0 oy
310 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Şimdi yugursam sabah yapsam taşar mi hamur hanımlar 

11 Cevaplar

+2 oy
(225 puan) tarafından

Ben kuru mayanin yarisini koyuyorum sabaha kadar bekletiyorum buyuk bir kabin icinde taşmıyor guzel sisiyor ve eksi olmuyor yarısını koyduğum icin 

tarafından
Yas maya olmaz mi
(225 puan) tarafından
Olur tabiki. Minik minik paketli olan yaş mayaninda yarısını koyuyorum canim
tarafından
Sabaha kadar mayalaninca eksi olmaz dimi yaa
(225 puan) tarafından
Yok olmaz hatta annem suanda bizde o da yapti koydu hemde kaloriferin yanina koydu dedgm gbi mayanin yarisini yaparsan bise olmaz birde buyuk kabin icine koy cunku sisecek o
-Reklam-
+2 oy
(107 puan) tarafından

Cnm daha guzel kabarir ama okadar cok yapmazsin herhalde buyuk bi kapta yogur cikmaz bence

tarafından
Evet cnm eksi olmaz dimi
(107 puan) tarafından
Yok cnm sanmam mayasini fazla kacirma yeter
+1 oy
tarafından

Tasar canım ama eksi olur 

+1 oy
(1,146 puan) tarafından

Yapma canım eksir  hamur yoğurt  değil ki bu sonuçta  mayalayip  birakasin 

+1 oy
tarafından

Canım hiçbirşey olmaz en güzeli pyle oluyor aslında geceden yapıp sabah yaparsan pofuduk oluyor piştiğinde ben hep öyle yaparım 

tarafından
Canim kac paket maya?
tarafından
Büyük leğene  mayalayın  ve 1 paket yaş maya kullanıyorum. Bimden  alıyorum  onlar daha iyi kabartıyor
+1 oy
(103 puan) tarafından

Ben kışın hep öyle yapyrm canm hava soğuk sabaha anca iyice kabarmış oluyo

0 oy
tarafından

tasar tabi:)

0 oy
(4,695 puan) tarafından

Taşar canim. Mayayi fazla koyma eksi olur 

0 oy
(382 puan) tarafından
Canım baya saat geçmiş ama öneride bulunim bende yapıp dolaba köy alt kısmına strece sarıp ben öyle yaparım soğuk mayalanmaya geciktirir ve sabaha kadar tam kıvamında oluyo tasmiyoda dışarı çıkarıp sıcakta 10 dk beklet yoğur mis gibi ben öyle yaparım 
0 oy
(410 puan) tarafından

Yengem hep akşamdan mayaliyor çok güzel yumuşacık poğaçalari oluyor ekşi olmaz ama tasmamasi için büyük bir kabın içine koyman gerek

0 oy
tarafından

buzdolabi pogacasi var bir gun oncesinden yogurup sekil veriyosun dolaba atiyosun ertesi gun yumurta sürüp pisiriyosun ondsn yap

İlgili bir soru bulunamadı

398,129 soru

11,906,344 cevap

36,034 kullanıcı

...