0 oy
422 göst.
Diğer kategorisinde (985 puan) tarafından
Cevaplar gelsin bakalım ??

24 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Evlenmek :D    

-Reklam-
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Bana kalsin :D
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Üniversitede istediğim bölüm için çabalamayıp istemediğim bölümü okumak.
0 oy
tarafından
İstifa edip mesleği bırakmak 
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Aklıma gelmedi şu an bir şey :D
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Evlenmeden önce ehliyetimi almamam hataydi evlendim arkasindan cocuklar bi türlü  alamadim cok pismanim kullanmayi biliyorum ama ehliyete cok hevesim var

Birde kacarak evlenmem... annemi cok uzdum keske guzellikle evlenseydim eşimle ❤ ama babamda vermedi napımmm :))
0 oy
(12,927 puan) tarafından
Okumamamak en büyük hatamdı. Şükür şuan dışarıdan bitiriyorum geç de olsa fark ettim 
tarafından
Bende onu düşünmüştüm o zamanlar okumadım rahatsizlaniyordum  disardan lise mezunuyum artık:))
Gecen sene üni sınavlarına bile girdim eşim yazdırmış supriz yapmis diyordum okul bitsin içimdeki hevesim bir kere olsa bile girmek oda hayali gerçekleştirdi..
3 puanla barajı kaçırdım :))
(12,927 puan) tarafından
Ah beee ☺️ baraj kaç puan canım
tarafından
150 gecen sene 140 indirdiler kazanan az olmuş diye bende 137 almazmiyim oda şansıma ben nerden anlicam problemleri:)).. en komiğide ne varsa doldurdum baktim çocuklar birini 8 birini 10 birini 5 doldurmuş dışarı çıkınca eşime diyorum ya bu çocuklar hepsini boş bırakmış ben hepsini doldurdum diyorum onlar diyor kazanmak için bildiklerini cozmusler benim.karicigim ne varsa boş atmış dedi:)))) kendisi 2 üni mezunu
(12,927 puan) tarafından
Ahahah :D yaaa kıyamam ☺️
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Atanmadan evlenmek .şimdi çocuk ev ders calisamiom keşke önce atanıp evlenseydim
0 oy
tarafından
Atanmadan evlenmek malum bebeyle yüzümü yikadiysam sukrediyorum
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Birine altın borç vermek oldu 6 sene oldu ve halen vermedi
0 oy
(4,403 puan) tarafından

Birine birc vermek oldu oteki bende kalsin:D

0 oy
tarafından
Hayatımda yaptığım en büyük hatayı tabiki de burda yazmicam :)
0 oy
tarafından
Okulu bırakıp evlenmem:)))))))))))
0 oy
(634 puan) tarafından
Hayatım hatalarla dolu beni en çok üzen hata eşimle evlenmek yerle bir etti bu hata hayatimi
(401 puan) tarafından
Üzüldüm
0 oy
(416 puan) tarafından
Hayatımda yaptığım en büyük hata böyle pislik bir adamla evlenmek onu gördükçe lanet okuyorum evlendigim güne
(401 puan) tarafından
Canım okurken yutkundum ya çok üzüldüm eşinden çok arkanda ailen olmamasına üzüldüm ama ne olursa olsun kendini ezdirmek zorunda değilsin evladını bu aile ortamında büyütmemelisin  ömür boyu mutsuz olmaktansa bir kere gözünü karart kurtul o adamdan emin ol Allah yardım eder
(416 puan) tarafından
Ailem arkamda olsaydı zaten bu adam bunları yapmazdı bana nişanlandığım zaman olurda sıkıntı yaşarsın bu kapıya gelme dedi ailem  
Tabi kızım biraz toparlansin istiyorum sonra bu adami rezil etmezsem  kızımın böyle bir babası Yok
(416 puan) tarafından
Eve para bırakmaz 5 kuruş param yok gidersem düşünüyorum parasız nereye giderim bu zamanda bide
(401 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun gerçekten bu hayttaki en zor imtihan önce saglık sonra eş
(416 puan) tarafından
Benim imtihanimda böyleymiş
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Tanimamam gereken insanları hayatıma almak. Çok büyük hatalar yaptım onlar yüzünden. Benliğimden çıktım hiç yapamıyacağım şeyler yaptım. Ama çok şükür su an hiç biri hayatımda yok ama bi yandanda diyorum ki ben o yaşadıklarımı yaşamasaydım eşimi tanıyor olmazdım. 

Herseyde var bir hayır derler ya o kadar sıkıntıdan sonra mükafatı eşim oldu. Çok şükür ❤❤
0 oy
(85 puan) tarafından
Evlenmek ...
0 oy
(262 puan) tarafından
Kaynanama anne deyip 1 sene boyunca onu insan yerine koymak yaptığım en büyük hata. Cok pişmanım 
(1,185 puan) tarafından
Aynisini yazacaktim☺
(262 puan) tarafından
Heeeheheheh:)en azından 1 yılda öğrendim gerçek yüzünü
(1,185 puan) tarafından
Ben 4.5 yilimi verdim☺
0 oy
(683 puan) tarafından
Okulu bırakıp evlenmek. Evlendiğim için pişman değilim çok şkür ama okulumun bitip eşimin askerden gelmesini bekleyebilirdk 
0 oy
tarafından
Aşık olup değmeyecek birisi için tüm hayatımı yaktım 15 yaşımda 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 186 göst.
0 oy
36 cevap 860 göst.
0 oy
20 cevap 1,296 göst.
15 Haziran 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy