+2 oy
553 göst.
Diğer kategorisinde (57 puan) tarafından
Nisan da 2 yaşına girecek kızım 3 aylık hamileyim milleti dert saldı ne acelen vardı büyümesini bekleseydin yok şu yok bu bakacak olan benim insanın hevesini de kırıyorlar. Daha öncedn yapanlar nasıl bakmış ve şartlar daha zormuş o zamanlar. 

He bide şu var inşallah erkek olır daha yapmazsıjin sanki size soracam öyle diyenlere direk diyorum kız da olsa erkek de olsa 3 tane istiyorum Allah nasip ederse diye kafayı mı yedin 2  doğur öyle demezsin vs vs.. 

İnsanın canını sıkıyırlar

24 Cevaplar

0 oy
(7,210 puan) tarafından
Çat çat çat laflrini agzina tık onların yoksa daha bitmiyolaf 
-Reklam-
0 oy
(3,742 puan) tarafından
9 yaş var aralarında, niye yaptın biraz rahat etseydin diyorlar ahha :) 
(57 puan) tarafından
Derler de derler susmaz lar kısaca
(3,742 puan) tarafından
Keyfimizin kahyacıkları. Ancak derler, boşveeer.
0 oy
(77 puan) tarafından
Sorma canım vallahi benim kizimda tam 2 yasinda yeni hamilr oldugumu ogrendim 5 haftalik millet bos bos konuscak diye soylemeyi dusunmuyorum ozellikle anne tarafi bi kuzenim hamile onun annesi tam bir fettan simdi dicekki cocugu vardi kizimi kiskandi hamile kaldi falan bukadar dengesiz mal insanlar yok kucuk daha niye yaptin yok bilmem nr suan sadece annem kayinvalidemve esim biliyor yeterli Kalp atisini duyalimda hayilrisiyla insallah Rabbim kucagimiza almayi nasip etsin insallah
(57 puan) tarafından
Amin inşallah canım bizde aynısı oldu ablam ilk çocuğuna hamile 2 ay sonra ben kaldım az onun bebeği sevilseydi kıskandın mı cart curt
(77 puan) tarafından
***** ***** düşünceler kimseye soylemedim bende
0 oy
(574 puan) tarafından
Aman ağzı olan konuşuyor işte canım .Böylelerini takarsan başın ağrır o yüzden hiç takmamak 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 604 göst.
0 oy
17 cevap 467 göst.
19 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 232 göst.
11 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Goncagull (1,154 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 314 göst.

381,402 soru