+2 oy
543 göst.
Diğer kategorisinde (50 puan) tarafından
Nisan da 2 yaşına girecek kızım 3 aylık hamileyim milleti dert saldı ne acelen vardı büyümesini bekleseydin yok şu yok bu bakacak olan benim insanın hevesini de kırıyorlar. Daha öncedn yapanlar nasıl bakmış ve şartlar daha zormuş o zamanlar. 

He bide şu var inşallah erkek olır daha yapmazsıjin sanki size soracam öyle diyenlere direk diyorum kız da olsa erkek de olsa 3 tane istiyorum Allah nasip ederse diye kafayı mı yedin 2  doğur öyle demezsin vs vs.. 

İnsanın canını sıkıyırlar

24 Cevaplar

+3 oy
(3,392 puan) tarafından
Sen aile bakanı mısin sen dogum kontrol uzmani misin diye espiriyle başlayim tek cocukla kalsan kardes yapmicak misin diye laf ederler takma milleti bosver kendine guvenmissin yapmıssin elaleme ne 
(50 puan) tarafından
Hahaha çok mantıklı
Cidden sinir oluyorum artık insanlara açıklama yapmaktan
-Reklam-
+2 oy
(1,428 puan) tarafından
Ay amman yaa cocuk 1 yasini doldurmadan 2ci ne zaman derler hamileykende ne acelen var derler bi salın ya şu hamileleri
(50 puan) tarafından
Sorma
0 oy
(6,783 puan) tarafından

Ben bile sinir oldum şuan   :angel:

(50 puan) tarafından
Valla
0 oy
(12,589 puan) tarafından
Takmaaaaaaa

Kime ne? Kizım 21 aylık oğlum 3 aylık iyi kı doğurmuşum
(50 puan) tarafından
Yani inşallah bende yeterim çocuklarıma insanların ağzına malzeme çıkmaz
(12,589 puan) tarafından
Paşalar gibi bakarsın ❤️♥️
0 oy
(634 puan) tarafından
Benim de oğlum vardı kızıma doğum yaptım sonra kızım 15 aylıkken bir daha hamile kaldım öğrendim herkes kızı bulmuşsun oğlanı bulmuşsun niye üçüncüyü yapıyorsun aklın yok mu korunsaydin feln şöyle böyle de çok laf edenler oldu herkese kulağımi tıkadım iyi ki olmuş diyorum.
(50 puan) tarafından
İnşallah bende çocuklaıma yeterim millet görür utanır
(634 puan) tarafından
Benm hiç kimsem yok destek veren herşeyi tek başıma yapıyorum.hic birseydende mahrum kalmıyorlar.ama şimdi de çok nazar ediyorlar
0 oy
(113 puan) tarafından
Ooo benim kızım 8 aylıktı hamile kaldığımda şuan oğlum oldu ve 42 günlük . Hamile kaldığımı öğrenenler çok negatif yorum yaptılar . Aldır diyen bile oldu. Şuan kızım 18 aylık oğlum 42 günlük oldu bile . Bir şekilde büyüyorlar , maddi manevi çekende benim. Merak etme doğduktan sonrada insana zavallı gibi bakıyorlar , geçen hastaneye gittim tanımadığım insanlar soruyo erkek mi aradın yok bilmem ne diye. Sürekli milletin ağzında işin çok zor diye diye darlıyorlar.
(50 puan) tarafından
Aynen beni de şimdiden psikolojik baskı ya soktular
(292 puan) tarafından
Benimde iki kızım kızım üçüncüye sürpriz şekilde hamile kaldığımı öğrendim ve herkes bana da aynı yorumu yaptılar inşallah bu defa erkek okur getirmezsin vs. Üçüncüm de kız  git bagla kendini bu kadar yeter yıprandın erkek için çocuk getirme vs daha bir sürü şey
0 oy
(2,131 puan) tarafından
Bende 5 çocuk istiyodum ama 2. Çocukta psikolojim bozuldu :)))) bu kadar söyliceklerim :)))
(50 puan) tarafından
Deme öyle :())
(2,131 puan) tarafından
:)) dedim valla şimdi 3. Kelimesini duyarken baygınlım geçircek gibi oluyorum :))
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Öyle diyenlere sen niye doğurdun diyordum :)))
0 oy
(124 puan) tarafından
Yardima gelse bir tas su vermicek insanlar bide bu yorumu yapanlar. Ayni seyi banada diyorlar yok buda kiz olacak bosuna doguruyorsun sana eziyet cocuklarin kucuk. Bilmem ne sanki onlar gelip bakiyor. HasbiALLAH
(50 puan) tarafından
Valla tabi başta sağlık ama keşke 2. De kızım olsa
0 oy
(652 puan) tarafından
Oğlum 17 aylık 9 haftalık hamileyim. Kimseyi ilgilendirmez canım. Eşimin ailesiyle küsüz haberleri yok. Kendi babaannem duyunca iyi *** yedin dedi bana. Başkası ne demesin? 
0 oy
(1,342 puan) tarafından
Böyleleri tek çocukta kalsan ayy niye tek çocuk derler yazık kardeş yap derler arayı fazla açsan bian önce yap beraber büyüsün derler derlerde derler bitmez böylelerinin yorumları o yüzden sen önüne bak bunu diyen insanlar zaten sana yardım etmeyeceğine göre siz bakmicaksiniz ben bakcam cagirirsam yardıma gelmezsiniz dersin ☺️
0 oy
(12,947 puan) tarafından
Lafı çıktığı yere sokmayı öğrenmedikçe bu muhabbetten kurtulamazsın. Ne acelen vardı diyene bilmem ikinci çocuğu istiyor muyuz diye eşimle konuştuk size sormak aklıma gelmedi diyeceksin mors olacak 
0 oy
(599 puan) tarafından
Boşver canm cevap vermeye bile değmez nie kendine sitres yapiyon 
0 oy
(1,190 puan) tarafından

İlk oğlum 15  aylıkken 2 . Ye bilerek hamile kaldım aralarında 23 ay var  ikinci  2 yaşındayken 3. Yü yaptım kimene kardeşiiiimmm 4. De yaparım Allah izin verirse evlat benim bakan benim doyuran benim gayette güzel bakıyorum:D

(292 puan) tarafından
Allah bağışlasın canım su an kaç yaşındalar
(1,190 puan) tarafından
Biri 4.5 biri 2.5 biri de karnimda 21 haftalık
0 oy
(5,883 puan) tarafından
2yi doğursan 3.ne zaman derler 3nü doğursan kreş mi acacan derler. boşver. 
0 oy
(88 puan) tarafından
Eee senden ağzının payını ver siz mi gelip bakacaksınız benim derdim sizi mi gerdi diyeceksin 
0 oy
(480 puan) tarafından
Benimkilerin arasında 14 ay olacak Allah izin verirse :D aynı şeyleri bana da diyorlar. Bende sinir oluyorum ama kalp kırmamak için susuyorum . Aynen zor olacak belki ama beraber buyusunler birbirlerine arkadaş olsunlar istedim diyorum . Eminimki büyüdüklerinde de ne iyi yaptı ikisini bi büyüttü diyecekler. 
0 oy
(2,314 puan) tarafından
Ben sana bişey diyeyimmi haklılar çok yıpratıcı bi süreç ya bnde yeni doğurdum bnm kız bide 4.5 yasında bir ayda pertimiz çıktı valla 
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Ben 5 tane istiyorum bu daha 2 deseydin
0 oy
(304 puan) tarafından
zıkkımın kökü de onlara

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 590 göst.
0 oy
17 cevap 457 göst.
19 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu