya dusuyorum dedi geldim eve agliyorum bagiriyorum isimlerini yok yine yoklar esim aradi ayakkabilari falan bak gor yerindemi diye baktim yerinde ayakkabilari evi ara evdeler dedi artik sesime komsumuz apartman gorevliside geldi  esim oglumu sesleyince bide bakalim yatagin arkasindan ses geldi..saklanmişlar oraya bide nasil sessiz olmuşlar anlayamiyorum yada heyacandan duymamisim bilemiyorum artik tek bildiyim bu gun ömrümün yarisi gitdi..hala kendime gelemiyorum

17 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Rabbım kimseyi evladıyla sınamasın inşallah 
(6,681 puan) tarafından
Amin canim aminn
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Veledlere bak yaaa
tarafından
Allâh sevindirmiş seni önce kaybettirip :) sadaka ver canım
(6,681 puan) tarafından
Yarin veririm..Allahim kimseye yaşatmasin
tarafından
Amin amin bir şey olmamasına çok sevindim rabb sana bağışlasın acılarını gostermesin
(6,681 puan) tarafından
Cok sagol canim benim
tarafından
Sen de sağ olasın kuzucum
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Can decellik edibler ne qederlikdi uşağlar?
(6,681 puan) tarafından
Biri 5 yasindadi biride 2..birinci defedirki bele bir sey edirler aglima gelmezdiki gizlenerler
(1,661 puan) tarafından
Can anləram o anki heyecanını
(6,681 puan) tarafından
Ele bildim ozlerini 9dan asagi atiblar
(1,661 puan) tarafından
Ay Allah qorusun qapı zadı kilidle can
0 oy
(5,558 puan) tarafından
Rabbim hic bir anneyi evladıyla sınamasın 
(6,681 puan) tarafından
Amin canim hala kendime gelemiyorum
(5,558 puan) tarafından
Tahmin edebiliyorum o an ki halinizi
(6,681 puan) tarafından
Kendileriini asagiya atdiklarini bile dusundum bir anlik :((
0 oy
(48,693 puan) tarafından
doveydin ikisinide ,☺️☺️ saka saka insan kafayı yer ya 
(6,681 puan) tarafından
Kizdim ikisinede bi daha yapmasinlar diye..deli gibi dolaniyordum ortalikda bagira bagira bide 9cu katdayiz artik kendilerini asagi atdiklarini bile dusundum
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Geçmiş olsun kaç yaşındalar , mahsuz mu saklanmışlar merak ettim
(6,681 puan) tarafından
Biri 5 biride 2yasinda..şaka yapiyorlarmiş bana oğlum oyle diyo..
İlk kez boyle bisey yapiyorlar kendilerini balkondan atmalari bile aklima geldi ama saklanmalari aklima gelmedi
(7,935 puan) tarafından
Allah bağışlasın 2yaşındakinin aklına saklanmak gelmez de 5yaşındaki öğretmiştir.Çok korkup telaşlanıp üzüldüğünü bir daha yapmaması gerektiğini anlatmalısın
0 oy
tarafından
Allahım kimseyi evladıyla sınamasın. Düşüncesi bile korkutuyor insanı 
(6,681 puan) tarafından
Amin canim aminnn
0 oy
(564 puan) tarafından
Biliyorum çok kötü bir his benim kızım da bana yapmıştı aynısını yatağın arkasında onu bulunca ağlamıştım çok şükür etmiştim valla daha küçücük 1 yaşlarındaydı 
(6,681 puan) tarafından
Ya bide nasil sessiz kalmislar o kadar sure anlayamiyorum hala heralde bir 5dakika daha gec bulunsaydi ben kalpten giderdim
0 oy
tarafından

Bak sen yaramazlara :)

