0 oy
155 göst.
Aile kategorisinde (36 puan) tarafından
Merhaba kızlar, bekar bir görümcem var bu zamana kadar eşimle ne zaman dışarı alışverişe çıksak onuda götürdük eşim şuan eğitimde izne geldiğinde plan yaptık kardeşimde gelsin dedi. Bende bugüne kadar her zaman geldi bu defa sen ben çocuklarımız gidelim dedim. Kardeşine bişey almasın ya da yedirip içirmesin değil mesele, eskiden ben derdim oda gelsin diye, bugün kız kardeşimle konuşurken laf arasında anlattım ne olacak ki gelsin dedi açıkçası biraz bozuldum böyle söylemesi kötü hissettirdi bana yani eşimle ve çocuklarımla baş başa vakit geçirmek istemem anormal mi

4 Cevaplar

+1 oy
(12,930 puan) tarafından
Yok da alışkanlık yaptı sanırım bende de 2 görümcem var bazen ben derim hadi onları da alalım diye eşim sürekli demez ama onlar da gelsinler diye 
(36 puan) tarafından
Ben yalnız çıktığımızı hatırlamıyorum birde baya olay oldu eşim ve ailesi arasında her seferinde benimde karıştırdılar dolaylı yoldan o yüzden soğumuş durumdayım onlara karşı konuşur ederim ama eskisi gibi değil birde görümcem yüzüme karşı iyi gibi ama sinsinin teki
(12,930 puan) tarafından
O zaman biraz inat et yani söyle ailecek gidelim felan diye
(36 puan) tarafından
Dün baya konuştuk inat ettim zaten kardeşin gelmeyecek dedim dalgaya alıyor annem falanda gelsin diye oldu  komple ailen gelsin dedim gülüyor. Sonra çocuklarımla iftar yaparken resim attım bu karede kardeşini görüyormusun dedim yok diyor iyi işte çekirdek aile olarak vakit geçireceğiz diye yazdım tmm karıncım yazdı ama bu konuda güvenemiyorum gene gel diyecek bende surat asarım görümcemde anlasın bi daha da gelmesin
-Reklam-
0 oy
(5,713 puan) tarafından
İnsan çekirdek ailesiyle vakit gerçirmek isteyebilir çok normal bu . Bu sefer de gelmeyiversin kimse ölmez
(36 puan) tarafından
Aynen yani görümcemde evlilik çağında onunda düşünmesi lazım bunlar evli onlar gel desede ben gitmiyeyim diye ama yok dünden razı
0 oy
(2,392 puan) tarafından
Haklısın asla gelmesin dememişsinki bu sefer tek gidelim demek gayet normal 
(36 puan) tarafından
Teşekkür ederim bende kendimi sorguluyorum yanlış mı düşünüyorum diye
0 oy
(75 puan) tarafından
İlk evlendiğimizde aynısını eşim de yapıyordu.Nereye gitsek o da gelsin diyordu.Onun sebebi hem o da hava alsın.Hem de fotoğrafımızı çeksin diyeydimYine de istemiyordum.( Bu arada görümcem hep gezen tozan cafelerden çıkmayan bi tipti .Bizimle hava alma zorunluluğu yoktu da)
(36 puan) tarafından
Eşiminde bahanesi çocuklardan birine yardım eder şuan gece gündüz tek başıma ilgileniyorum oğlum 2 yaşında kızım 9 aylık baş edebiliyorum çok şükür gezerkende alışveriş yaparkende eşimle hallederiz diye düşünüyorum.Birde sırf çocuklarıma yardım edecek diye de kim olursa olsun bu onu kullanmak olur .

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 571 göst.
0 oy
6 cevap 196 göst.
2 Şubat 2024 Aile kategorisinde Balkaymakannesi (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 219 göst.
20 Ocak 2024 Aile kategorisinde Dijle (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 323 göst.
12 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Hirammm (46 puan) tarafından soruldu