+1 oy
205 göst.
Diğer kategorisinde (702 puan) tarafından
Bir kaç tanıdığım ben o ay hamile kaldığımı hissettim demişti sizde de oldumu 

27 Cevaplar

+1 oy
(825 puan) tarafından
:D bende 2. Aydan itibaren kasıklarda ağrı olmuştu yerleşme ağrısı demişti doktor
-Reklam-
+1 oy
(678 puan) tarafından

Ben hissetmemiştim. 

Çok midem ağrıyordu ama normalde de midemden biraz rahatsızım … Hiç hamile olduğumu düşünmemiştim ama öyleymişim :D .

(702 puan) tarafından
Nasıl bir ağrıdı bir arkadaş merak ediyorda :D
(702 puan) tarafından
idilt bana tanıdık geliyor yeniden hesap mı açtınız
(678 puan) tarafından
Evet canım sessiz biri diye hesap açmıştım ama herkes beni tanıyınca kendi adıma hesaba dönmek istedim :)
Haha :D vallahi nasıl bir ağrı stres yaparsında saplanır ya öyle bir ağrı :S .
(702 puan) tarafından
Ya benimde midem ağrıyor da o yüzden sordum ama ihtimal veremiyorum tabi hayırlısı
(678 puan) tarafından
Erken gebelik testi alabilirsen al direk çıkıyor zaten :)
+1 oy
(896 puan) tarafından
Evet canım hatta hiç abartmıyorum bir gece karnımda bir ağrı hissettim uykuya dalarken tuhaf hissettim kendimi ve o gün hamile kaldığım güne denk geliyo tam olarak adete bir hafta varken kan verdim yok çıktı adet günü tekrar verdim 277 ile pozitif cikti
(702 puan) tarafından
Nasıl bir ağrıydi acaba tarif edebilirmisin
+1 oy
(2,735 puan) tarafından

Regl gecikmesi dışında hiçbir farklılık hissetmemiştim :)

+1 oy
(1,575 puan) tarafından
Evet ikinci gebeliğimde hissetmiştim. O kadar hissediyordum ki karnımı okşayıp duruyordum :D
(702 puan) tarafından
Ya çok farklı bir duygu olması gerek
+1 oy
(307 puan) tarafından
Hissetmedim :)) 14 haftalıgım hala hissetmiyorum
+1 oy
(6,193 puan) tarafından
Doktor sagolsun 1 düşük yapmama rağmen kısır tanısı koyduğu için ihtimal vermiyordum umudumu kaybetmiştim ama göğüs hassasiyetim çok fazlaydı flan eşim test alicm diye inat edince yapmıştım 
+1 oy
(1,298 puan) tarafından
Hamile olduğum zaman dağ tepe gezmistik günüme birgün vardı daha hamile olduğumu bilmiyorum tabi bilsem gezmezdim korkardım ama düşünüyorduk eşimle acilde kan testi vermiştik belki hamile olabilir die hamile çıktım 5 haftalik 
(702 puan) tarafından
Olacağı olunca oluyor ya maşallah sağlıkla büyütün
+1 oy
(4,037 puan) tarafından

İkinci gebeliğimde bekliyordum ki 3 haftalıkken çubuk testte öğrenmiştim. Ama ilkte veya şuan(üçüncüde) hiiçç hissetmedim kabul edemedim  bile  :D

0 oy
(351 puan) tarafından
ikincide hissetmemistim.ama dikkat edince hissediliyor ruhsal olarak degisiyor insan.bi hafifleme bulutlarin ustundelik geliylr bana gore hamilelikte insan tozpembe bakiyor herseye pollyanna gibi oluyorum ben biswy icmis gibi :)) bi mutluluk hali bi gevseme hali geliyor.hamilelik lohusalik bitince bi gerginlik asabilik telas mukemmelliyecilik oluyor bende normal halim bu. 
(4,037 puan) tarafından
Kız ahahahhay nasık bi tabir ya bulutların üstündeliikl :D bende anormallik var demek bana kaygı sıkıntı yükleniyor sanki  :D
0 oy
(269 puan) tarafından
Ben hissetmiyordum sonra yumurtalamdan bir hafta sonra kan gördüm eşime gösterdim yerleşme kanamasına benziyor dedi ben itimat etmedim ondan bir hafta sonra test yaptım önce negatif çıktı sonra 16 saat geçti gene bı bakmak geldi içimden çift çizgi gördüm inanmak istemdik eşimle üç test daha aldık hepsinin bir gün arayla kullandım silik çizgi çıktı üçünde kan tahlili sonuçlarından sonra gebe olduğumu kabullendim (⁠ ⁠╹⁠▽⁠╹⁠ ⁠)
0 oy
(12,524 puan) tarafından
İlkini iki bucuk aylık öğrendim hiç hissetmedim

İkinci de his etmedim günüm geçtı dişçiye gitmem lazımdı nolur nolmaz diye test ettim çiktı
0 oy
(547 puan) tarafından
Hiç hissetmedim ama hamile olduğumu rüyamda gördüm ondan sonra test yaptim
0 oy
(100 puan) tarafından
Hissettim ne yalan söyleyeyim Allah'a hamd olsun bir kızım oldu
0 oy
(12,764 puan) tarafından
Ben hamile kalmadan bebek battaniyesi aldım ama aslında alırken bebek varmış :)
0 oy
(131 puan) tarafından
Bende hissetmiştim deli gibi grip olduğum halde evde ilaç varken kullanmadım elime alıp alıp bıraktım resmen içesim gelmedi annem eşim ne kadar ısrar etse de içimden gelmiyor belki hamileyimdir dedim dedikten 7 gün sonra da hamile olduğumu öğrendim :))
0 oy
(1,981 puan) tarafından
Evet bende hissettim zaten istiyorduk benim ağzımın tadı acilaniyor hamileliklerimde komik ama ordan anliyorum bide içime doguyor 
0 oy
(190 puan) tarafından
Ben hissettim rüyamda hamile bi kadını gördüm ve birden sabah namazı vaktinde uyandım çok korktum gerçekten olabilir mi dedim hiç ihtimal vermiyordum ama rüyanın da etkisi vardı önceki gün bulunsun diye erken gebelik testi almıştım onda silik çıktı bende sanıyorum ki hamile olabilmek için belirgin olması gerek hala hamile değilim diye düşünüyorum sonra bir arkadaşıma atmıştım o söyledi hamilesin diye :D beta 40 tı öğrendiğimde 
0 oy
(2,300 puan) tarafından
Benim o aydan hiç umudum yoktu. Adetim 2 gün geçtiğinde bile olurum ya diyordum, adet ağrım da kesilmiyordu çünkü. Daha da gecikmeye başlayınca test yaptım öyle çıktı. 
0 oy
(8,775 puan) tarafından
Evet hissettim hatta emindim bu dollenmeyi bile net hissettim

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 379 göst.
15 Ekim 2022 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 381 göst.
25 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Deniz Ege (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 203 göst.