0 oy
172 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,464 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Çok bunaldım ben eski halime dönmek istiyorum. Çok çirkin oldum 43 gün önce sezeryan doğum yaptım. Hamileliğimde 16 kilo aldım önceden 61 kiloydum o bile çoktu boyuma göre. Sütüm 25 ml anca geliyo zaten sağarak veriyorum günde 2 kere. Siz nasıl zayıfladıniz doğumdan sonra sanki doydugumu hissetmiyorum. Önüme ne çıkarsa ondan yiyim bundan da yiyim diyorum sürekli ağzım boş durmuyo. Önüme 1 ekmeği koy yerim öyle bı iştahım açıldı. Nasıl dur diycm kendime. Daha 23 yasındayım. Bu kilo bana çok fazla. Geçen sene aldığım  hiç bı kışlık kıyafetim olmuyo. Motive edip yol gösterir misiniz? Boyum da 1.57 doğumdan 1 hafta sonra tartildigimda 68 falandim sonra hiç tartilmadim.

8 Cevaplar

+1 oy
(774 puan) tarafından
Bende Sezeryan doğum yaptım oğlum 10 aylık şuan sürekli emzirdim ve her emzirme sonrası 1 bardak su içtim... Yememden içmemden hiç kısmadım kısa bir süre sonra bir tartılmıştım ki hamile kaldığım kiloma düşmüşüm hiçbir diyet özel bişey yapmadım semde zamanla verirsin canım dert etme 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende normal doğum yaptım kilolarım dan kurtulmak istiyorum diyet yapamıyorum sürdüremiyorum yani STARLİFE zayıflama çayı var onu sipariş etmeyi düşünüyorum 
0 oy
(9,504 puan) tarafından
Motive edemem ama sarılabiliriz  5 aylık hamileyim 53 kiloydum iki hafta önceye kadar iki haftada 58e çıktım Allah sonumu hayır etsin bundan sonrası patır patır gelecek boğazımı tutamıyorum ne uazıkki 
(1,464 puan) tarafından
Ay evt ya o boğazımızi bı tutabilsek :(
0 oy
(352 puan) tarafından
Aralikli orucla verdim, eskisinden daha iyi durumdayım...Ama 2 yıl sonra verdim, emzirme döneminde hiç takmadım kiloyu falan...
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Boyum 163 64 le hamile kaldım kızım 13 aylık halen 14 kilo fazla duruyor 77yim
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Ben 30 kilo aldım =) 68 kilo ile hamile kalıp 100 ile doğuma girdim sezaryen oldum, acele etmedim ekmeği kestim kepek ekmek sabah akşam 1 dilim onun dışında bol bol su içip emzirdim emzirmek 10 km koşmak gibi çok zayıflatıyor,  6 Aydan sonra spora başladım gün de 10 bin adım evde yürüyordum =) en son sin.r oldum 10 gün ölüm dieti =) yani gerçekten çok az yiyordum 8 kilo daha verdim. Eskisinden zayıfım oğlum bir buçuk yaşında yine hamileyim=)) 9 ayda aldığım kiloyu hemen veremezsin acele etme 
0 oy
(503 puan) tarafından
Bende sezeryanla. Doğum yaptım yememe icmene hiç dikkat etmiyorum önüme geleni yiyorum 

Baya kilo verdim dert sıkıntılardan dolayı şuan 7 haftalık hamileyim yeni 47 kiloyum 
0 oy
(4,924 puan) tarafından
Canım ama daha çok yeni doğum yapmışsın zamanla verirsin inşallah yemen lazım bebeğe süt olmasi için ekmek çok yeme bol su ic

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 76 göst.
21 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamze 35 55 (1,943 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 104 göst.
+1 oy
10 cevap 280 göst.
0 oy
19 cevap 273 göst.
29 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birhilall (1,070 puan) tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,529 cevap

34,777 kullanıcı

...