0 oy
88 göst.
Diğer kategorisinde (69 puan) tarafından
Neler yapıyorsunuz gün içinde kreşe gitmeyenler ozellikle konuşması nasil bebelerinizin

2 Cevaplar

0 oy
(1,455 puan) tarafından
Sürekli sohbet ediyoruz doğdu doğalı agu agu dediği zaman bile sohbet ederdim konuşmasına çok büyük katkı da bulundu zor bir ismim var 9 aylıkken ismimle seslenirdi mesela şimdi 2 buçuk yaşında uzunca cümleler kuruyor her derdini sıkıntısını anlatıyor bütün annelere tavsiyem sürekli konuşun bebeğinizle 
-Reklam-
0 oy
(1,418 puan) tarafından
4lü 5li kelimeler kuruyor artık kendini ifade ediyor mesela yeni duyduğu bi kelimeyi söylerken zorlanmıyor bazen unutuyor ne diceğini düşünüyor o çok hoşuma gidiyor :) kitaplara çok ilgili elimden geldiğince ilgileniyorum etkinlik kitapları boyama falan hepsi elinin altında istediğini alıp getiriyır anne hadi diye o konuda zorlanıyoruz tabi onun dışında oyun da çok oynuyoruz özellikle babasıyla herfün evde maç yapıyorlar genelde parka çıkarıyorum öyle vakit geçiyor ama aşırı inat bi çocuk o konuda çok sıkıntılar yaşıyoruz 

İlgili sorular

+1 oy
67 cevap 696 göst.
7 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Elifelaemir (288 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 349 göst.
0 oy
5 cevap 125 göst.
10 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 253 göst.
7 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,530 soru

11,477,243 cevap

35,090 kullanıcı

...