0 oy
455 göst.
Diğer kategorisinde (2,675 puan) tarafından

Bizim burada evliliği güzel olan birileri yakar kınayı öyle der büyükler. Annem halam yaksın istemişti kınamı halam da yaktı. ☺️

Çok şükür evliliğimiz de güzel, Rabbim daim etsin ♥️

Sizin kınanızı kimler yaktı, yakan kişinin evliliğik durumu sizinle aynı durumda mı :blink:

50 Cevaplar

+1 oy
(1,550 puan) tarafından
Düğünüm olmadı:((
(157 puan) tarafından
Pandemi gelini misiniz sizde benim gibi
(1,550 puan) tarafından
Yok degilim
-Reklam-
0 oy
(12,985 puan) tarafından
Eşimin teyzesi eşimin ailesinde tek severek evlenen kişi olduğu için bana da mantıklı geldi mutlu da bir çiftler 
0 oy
(579 puan) tarafından
Bende duydum o sözü. Kendi teyzeme ve eşimin teyzesine yaktırdım. İyi bir evlilikleri var 
0 oy
(1,469 puan) tarafından
Eskiden buna bende inanmazdım ama artık inanıyorum çünkü benimde teyzem yaktı kınamı , ve onun evliliği çok kötü hatta boşandılar bizde eşimle çok iyi sayılmayız ite ite gidiyoruz :/
0 oy
(991 puan) tarafından
Sağdıclarm yaktı üniversite arkadaşlarım biri evliydi evliliği güzeldi hamd olsun benimkide öyle:)
0 oy
(1,336 puan) tarafından
Kuzenim yaktı kınamı. Evlilikleri çok güzeldi. Şükür evliliğimiz iyi gidiyor. Ama tabi batıl inanç bence.
0 oy
(6,970 puan) tarafından
Valla bizde de oye derlr evliliği iyi olan kişi yaksın derler ama benim annem kuzenimin yakmasini istedi şöyle 5 tane teyzem var bi tanesiyle iyiyiz diğerleriyle kotuyuz o yüzden onlara minnet etmek istemedi ki bende kabul etmezdim konuştuğumuz teyzem çok çekti evliliğinde o yüzden onu da istemedi halalarim vardı aslında onlar olabilirdi ama 5 tane teyzem yakmayinca annem halalarima da tenezzül etmedi gerçi nolcakti sanki teyzemin kız var kuzenim kardeş gibiyiz ablam gibidir evliliği ahım şahım değil o da çok sorun yaşadı halda cekiyo ama bende onun yakmasını istedim o kadar yakınım olduğu için düşünüyorum 3 yıllık evliyim hiç onun evligine benzemiyo benimki 
0 oy
(719 puan) tarafından
Eşimin yengesi yaktı yaşlıdır kocası öldü nasillardi hiç bilmiyorum biz çok şükür iyiyiz de onu şimdi merak ettim eşi hayattayken nasillarmis diye soracağım 
0 oy
(494 puan) tarafından
Evet bizimde öyle oldu yengem yaktı çok mutlular yani dışardan öyle gözüküyor 
0 oy
(1,770 puan) tarafından

Bana batıl inanç geliyor. Kına yakmak la olsaydı bu işler herkesin evliliği güzel olurdu :blink: bana kuzenim yaktı daha 2 aylık evliydi yani bide . Bende kardeşimin kınasını yaktım erkek . Kızın annesi dedi senin annen yok yakma die ne alakaymış dedim hiçte umursamadım 

0 oy
tarafından
Bana görümcem yaptı benimle yaşıt evli değil Nemrut gibi bileydi şükür evliliğime yansımadı :S 
0 oy
(1,583 puan) tarafından
Hiç hatırlamıyorum valla :)
0 oy
(736 puan) tarafından
Eşimle beni tanıştıran yenge yaktı sen yak yenge dedim tamam dedi kadın 
0 oy
(1,244 puan) tarafından

Ay iyiki benim kınamı halam yakmamış yılanlığını bizede bulaştırırdı:D benimkini yengem yaktı. Dayımla yengemin ilişkisini çok beğeniyorum. Birbirlerini çok severler. Keşke yüzüğümü de dayım kesseydi. Ama amcam yırtık dondan çikar gibi burdada çıktı neyseki şimdi görüşmüyoruz çok şükür

0 oy
(269 puan) tarafından
Kardeşimin eşi yaktı bizde yenge kına yakar yada biri yengelik yapar geline o yakar
0 oy
(185 puan) tarafından
Çocukluk arkadaşım yaktı evli değildi ama onun yapmasını istedim çok da mutlu oldum :)
0 oy
(5,858 puan) tarafından
Ne kınam ne düğünüm oldu yorumları okumaya geldim :)
0 oy
(596 puan) tarafından
Eşimin halası mutlu değil mi bilmiyorum ama şuan evliler 
0 oy
(3,360 puan) tarafından
Ablam yaktı çok şükür evligi  de guzel
0 oy
tarafından

O sözü duymamıştım ama evliliğim güzel gidiyor , halamın eltisi kına mı yaktı , kocası da resmi nikah şahidim oldu :D

Hiç akrabam değil ama çok seviyorum kadını ❤️

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 497 göst.
16 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 345 göst.
16 Kasım 2023 Aile kategorisinde Ela94 (968 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 695 göst.
9 Nisan 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 624 göst.
18 Ağustos 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde M. Nur (812 puan) tarafından soruldu

379,456 soru

11,359,009 cevap

34,835 kullanıcı

...