0 oy
150 göst.
Aile kategorisinde (453 puan) tarafından
23 aylık oğlum var çok yaramaz çok hareketli bir çocuk yaklaşık 6 aydır ne bulsa balkondan aşağı fırlatıyor, balkon kapısını camları bu sıcaklarda açık tutamıyoruz. Balkona file gerdik, branda taktık olmadı kenarlardan geçirip atıyor. Bazen kendimi tutamayıp vuracağım diye çok korkuyorum. Bunu yaşayan var mı bana bir yol gösterin

7 Cevaplar

0 oy
(6,251 puan) tarafından
Benim oğlum bu çok yoruldum artk az önce telefonumu atmış ben fark etmedim adamın teki kapıya getirdi şoka girdum 
(453 puan) tarafından
Şu an bizim aşağıda 4 5 tane eşya var gidip alacağım kafayı yemek üzereyim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimkisi de öyle mandalları, oyuncakları atıyor sürekli etrafındaym
0 oy
(470 puan) tarafından
Biraz korkması lazım senden vurmamali ama azarlayip ağırlığını koymalisin yanlış doğru ne bilmeli bile bile yapmamalı 
(453 puan) tarafından
Azarlıyorum babası da kızıyor ama hiç vazgeçmiyor
0 oy
(160 puan) tarafından
Benm iki tane oglan ilk8ni 7.5 yasina getitene kadr canm çikti simdi dgeri bana aynisinin beterini yapiyor
(453 puan) tarafından
Hani ilk çocuk çok yaramaz olursa 2. Daha sakindi :((
0 oy
(7,041 puan) tarafından
Benimki de geçen balkona çıkardım aşağıdan kendi gördü sevmek istedi bende goturmedim sen misin goturmeyen ayağındaki ayakkabıyı çıkardı aşağı attı ayakkabıyı almak için inince kediyi sevdi dediğini ettirdi 13 aylık falandı o zaman 
(453 puan) tarafından
Maşallah akla bak :)
(7,041 puan) tarafından
O kadar fena ki akıldan mi bilmiyorum valla
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Malesef benim oglanda 2 buçuk yaşında o huyu var en son telefonumu atı ekranı değiştirmek zorunda kaldım bende bulmadım çaresini artık evde Kasık çatal kalmadı arka bahçeye atıyor hep giriş katkı kadın huylarını bildiği için getiyor sürekli et çözüldün diye brakmistim onu bile atmışlardı kadın getirdi çok utandım ya 
(453 puan) tarafından
Hiçç sorma çaresi yok galiba kendiliğinden geçmesini bekleyeceğiz
(7,036 puan) tarafından
İnşallah geçer canım çünkü bir sabah uyandığımda kendimi sokakta bulmaktan korkuyorum çünkü benide aşağı atacak yakında bir ben kaldım atmadığı giriş katkı abla benide yukarı çıkarıp sizin bu galiba çocuklar atmış diyecek sjsjsjjsjsj
(453 puan) tarafından
Hahaha valla güldürdün beni doğru diyorsun
(7,036 puan) tarafından
Vala hı kız artık gına geldi bana 3 tane bebem var en küçük bir buçuk yaşında oda abilerine bakıp aynısı yapiyor
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Benimki de babamın telefonunu  annemlerdeyken atmıştı balkondan benm balkon yok ama pencereden atardi herseyi uyar canm inşallah anlar 
(453 puan) tarafından
Uyarıyorum canım kızıyorum ama hiç umrunda değil

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 419 göst.
24 Mart 2024 Aile kategorisinde Dolunay65 (691 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 532 göst.
6 Ocak 2024 Aile kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 423 göst.
10 Aralık 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu