+1 oy
612 göst.
Diğer kategorisinde (712 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Sorum bu. Nasıl anladınız?

Aşk hikayesi okuyalım biraz maşallah diyerekten.

Ben görücü usulü görüşmeye gittim, o da ben de bilmeden birbirimizi reddetmeye gelmişiz. Evlenmekte gözüm yoktu benim. O çok görücü usulü görüşmüş ama ben 9 yaşımdan beri "Allahım sadece kocam olacak adamla görüşmek istiyorum" diye dua ediyordum ve gelen onlarca görücüyü reddediyordum. Hatta çok sinirliydim ya bu adamla görüştükten sonra kocam olmazsa duam kabul olmamış olacak diye. :D
Sonra o da ben de ELHAMDÜLİLLAH ilk görüşte vurulduk. Hatta evlilik teklifini de dayanamadım ben yaptım. Kendisi de kabul eder, bu ilişkinin erkeği sensin diye. Şaka tabi.
Şimdi ona olan aşkımdan mıdır nedir tıpatıp aynısını doğurmuşum. Ama dert değil, ben de suret olarak benziyorum zaten :)

38 Cevaplar

+4 oy
(626 puan) tarafından

Boğa burcuyum, haliyle yemek yemeyi severim. Eşim de restoran müdürüydü o zamanlar, bana sürekli yemek gönderirdi. Ondan sonra aşık oldum işte :D 

tarafından
Çok romantik bence ya:D
(6,199 puan) tarafından
Bencede ajsj
(626 puan) tarafından
Demi :D Benim romantizm anlayışım :D
tarafından
Yok gerçekten romantik geldi bana biri bana öyle yapsaydı çoxxx hoşuma giderdi:D
(626 puan) tarafından
Ya çiçek falan gönderirdi ama yemek daha mutlu ederdi beni :D Bir de farklı bir restorandı, dünya yemekleri olurdu, kendi kendime yorumlardım falan :D
-Reklam-
+4 oy
(6,199 puan) tarafından

image

Tamda posttuna kocamda kocam bardagim sjsj

Kocamda kocam valla çok seviyorum deli gibi seviyorum her haline aşığım ama kader ayırdı bizi

(6,199 puan) tarafından
Bu gece duygusal gecemdeyim ağlatmayın kızlar beni  ramazan ramazan ❤️
(2,103 puan) tarafından
Senin kalpli donunu severim kız :)) sen hüzünlenmişken biraz güldürüyüm :))
(712 puan) tarafından
Daha bugün mukabelede Musa (as) ile Hızır (as)ın kıssası geçti kehf suresinde. Orada geçen 3 büyük olayı Musa (as) zahiren yorumluyor ve hikmeti anlayamıyor. Kıssayı biliyorsun diye kısa kesiyorum. Hani bir çocuğu öldürüyor ya, onun üzerine soruyor Musa as neden diye. O da açıklarken bu çocuk ergenliğinde sapıtacak ve takva ehli ailesini de saptıracak. Ama Allah onların bu belaya sabır etmeleri karşılında bir kız evlat nasip etti. O kız bir peygamberle evlendi ve soyundan 70 peygamber geldi.
Yani yeryüzünde bir musibet yok ki ardında bir müjde olmasın. Fırtına, bereket timsali olan yağmurun habercisidir. Üzülme bitanem, "Eleysellahü bir kéfin abdeh?" Buyurmuş ayetinde. "Allah kuluna kafi değil mi?"
Mutlaka bunun ardından da senin güneşin doğacak.
(6,199 puan) tarafından
Belizzz kizzz sus donumu karıştırma ❤️

Alaskam kesinlikle öyle belkide hayırlısı buydu diyorum alıştım artk acılarımi durdurabiliyorjm en önemlisi son zamanlarda gözyaşımı durduruyorum ❤️
(6,199 puan) tarafından
Yasin ben çok büyük konuştum onsuz yaşayamam nefes alamam annemlere gidiyordum 1 gün durmadan dönüyordum 2 gün kalsam gözlerim dolar di b
+4 oy
(4,403 puan) tarafından
Benim hikaye karışık 7 yıl önce bana yazdı cevap bile vermedim üstünden 2 yıl geçti yine yazdı ama dalga geçiyor ne egoymus arkadaş 2 yıldır cevap bekliyoruz 2 yıl önce cevap versen şimdi çocuğumuz koşuyordu dedi baktım mesaja beni bir gülme aldı derken 5 yıldır evliyiz
(48,508 puan) tarafından
☺️☺️☺️iyiydi bu
(4,403 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️
+3 oy
(7,425 puan) tarafından

İlk bakişta aşık falan olmadım ben mantık evliliği yaptım sonra tanıdıkça sevmeye başladim.Ailemi sahiplenmesi kardeşlerime abilik babalık anneme evlat oldu.Sirtimi yasladigim dağ oldu .Korudu kolladi beni ben yaptı hayatıma neşe katti. kifayetsiz kalır ne söylesem yazsam ...

