+1 oy
415 göst.
Aile kategorisinde (662 puan) tarafından
Kizlar bakın şimdi benim eşim uzakta çalıyor beni aramiş 3 dakika içinde13 defa aramiş 3 . Dikakada cevap verdim balkona odun kömür getirmeye gitmiştim sobayı yakacaktim baktım sinirli bir şekilde bana diyor sen hangi cehennemdesin telefonuna cevap vermiyorsun bende söyledim sobayı yakıyordum filan bana diyor ben sana demiyor muyum nere gitsen telini götür filan küstu kapati   ve benimle konuşmuyor sizce hakkımı bence kesinlikle değil 

8 Cevaplar

0 oy
(2,736 puan) tarafından
Haklı değil elbette. Sinir olurum böyle aradığımda açacaksın diye direten tiplere. Banyo yapıyor olabilirsin, uyuyakalmış olabilirsin vs. Merak ediyorsa 10-15 dk sonra bir daha arar. He yine mi ulaşamadı yazar, çok endişe ettiyse 15 20 dk sonra bir daha arar. Nedir yani.. 
(662 puan) tarafından
Ay vala bende aynısını söyledim ara iki dakika geçsin sana cevap vermesem haklısın ne o öyle 2 dakikada 13 defa aramak vala sinirlerim cok bozuk
-Reklam-
0 oy
(2,674 puan) tarafından
Tabiiki değil. Takılma bu kadar. 
(662 puan) tarafından
Vala bacım takılacak gibi değil deli ediyor beni
0 oy
(711 puan) tarafından

Evlendiğimde ilk 2.5 ay eşim yurtdışındaydı, düğünden sonra ben de gidecektim ama o 2.5 ay ona zindan olmuştu. Kıskançlık krizlerine girmeler, hesap beklemeler vs vs bir ton bir şey. Ama anlıyorum da yani ben de öyleydim. Gözünün önünde değil diye çok panikliyorlar. Çünkü etrafta olan biteni görüyorlar. Bir de evde yalnızsan ya başına bir şey geldiyse dehşetini yaşıyorlar. Olur ya, düşersin başını çarparsın kimse yok. Ben dışarı çıkardım sohbete giderdim sadece, onu bile haber verirdim 3 saat benden haber alamazsın diye.. o da bana aynı şekilde.

Bunlar normal. Erkekler çocuk gibidir hatta gibisi fazla. Şimdi sen onunsun, o da senin ya. Seni korumak için içgüdüsel olarak böyle davranıyor. Biraz sinirliymiş enişte ama yapacak bir şey yok. Kalbini kırmadığı müddetçe alttan alınabilir bir mesele.
(662 puan) tarafından
İşte bende duşa girsem bile söylerim işte arama duş Alaçam filan ama ne bileyim ben balkona gidip gelene kadar 2 dakika da 13 defa arayacağını vala işte kalbimi çok kırıyor
0 oy
(5,726 puan) tarafından
ay deli olurum buna, insan uyuyabilri, tuvalette, banyoda olabilir o an açamayabilir, belli bir süre içinde geri dönüş sağlanmazsa o zaman ara tekrar. çok saçma sapan bir hareket bu
(662 puan) tarafından
Bencede vala bak arasın 2 dakika sonra cevap vermeden diyecem haklı elim dolu bekle bi cevap verecek sana işte yok anlamiyor illaki kavga edecek malzeme arıyor
0 oy
(662 puan) tarafından
Kizlarrrr bakın biii
0 oy
(271 puan) tarafından
Eşin sana güvenmiyor bence oyuzden öyle.
(662 puan) tarafından
Vala beni Allah görüyor o yeter bana güvenmiyorsa cehenemim dibine kadar yolu var
(271 puan) tarafından
Postlarini okudumda seninde eşin sorunlu benim eşim gibi iyi dayanmışsin 8 yıl
(662 puan) tarafından
Kız vala  dayandigimi kim soyledi panik atak ve anksiyete bozukluğu var  sanki her an biri bana zarar verecek gibi his ediyorum beni delirti Allah'ta onu delirtsin inşallah 9 yil canım seni eşin de mi böyle
(271 puan) tarafından
Evet canım aynı böyle ağzı bozuk sovmeler biz 4 yıl olcak 5 ay sonra geçende kavga ettik şiddet gösterdi bana bitane çocuğum var 2 buçuk yaşında çıkıp gidemiyorum cesaretim yok beni sürekli tehdit ediyor sen gidersen git çocuğumu vermem diyor benden sürekli özür diliyor affet diyor ama sonra yine aynı davranislsr yapıyor benimde piskolojim inan hiç iyi değil
0 oy
(324 puan) tarafından
En güzel yanında olması benm eşim de oyleydi valla disardayken her şeyde tartisirdik bu yıl evde şükür herşey bitti gitti
(662 puan) tarafından
Vala dua ediyorum gelsin biran önce çünkü gitiginden beri benim ağzımdan burnumdan getirdi
0 oy
(274 puan) tarafından
Vanlı mısın 
(662 puan) tarafından
Evet canım sen de mi vanlısin
(274 puan) tarafından
Evet ama Mardin'e gelin geldim sen Van'ın neresindensin ben Muradiye
(662 puan) tarafından
Ben merkezdeyim İpekyolu
(274 puan) tarafından
Hee ipek yolu uzak yaw

İlgili sorular