+3 oy
1,017 göst.
Diğer kategorisinde (807 puan) tarafından

image

image

image

image

image

image

image

kizlar çok mutluyum gidip TOKİ'den evimizi gördüm az çok bir plan kurdum sizlerinde fikrine ihtiyacım var çocuk odaları küçük oğlum 2 yaş olacak nasıl yapayım bilmiyorum kiler odası var c.makinesi konmuş oraya dolap yaptircam mutfağa yaptircam fikirlerinize ihtiyacım var ☺️ çocuk odanızı mutfak dizaynınizi atabilir misiniz yardımcı olursanız çok sevinirim bide İskenderun da tanıdığınız güvenilir mobilyaci ve asma tavan yapan birini tanıyor musunuz 

29 Cevaplar

0 oy
(807 puan) tarafından

En İyi Cevap

image

image

kizlar ayrı post acmayayaim dedim mutfaktaki alana böyle birşey olur mu sizce 
(807 puan) tarafından
Yine canım bulursan mobilyaci haber verirmisin
(768 puan) tarafından
Tabi canım haber veririm akşam kayinbabama da sorarım tanıdığı bir yer vardır belki bak bir yer aklıma geldi eski itfaiye caddesi varya pacdan yukarı doğru çıkıyorsun askeriye falan var o sokakta iki tane mobilyacı var adı aklıma gelmedi kaynanam depremden önce oraya koltuk takımı yaptırdı çok güzel olmuştu
(807 puan) tarafından
ayy çok sağol canım Allah razı olsun sanada yaşatsın inşallah
(768 puan) tarafından
Ne demek kuzum cümlemizden inşallah.  Sende çok sağol Amin inşallah
(807 puan) tarafından
❤️❤️❤️☺️☺️❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Hayırlı olsun cnm güle güle otur , 3 +1 mi evin bizde beklemedeyiz inşallah teslim edilir bu yıl baya ferah görünüyor kiler çok güzel inşallah burdaki TOKİ de de yaparlar 
(807 puan) tarafından
Allah razı olsun sağol canım darısı tüm bekleyenlere evet 3+1 ve 3. Kat çıktı planlar hep aynı büyük ihtimalle sizinkide aynıdır çok heyecanlıyım çok şükür Rabbime şükürler olsun
(2,804 puan) tarafından
Biz ilcedeyiz önceki tokilerde kiler yok , senin attığınızda mutfak çok Güzel görünüyor inşallah böyledir daha biz görmedik
(807 puan) tarafından
Evet güzel yapmışlar hepsi aynı diyorlar planları icin
(2,804 puan) tarafından
İnşallah ya :)
0 oy
(340 puan) tarafından

Ne güzel canım ya güle güle oturun benm annemlere inşallah darisi konteyner da mahfdular 1 yıldır :(

(807 puan) tarafından
Allah razı olsun sağol canım Rabbim bekleyen herkese nasip etsin annemler kayınvalidemler de konteynerda onlarada çıkmadı
0 oy
(1,191 puan) tarafından
Hataylımısın kuzum hayırlı olsun çok güzel maşallah  güle güle oturun inşallah bizde hataylıyız annemlerinde evi yok köy evleri sırayla yapılıyormuş
(1,191 puan) tarafından
Hassa aktepe civarında kuzum
(807 puan) tarafından
Uzak galiba orası demi ben pek bilmem buraları
(1,191 puan) tarafından
Bir saat kuzum uzak değil
(807 puan) tarafından
Sizde mi TOKİ evini bekliyorsunuz peki
(1,191 puan) tarafından
Bizimkiler müstakil köy evi olacak  inşallah
0 oy
(228 puan) tarafından
Hayırlı olsun güle güle oturun içindeki eşyalari devlet mi verdi kendileri mi koymuştu 
(807 puan) tarafından
Allah razı olsun sağolun ya diyorlar fazla yapıldı kiracılar içinde 4.etap kura olacak diye ne kadar doğru bilmiyorum
(228 puan) tarafından
Valla seçimden sonra hicbisey yapacaklarını sanmıyorum 4. Etap mi şimdi 2. Etap mi dağıtıldı tahmini kiracılara kaç yılda verilir
(807 puan) tarafından
1.etap çıktı bize henüz 1 ve 2 veriliyor 3. Etap yok hiç belli olmaz kiracılarda söz konusu şuan
(228 puan) tarafından
İnşallah en kısa zamanda olur da biz de kurtuluruz Allah'ın izniyle
(807 puan) tarafından
İnşallah canım bize çıktı da adı çıktı ne anahtar verildi ve çağırıldı
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım eşyalarla birlikte mi veriyolar evi 
(807 puan) tarafından
Allah razı olsun sağol canım yok boş verecekler
0 oy
tarafından

