+1 oy
144 göst.
Aile kategorisinde (37 puan) tarafından
Regl günüm geldi dün akşam pıhtı geldi gusül aldım oruca devam ettim akşam peçete ile sildim baktım nokta kadar kan lekesi görünür görünmez sekilde çok az yani yeniden gsule gerek varmı yoksa adetlimi sayılırım ama sadece nokta kadardı ve çok azdı yakkndn baktım anca gördüm 

7 Cevaplar

+1 oy
(7,281 puan) tarafından
Adet günün gelmiş beyaz dışında gördüğün leke adettir oruç olmaz canım ilk pıhtı dediğinde de oruç olmaz gusül de olmaz 
(37 puan) tarafından
Bana öyle dediler aama gusul al devam et dediler
(7,281 puan) tarafından
Olurmu canım hani 10 günü geçer hala gelir anlarım ama zaten adet gununmus illa şarıl şarıl kan gelmesine gerek yok mesela benim ilk gün afedersin akıntının içinde azcik bir leke olur ve adetim öyle başlar bazen ertesi güne kadar sökup gelmez ama bilirimki adetim başladı ki beyaz dışında gördüğün pembe kahve de olsa adetinin başıdır adet olmasan niye gusül aliyosun temizsen ki adetken gusül alsanda fark etmez başlamış artık tamamen mantık dışı kim dediyse
-Reklam-
0 oy
(2,013 puan) tarafından
yani regl gununms ve adet sayiliyorsn cnm bence bekle temizlenene kdr
(37 puan) tarafından
Canm dun piht i geldi ve bidaha gelmedi akşam çok az nokta geldi
(2,013 puan) tarafından
adetsn cnm beklemen lazim
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Sorunun içinde kendine cevab vermişsin kuzum adetsin artık tutma oruç günün gelmiş son zamanı desen tamam ama adet zamanınmış 
(37 puan) tarafından
Evet ama silince gelmiyor bastiratak silince çok az geliyor
0 oy
(3,398 puan) tarafından
Canım benmde 4 gün önce yerleşme kanaması gbi geldi regl vardı daha 3 gün bekledm kanamam olmadı dün duş aldm oruçumu tutuym dedm geldi ve şuan çok kötüyüm regl döneminde ben duş aldığımda kanamam kesilio ve çok kötü oluyorum sende reglsen bence hergün gusul almana gerek yok hasta olursun benim gbi
(37 puan) tarafından
Daha baslamadi sadece pıhtı geldi gerisi yok
(3,398 puan) tarafından
Bekle canım olursun regl ise
(37 puan) tarafından
Oruç tutayimmi beklerken
(3,398 puan) tarafından
Bence kanaman olmuş regl sayılırsın bir hoca yok mu canım etrafında sorsan
(37 puan) tarafından
Var sabah sorcam canm
0 oy
(6,368 puan) tarafından
Hayır bozmuyor eğer tekrar gelmediyse gusül alıp devam et
(7,281 puan) tarafından
Adet günün muydu peki
(7,281 puan) tarafından
Ara kanama filanda olabiliyorrda bunun adet günüymüş
(6,368 puan) tarafından
Adet günümdü kanka
(7,281 puan) tarafından
Allah Allah benimde lekeli olduğu olur ama ya adet başıdır ya sonudur ki ilk gün oldu adetin 2 gün sonra başladı o 2 günde adetli sayılıyorsun bı ara çok çektim bu durumu hocayla konuştum öyle demislerdi kadın olmak zor ya uff
(6,368 puan) tarafından
İşte leke tek sefer geliyo sonra gelmiyor olunca hoca tut ama sonra kaza yap dedi
0 oy
(1,497 puan) tarafından
Canım adet olmuş oluyorsun bıde gününde gelmiş zaten geçen ben iki üç gün erken oldum hatta saat akşam beş buçuktu kağıda kan geldi iftara kadar daha birşey gelmedi ama anneme sormuştum garanti olsun diye direk orucunu boz dedi o gün borçluyum yani 
(37 puan) tarafından
Annemde bana gusül al devam etti ve akşama kadar hicbisey gelmedi akşam üzeri görünmeze yakın leke geldi
(1,497 puan) tarafından
Anladım canım bilemedim benimki yine açık renkte olsa bı kan lekesiydi ama o gün devam etmiş olsan da artık adetli sayılırsın bence ara ara belirsiz lekeler gelsede daha tutamazsın bence
(6,368 puan) tarafından
Nokta kadar geldiyse o günü tamamlayıp sonra garanti için kaza yapacaktin
(1,497 puan) tarafından
Canım kan olarak geldi renk olarak açık bir renkti daha pembe diyeyim iftara kadar adet kanına dönmedi ama yine tuvalete gittiğimde açık pembe renkte kağıda geldi annemde boz dedi mecbur o günün gitti dedi bilemedim valla bende
0 oy
(81 puan) tarafından
Benim de dün başıma geldi.Tam guslümü aldım.Bitti dedim.Gün içinde azıcık geldi.Bozulmuş oluyor maalesef 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 186 göst.
4 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Cemo55 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 152 göst.
27 Mart 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 284 göst.
17 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Aysedem (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 179 göst.