0 oy
132 göst.
Diğer kategorisinde (224 puan) tarafından
Çok kusuyorum daha bebek 1 aylık midem bi haftayı geçti hala bulanıyo halsizim bugünde dörtdür kusuyorum ilk kızımda sadece sabahları olurdu bundada mide bulantısı acaba kızım mı olacak yine erkek anneleri sizde mide bulantı aşerme var mıydı 

18 Cevaplar

0 oy
(877 puan) tarafından
Erkek çocuğum var 2 tane mide bulantım olmadı görümcem erkek hamileliğinde mide bulantısı yaşadı ben inanmıyorum böyle şeylere 
(224 puan) tarafından
Anladım canım
-Reklam-
0 oy
(1,393 puan) tarafından

Günde 12 kere kusuyordum  doğurdugum gün bile.kustum oglum var 5 yasinda:D

0 oy
(327 puan) tarafından
Kızım da çok kotuydum valla bunda daha cinsiyeti bilmiyorum ama yine kötüyüm ablamda oglunda kötüydü kızında iyiydi bence alakasi yok
0 oy
(915 puan) tarafından
Benm kzıım var hiç miğde bulantısı yaşamadm canm . 
0 oy
(5,801 puan) tarafından
ablamın 2 kızı var öldü mide bulantısından il 4 ay iptaldi. benim de bir kızım var, 1 kere bile mide bulantısı çekmedim, çok rahat bir gebelik geçirdim. hiç alakası yok öyle şeylerin cinsiyetle
0 oy
(1,894 puan) tarafından
Mide bulantısınin babanın karaciğer sağlığını gösterdiği söyleniyor bir yerde okumuştum ,eğer ilişkiye girdiğiniz dönemde eşinde ,özellikle karaciğerinde  toksik madde çok ise erkeğin ,annede mide bulantısı çok oluyormus ki benim eşim karaciğer hastası son güne kadar kustum sabah akşam demedem millet kilo alır ben üç dört kilo vererek doğuma girdim sadece vitaminler sayesinde ayakta durdum canım gerçekten buna inandım eşinin  vücudunda toksit madde çok olursa anneye mide bulantısı çok oluyormus 
(615 puan) tarafından
Bir yaşima daha girdim İlk defa duydum .
(1,894 puan) tarafından
Bende bir yerde okudum canım oğluma hamile iken  eşimde karaciğer hastası olunca inandım yani çünkü çok zayıfladım hamile iken kusmaktan doğuma bile kusarak gittim hiç yemek yiyemedim , o yüzden hamile kalmaya korkuyorum serum ve vitamin takviyeleriyle yaşadım ,hastaneye çok yattım normalde çok sağlıklı bir bünyem vardır ,mesela sezaryan yaptım ertesi gün normale döndüm,hiç ne ağrım ne acım eve geldim banyoya girdim gezmelere başladım , hiç birseyim kalmamisti sezaryan olduğum halde
0 oy
(2,838 puan) tarafından
Bir kızım bir oğlum var hiç bulantı kusma yaşamadım kızımda vücut yorgunluğu oluyordu oğlumda daha dinçtim başka fark yok
0 oy
(484 puan) tarafından
Bence alakası yok . 3aylik olana kadar fark etmedim bile hamile olduğumu.  Kontrole gittim Dr söylemişti erkek olacak diye o kadar belirti yoktu yani . Kuzenim de iki oğlu var birbirinden beterdi yemek yiyemezdi 
0 oy
(940 puan) tarafından
Alakası var mı bilemiyorum ama benim 1 kız 1 oğlan var kızımda çok aşırı bulantım vardı şuan tekrar gebeyim sabahları tek vardı erkek olur demiştim çok şükür 2. Oğlum doğacak 
0 oy
(708 puan) tarafından
Cinsiyetle alakası yoktur ya benim oğlum oldu mide bulantım yoktu aserme de olmadı hatta canım bişey istemiyordu zorla yiyordum
0 oy
(2,861 puan) tarafından
Alakası yok

Gelinimiz kızında hep kustu

Oğlunda az kustu

Ben hem kızım hem oğlum 

Hiç kusmadim
0 oy
(524 puan) tarafından
4 ay sabah akşam kustum. Oğluşum var
0 oy
(2,407 puan) tarafından
Iki oglum var, ilk oglumda ne bulanti ne kusma ne halsizlik oldu. Ikinci oglumda kusmaktan, mide bulantisindan öldüm. Ilk 4 ay ilacla yasadim. O yuzden cinsiyetle hic hic alakasi yok :)
0 oy
(2,352 puan) tarafından
Cinsiyetle ilgisi yok kişininin o dönemdeki bünyesine göre belirtiler çıkıyor. Benim ikinci bulantı olarak daha fazlaydı cinsiyet de farklı çıktı ama sanmıyorum bundan kesin belli olacağını. 
0 oy
(4,937 puan) tarafından
Kızımda da oğlumda da iksindede 4 ay mide bulantısı dan mahfoldum kafam kalkmıyordu alakası yok ikisininde hamileliğinde ayniydim 
0 oy
(615 puan) tarafından

Canım mide bulantısı ile cinsiyet alakası yok. Şuan erkek bebeğe hamileyim kızımda ne yaşadiysam bunda da aynısını yaşadım.Allah senin de gönlüne göre versin inşallah.<3

0 oy
(958 puan) tarafından
Bence cinsiyetle alakası yok. Tamamen bünyeyle ve de hormonlarla ilgili diye düşünüyorum. 
0 oy
(2,093 puan) tarafından
Kim demiş oğluma hamile iken doğuma kadar kustum

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 247 göst.
7 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Fatmabttl (25 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 87 göst.
29 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,336 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 359 göst.