Ayy çok güzel maşallah maşallah dayanıklılardır inşallah güle güle sağ sağlim sağlıkla oturun:)

(807 puan) tarafından
Aaa kız geçen aklıma geldin yok oldu diye nerelere gittin
tarafından
Ben burada kendi halimde tanınmadan takılacaktım sonra tanıdılar :D ifşa oldum djndnd bu hesabı kullanıyorum ❤️
(807 puan) tarafından
Esrarengiz kadın yapma böyle şeyler seviliyorsun buralarda
tarafından
Yaa çok teşekkür ederim bende burayı sizleri çok seviyorum ❤️
(807 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️☺️☺️☺️☺️
0 oy
(502 puan) tarafından
Hayırlı olsun masllah çok güzel  güle güle haiyrls oturun içinde hangi memelket gercekdne güzel yapmışlar esyalr onalra ayit ferah gzuel ev balkonda ferah gözüküyor mutfakda
(807 puan) tarafından
Allah razı olsun sağol canım İskenderun eşyasız olacak boş verecekler bu örnek daire
(502 puan) tarafından
He anldm cnm ama gercekden bazı TOKİ evler çok güzel oluyor hem kullanışlı hemde sağlam yapilyor
(807 puan) tarafından
Evet perde beton kolon yok duvar komple demir
(502 puan) tarafından
Rabbim ağız tadıyla evlatslrin ailenle oturmak nasip etsin cnm☺️
(807 puan) tarafından
Amin ecmain Allah razı olsun sağol canım ❤️
0 oy
(2,675 puan) tarafından
Çok güzel çoook ♥️ Rabbim ağız tadıyla oturmayı nasip etsin inşaallah ☺️ bir daha acı gostermesin
(807 puan) tarafından
Allah razı olsun sağolun canım valla için kıpır kıpır boş veriyorlar eşyasız ben dolap falan yaptircamda nasıl yaptircam bilemedim
0 oy
(1,328 puan) tarafından
Ahh nasıl mutlu oldum anlatamam güle güle sağlıkla oturun inşallah darısı konteynerda kalan tüm ailelere
(807 puan) tarafından
Amin ecmain çok teşekkür ederim sağolun inşallah biran evvel taşınırız ❤️
0 oy
(6,982 puan) tarafından
Kız sen bu evin neresini yaptircan mis gibi zaten hele mutfağa bi çivi cakmam ben güle güle oturun inşallah rabbim tekrar yaşatmasın 
(807 puan) tarafından
Sürekli araştırmaya başladım hol öyle büyük değil ince dolap olur oraya oda ne alırsa artık
(6,982 puan) tarafından
Hmm anladım canım olmadı balona da küçük bi dolap köydür şöyle 2 kapaklı soğukta beklemesi gereken erzaklarini koyarsın turşu yaprak falan
(807 puan) tarafından
Himm olabilir canım bak bir kaç tane dolap fotoğrafi buldum mutfak ve kiler odası için olursa yine onlarda bayağı eşya alır banyoyada yaptircam banyosu geniş bayağı
(6,982 puan) tarafından
Rabbim gönlüne göre versin canım
(807 puan) tarafından
Amin cümlemizin canım ❤️☺️
0 oy
(807 puan) tarafından

Arkadaşlar ev boş şekilde verilecek bu örnek daire bunun arkasında blok benim evim henüz anahtar almadık alınca yaptırmak istediğim çok şey var hadi yardım edin çok heyecanlıyım :)<3

