0 oy
154 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (515 puan) tarafından
Kızlar kızım elinde sürekli etrafa kırıntı döküyor. Normal tip elektrikli süpürgem var ama fişini tak peşinden geç olmuyor. Ya şarjlı dikey Süpürge yada robot süpürge almayı düşünüyorum ama robot olnı kızım merak edip kırar mı evin içinde geçiyor ya dikkani çeker mi? Kızım 2 yaşına girecek

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Jarjli daha güzel yatak her yeri cekiyorsun
-Reklam-
0 oy
(29 puan) tarafından
Kesinlikle şarjlı olan elinde robot olan biri olarak söylüyorum 
(515 puan) tarafından
Yaa öyle yapayım o zaman herkes dikeyden yana.
Aydınlı mısın taze anne
0 oy
tarafından
Robot süpürge yok ama şarjlı süpürge.çm var benim kızım da 2.5 yaşında elim ayağım resmen bir şey dökülünce hemen gırgır niyetine aşırı kullanışlı. Robot u o mu bişry diyemem robotu kullanmadım. Ama şarjlı efsane bişry 
0 oy
(5,921 puan) tarafından
ikisi de lazım bence normal süpürge olmasa da olur
(5,921 puan) tarafından
sadece kırıntılar için diyorsan dik al ama
(515 puan) tarafından
Evet canım sadece kırıntılar için. Diğerini haftanın 2 günü genel temizlikte kullanıyorum
(5,921 puan) tarafından
şimdiki aklım olsa normal süpürge almazdım ben, dik ve robot ikisk çok iş görür. ama sadece kırıntı içinse dik al. bende şimdi eşimi yavaştan işliyorum dik süpürge için:) normal süpürgeyi hemen çıkart fişe tak vs hantal geliyor. robot da günlük toz için iyi ama az bir yerdeki kırıntıyı dik süpürgeler daha iyi alır
(515 puan) tarafından
Al benden de o kadar. Bizim çeyiz yaptığımız zamanda bunlar pek bilinmiyordu ki. Sosyal medya sağolsun illa ki dikey robot normal hepsi olcak evde :)
(5,921 puan) tarafından
robot büyük kolaylık ama ya:)))
0 oy
(12,985 puan) tarafından
Bana bensiz çalışan bir şey lazımdı robot aldım ( bu arada şarjlı ya da aklım gitmiyor değil ) ama siz özellikle kırıntılar için pratik bir şey arıyorsanız dikey Süpürge alın çünkü robot yavaş hareket ediyor sonuçta ve dikey Süpürge ile o kırıntıları toplamak daha kolay olur bence 
(515 puan) tarafından
Ahh keşke kılımızı kıpırtmadan ev kendi kendğne temizlense :)  dikeyde karar verdim gibi
0 oy
(2,829 puan) tarafından

Şarjlı bence :) ben memnunum benim oğlum da 2 yaşında sürekli süpürgeyle dolanıyorum akşama kadar pratik oluyor yani. 

(515 puan) tarafından
Şimdi şarjlı bakıyorum. Sendeki hangi model
(2,829 puan) tarafından
Canım ben Arçelik kullanıyorum memnunum aslında ama daha memnun olan varsa onlara da bak marka modeli SD6141 :))
0 oy
(1,547 puan) tarafından
Benim robotum var çok memnunum oğlum 10aylik calistirmama izin vermiyo sürekli eli içinde bende bozulur diye kaldırdım.dik süpürge aldım ama şarjlı almadım kablolu aldım çünkü şarjlı olanların şarjı pek dayanıklı olmuyo bide batarya sorunu olusabiliyo
(515 puan) tarafından
Yaa o hiç aklıma gelmedi ever batarya bozulabilir. İyi bişey almak lazım demek ki
(1,547 puan) tarafından
Görümcem Dyson kullaniyo geçen sorusm nasıl diye oda bana turboda calistirdigimda hemen şarjı bitiyo dedi
0 oy
(480 puan) tarafından
Kesinlikle şarjlı dikey süpürge al . 
0 oy
(1,847 puan) tarafından
Robot kırıntıları güzel süpürmuyor dik süpürge daha iyi. Robotu işten gelince bazen evi söyle bi süpursun diye açıyorum ama dik süpürgeyi daha çok kullanıyorum 
(515 puan) tarafından
Ne güzel ikisi de var sende benim 1 halkım var sanırım onu da dikeyde kullanıcam gibi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 181 göst.
24 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Nzz123 (1,403 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 492 göst.
27 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde hanimeli (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 177 göst.
0 oy
15 cevap 528 göst.
1 Mart 2021 Diğer kategorisinde tugcevepars (392 puan) tarafından soruldu

379,456 soru

11,359,070 cevap

34,835 kullanıcı

...