(6,681 puan) tarafından
Bide nasi sessiz kalmislar ya
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Ayy okurken bil içim gitti bacım aman bişey olmasın da tek Allah korusun çok zor kapı pencere kapat kitle hep ..bn üstten kitliyrm diş kapıyı artık açıp gidiyr sipam.oda 2yasinda.balkon kapısı bile bırakmıyorm balkon demirine çıkıyor..AMan sende dikkat et bacım Allah hepimizin evladını korusun
(6,681 puan) tarafından
Aslinda hep dikkat ederim her yer bagli olur ama o an aklima neler geldi kacirilmaktan tut kendilerini 9cu katdan atmaklarina kadar..ama saklanmlari hic aklima gelmedi.simdi dusunuyordumda ya bende esimin pesine takilib disari ciksaydim?o zaman neler olurdu..uzun bir sure kendime gelemiycem heralde
(6,825 puan) tarafından
Aman dikkat et kuzm.tahmin ediyrm ya çok zor bir durum
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Allahım sen koru yavrularımızı. Çok geçmiş olsun
(6,681 puan) tarafından
Aminn canimm aminn rabbim acilarini yasatmasin
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Cann çox pis oldum.Sen nə hislər keçirmişəm Allah bilir.birde Allah sənə bu hissi yaşatmasın .uşağlar oyun oynayın day bilmirlər ki siz necə qorxmusuzz
(6,681 puan) tarafından
Deyilesi deyileee deli olmusdum
(1,438 puan) tarafından
Oxudum sənin yerinə qorxdum.bilmedim necə cvb yazdım.insallah birdə belə hisslər yasamazsan
(6,681 puan) tarafından
Cox sagol canim Allah hec kime yasatmasin..agila gelecek en sonuncu şeyi edibler ee
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Kardesimde aynisini yapmisti cok zor bi durum canim ya
(6,681 puan) tarafından
Aynen Allahim kimseye yasatmasin
0 oy
(7,197 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım bizde yeğenim iki yaşında iken tatile gitmiştik baya bir yüksekte idi daire. Bütün hepimiz birden bir harla çocuğu arıyoruz yok en sonunda annem camdan aşağı baktı düştü mü diye ablam dayanamadı oturdu ağladı o ağlayınca bizde tutamadik kendimizi hep birlikte hem ağlayıp hemde hala arıyoruz el kadar çocuğu sonra bir baktık duşakabine girmis kapağını kapatmış oyun oynuyor ablam aldı bir sarıldı çok kötüydü ya Rabbim kimseyi evladı ile sinamasin 
(6,681 puan) tarafından
Benimde aklima ilk gelen balkondan aşagiya duşmuş olmalariydi Allah korusun..bide o an insan saglikli dusunemiyo balkondan asagiya bakarken eyer Allahim sen affet eyer dustulerse bende aticam kendimi asagi dedim ve asagi baktim..delirmistim deli gibi bagirarak kosuyordum
(7,197 puan) tarafından
Ah bu çocuklar insanı maddi manevi nasilda yok ediyor (≧▽≦) canları sağ olasıca neden yaparlar ki böyle bir şeyi :/
0 oy
(266 puan) tarafından

Ay sizə qurban. Oynamağ düşüb könüllərinə. Göndər mənnən oynasınlar :D

(6,681 puan) tarafından
Ele de oynamaq olar ne qeder eseblesmisem 100 defe seslemisem biri sesini cixartmiyib inanirsan ureyim partdiyirdiye ujee
(266 puan) tarafından
Caaaaan. Allah haqqı başa düşürəm . Hələ bilmirlərdə uşağdılar
0 oy
(756 puan) tarafından
Bi defa bende yaşadım çok korkunç bi şey o an aklımdan ne kadar çok şey geçti düştü mü gitti mi ayy Allahım yaşatmasın kimseye evlat acısı 
(6,681 puan) tarafından
Aynen valla aklima neler geldi..amin canim Allahim kimseye yasatmasin
0 oy
(108 puan) tarafından
Ahhh bu annelik bende yaşadım ama benim Küçük cadı yolda çıktı.Benim.ikinci kızım felaket haraketki bir bebekti aslında ilk 5 ay attığım yerde uyurdu sonra suruneye başladı ilk adımlar ne derken 10 ayına basmadan yürüdü.Eviniz müstakil di.Buyuk kızım öğle arası okuldan yemeğe geldi mutfaktaydim küçük kızımda yanında 2 dk sadece 2 dk ya bir baktım kız yok evi komple gezdim yok yani aramadigim yer kalmadı dışarı çıksa kapı demir acamaz. So. Çare ke nmi diasari attım nasıl ağlıyorum bağırıyorum komşum ve sevdiğiniz bir akrabam benim kızı okul bahçesinde bul getir.Essek sioasi ayağının altına peluş ayı koyup penceree tırmanmış oradsnda pencere ve eleği aç 1 metre yüksekten ke dini arka arka dikenlerin içine bırak boklu beziyle okula git komşumun kucaginda gördüm de dizlerim cozukdu yere yigildim ve 1 yaşına yeni girdi sıralardi 
(6,681 puan) tarafından
Ya şansiniza tanidik cikmiş karşisinada bulmuş ..Allah korusun neler ola bilirdi..
Biz 9cu katdayiz merdiven tarafin kapisi bagli asansorede binemezler korkarlar aklima kendilerini atdiklari yada kacirildiklari geldi
(108 puan) tarafından
Yaa çok iyi anladım yazdıklarını okuyunca insanın aklına kısa sürede neler geliyor demi Rabbim kimseye evlat acısı vermisin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 215 göst.
0 oy
7 cevap 405 göst.
16 Mart 2024 Diğer kategorisinde Lavanta... (232 puan) tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 816 göst.
23 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Begonvil_. _ (6,225 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 331 göst.
16 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,157 soru

11,380,523 cevap

34,871 kullanıcı

...