(212 puan) tarafından
Keşke esya ile birlikte verseler evleri, olsun hayırlı olsun. Güle güle kullan canım Allah kaza bela yasatmasin bir daha
(807 puan) tarafından
Keşke canım keşke benim bir çok esyam gitti yok baştan alicaz Allah güç kuvvet versin esime
0 oy
(768 puan) tarafından
Kizz bayıldım çok güzelmiş güle güle otur ağız tadıyla otur inşallah darısı bize bu örnek daire demi canim bide senin ki yakin mj hastaneye falan 
(807 puan) tarafından
Evet canim bizim blok bunun arka tarafı ve tokiye yukarı çıkmadan yolun kenarına yapmışlar ya karşısına da İskenderun şehir hastanesi başlamışlar onun yanında hemen
0 oy
(7,606 puan) tarafından
Çok güzelmiş nasıl ferah maşallah güle güle oturun sizde bence odalarında birşey yok gayet guzel
(807 puan) tarafından
Allah razı olsun sağolun boş olarak verilecek oğlana oda falan yaptircam küçük odalar nasıl değerlendirilir yardım isteyim sizlerden dedim ☺️
(7,606 puan) tarafından
Anladım canım başa sabiyltlemissin boş oldugunu okudum.bence çok küçük deiller herşey yerli yerince güzel bu dizayna göre ama eşyaların ne kadar bilemm
(807 puan) tarafından
Eşya yeni alınacak çocuğa oda yapılacak bir grubum var
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Güle güle oturun ❤️ sizden ücret alıyor mu devlet bu evler için eşyalar için 
(807 puan) tarafından
Allah razı olsun sağolun ev boş verilecek tabikide ücrerli 4 milyon gibi birşey dediler
(1,019 puan) tarafından
Oooo baya alıyorlar. Tamamen siz karsiliyorsunuz yani. Taksitleri iyidir umarım
(807 puan) tarafından
Yok canım %40 biz ödeyeceğiz
0 oy
(1,168 puan) tarafından
Canım ev kendi evin olacak galiba çok sevindim güle güle oturun .Allah'ım bidaha öyle günleri göstermesin.
(807 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim sağolun ☺️❤️ evet bizim
0 oy
(600 puan) tarafından
Çok beğendim çok güzel gülerek otur cnm
(807 puan) tarafından
Allah razı olsun sağol canım ❤️
0 oy
(547 puan) tarafından
Rabbim ağzınızın tadıyla oturmayı nasip eylesin . Sağlıklı huzurlu güzel günler de oturun canım 
(807 puan) tarafından
0 oy
(2,777 puan) tarafından
Hayırlısı olsun güle güle kullan inşallah. Çocuk odası için söylemiştim fikrimi zaten. Kiler odasına da sana tavsiyem dolap yaptırma. Kapak aç kapat derken yer kaplar, onun yerine raf yaptır üç duvara da belirli yükseklik aralıklarıyla. O zaman çok daha fazla eşya alıyor. 
(807 puan) tarafından
Allah razı olsun sağol ama rafta çok tozlanmaz mi ya
(104 puan) tarafından
Antep'te çoğu kiler o şekilde raflı koymuşlar bence dolap hep derli toplu gösterir hemde daha iyi bence raflı kullanmış biri olarak ben dolap derim
(807 puan) tarafından
Demi banada öyle geliyor
(2,777 puan) tarafından
Sonuçta üstü açık ürünler bırakmıyorsunki oraya. Koyduğun şeyler hep paketli ya da kutulu oluyor. Dolap yaparsan kullanım alanın çok az olur. Ben raf yaptırdım ama kiler değil de ardiye odası olarak kullanıyorum. Valizlerimden tut, ütü masama kadar herşey orada.
0 oy
(953 puan) tarafından
Gözün aydın güle güle oturun..

Rabbim bir daha yaşatmasın 
(807 puan) tarafından

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 111 göst.
11 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Tuba Y (756 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 168 göst.