0 oy
186 göst.
Diğer kategorisinde (100 puan) tarafından
Hep hataları sorgulariz oysaki iyiligimizin dokunduğu nice insanlar var 

Ben benimkinin sadece bı tanesini anlatayım bebeğim besiginde durmuyordu bnmde paraya ihtiyacım vardı bende letgoya koydum bı abla yazdı ben alabilirim durumumuz pek yok ama eşimden habersiz biriktirmiş tim onla alırım demişti tm dedim kararlaştırdık buluştuk ne göreyim 7 yaşlarında bı kız cocugu kışın ortasinda terlikle montsuz annesiyle gelmiş beşiği almaya kıyamadım parayı alamadım beşik sıfıra yakındı verdim ablayı bekletim bnm çocukların olmayan giysilerini bide bataniyelerinide verdim o kadar mutlu oldumki dünyalara bedeldi oysaki küçük bı mutluluk dünyayı değiştirir keşke elimde daha fazlası gelseydi tabi 

7 Cevaplar

+9 oy
(12,535 puan) tarafından

İyilik yap denize at :ermm:

(896 puan) tarafından
Aynende öyle+
(13,648 puan) tarafından
Seni boşuna sevmiyorum ben ya
(896 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
(12,535 puan) tarafından
♥️♥️❤️
-Reklam-
+3 oy
(335 puan) tarafından
Sağ elin verdiğini sol bilmemeli der büyüklerimiz. İyilik yaristirmayalim. İyilik yapalım ve unutalım. Vesselam.
+1 oy
(711 puan) tarafından
Bu tür iyiliklerimiz sadaka yerine geçtiğinden ve sadaka aşikar edilirse sevabı gideceğinden dolayı bence söylememeliyiz. Ancak sizin yaptığınız da gerçekten çok güzel bir hareket, etrafımda bir çok insan gördüm o durumda birisini görse bile gözlerini kapatan. Allah razı olsun.
(100 puan) tarafından
Saol canm baya oldu üstünde bı iki sene oldu sdece güzel umut verici şeylerden bahsedersek hepimizin kalbi yumuşar umut ediyorum
+1 oy
(5,234 puan) tarafından
Allah kabul etsin hayrını

Anlatırsak bi sevabı kalmaz yazık olur☺
0 oy
(13,648 puan) tarafından
Allah hayrını kabul etsin 
0 oy
(2,222 puan) tarafından
İyilik içten gelen biseydir söylenmez 
0 oy
(12,779 puan) tarafından
Bebek eşyalarını çok ihtiyaç sahibi değilsem ve çok çok lükse kaçmıyorsa satmaya karşıyım verirsin ihtiyacı olan birine elden ele dolaşır. Bunu beşik yürüteç mama sandalyesi tarzı şeyler için söylüyorum tabi milyarlar harcanıp alınan ve ihtiyaç olmayan pahalı oyuncak bisiklet araba vs için demiyorum 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 423 göst.
3 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Tomurcuksss... (985 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,296 göst.
15 Haziran 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 714 göst.
22 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Bbttnnmm (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 592 göst.