+2 oy
(7,906 puan) tarafından

Aşk mı o da ne .d. d d d

İlk goruste tutuldum karnımda kelebekler uçuştu ağrılar girdi dedim ki heee ben aşık oldum.
+2 oy
(426 puan) tarafından
Garip gelebilir ama ten kokusu beni cezbetmişti :D bebek gibi kokuyordu sonra baktım fikir zikir de birbirimize benziyoruz ondan sonra dedim ki kızım sen bu adama aşık ol ve evlen. Öyle işte... :)
(351 puan) tarafından
Tanismadan kokusunu mu aldin :))
(426 puan) tarafından
Tanıştıktan nice zaman sonra aşık oldum zaten. Birde bı huyum var sarildigimda ten kokusuna dikkat ederim ve eşime her sarildigimda kokusunu içime çekerek sarılırım hoşuma gidiyor :))
(351 puan) tarafından
ten uyumu dedikleri bu mu yoksa
(426 puan) tarafından
Ten uyumu cinsel boyut. Benim ten kokusunu sevmem duygusal
(351 puan) tarafından
vay canina
+2 oy
(3,345 puan) tarafından

Anlatmıyorum artık çocuk gelin diye linç yiyorum sadece kocam da kocam paşam da paşam evimin direği gözümün bebeği diyip kaçıyorum :D

(420 puan) tarafından
Kaç yaşında eclendin
(3,345 puan) tarafından
14 canim
(420 puan) tarafından
Yaaa bilerekmi zorla mı bende 17 de
(3,345 puan) tarafından
Severek canım halada ilk gün ki gibi asikim kocama
(420 puan) tarafından
Severek olunca tabi öyle oluyor kaçarak mi evlendiniz ailen nasıl izin verdi
+2 oy
(278 puan) tarafından
Hiç görmeden yazışarak sohbet ediyorduk bir grupta nedense onca insan arasında bı tek o dikkatimi çekmişti benle konuşmak isteyen çok iken o bana daha bı farklı geldi sonra vs vs vs derken üçüncü aydan sonra ona aşık olduğumu onsuz yapamayacağı mı anladım 
+2 oy
(2,103 puan) tarafından
En kestirmeden anlatıyım ben küçüklüğüm ergenliğim hep erkek gibi bi kız olarak büyüdüm ve herkesin gözünde erkek mişim gibi algılanıyodum kız :)) eşimde bana sürekli sen bi kadınsın sen bi çiçeksin ben seni sulayacağım sen çiçek açacaksın bu tavırlar sana yakışmıyo der. Ben eşimden sonra gerçekten bi kadına dönüştüm. Eşim çok tuhaf bide ikizler burcu yani bi anı bi anını tutmuyo bi bakmışsın bana cenneti yaşatıyo bi bakmışsın yusuf misali kuyuda çırpınıyorum :)) bideeee benim 2. Evliliğim eşimin ilk evliliği eşime ailesi bu konuda beni kullanmaya çalıştılar ama eşin izin vermedi bide hep ne güzel peygamber efendimizle aynı kaderi paylaşıyorum dedi. Çok yara aldım ilk eşten bütün yaralarımı sardı. Kendide çok yara açtı ama iyi yönü ağır basıyo tabi seviyorum kocamı :))) 
(2,103 puan) tarafından
Haha valla tam öyle ya yediği yemekte bile fark ediyo 2 ay yediği yemeği 3. Ay bn bunu sevmiyorum bilmiyon mu diyo. Daha geçen yiyodunya diyorum hatırlamıyorum diyo :)))
(48,508 puan) tarafından
abim ikizler ordan biliyorum Allah kolaylik versin☺️
(2,103 puan) tarafından
Sağol canım yengene de allah kolaylık versin :D
(48,508 puan) tarafından
evli değil ona iyi olur ben cektim ☺️☺️☺️
(2,103 puan) tarafından
Amanıınn :)) görümcem de çok çekmiş valla :))
+2 oy
(1,408 puan) tarafından
İlk telefonda konuştuğumuzda nefret etmiştim ama yanyana gelince yeşil gözlerinde kayboldum desem yeridir. Kendini bildim bileli esmer yeşil gözlü ve uzun boylu biri ile evlenicem diyordum ve evlendim :)))) 
+2 oy
(433 puan) tarafından
Hiç bi hareketine tavrına aşık olmadım sadece çok yakışıklı hemde çok
+2 oy
(351 puan) tarafından
İlk goruste ask.onlarca gorucuden sonra gorucu usulu oldu ama onda kendimi buldum.beni aldi baska diyarlara.goturdu sanki.cok.cektirdi ama cok acilar cektim ailesi.yuzunden
+2 oy
(114 puan) tarafından
İş yerinden arkadaşımdı zaten tabi arkadaş gözüyle bakmiyorduk neyse buluştuk sevgili olduk ama gerçekten aşkını hissettiğim bir an var ❤️ 

çok soğuktu dışarıda taksi bekliyorduk sarılınca sıcacık oluyorduk bırakınca donuyorduk ikimizde aynı anda aynı şeyi hissettik o an evleneceğimi anladım iyiki kocam ❤️❤️
+2 oy
(420 puan) tarafından
Ayy ağlarım şimdi çocukluk aşkımdı okuldan çıkınca hoşlanmaya başladım öyle gelişti şimdi 2 çocuğumuza hamileyim 
+2 oy
(1,069 puan) tarafından
Amann ne aşkı :))) askliktan değildi bizimkisi öyle tanistirdilar iş ciddiye bindi etti donemedik daha .sevgi saygı işte ehhh işte yuvarlanip gidioz bakalım:)))
+2 oy
(405 puan) tarafından
Valla aşık mıyım seviyor muyum bilmiyorum ya evlendiğimden beri gerçekten anlamıyorum bu ne kadsr önemli bi durum onu da bilmiyorum iki ara bir deredeyim:) düşünüyorum bir yere varamiyorum 
+2 oy
(735 puan) tarafından
Ilk buluştuğumuz gün görür görmez benim evleneceğim adam bu dedim. Eşimle öyle bir göz göze geldik ki onunda aşık olduğunu anladım hissetim. Çok Şükür mayısta 3 yıllık evli olucaz Allah daim etsin inşallah hep böyle. Allah yuva bozmak isteyenlere fırsat vermesin
+2 oy
(4,095 puan) tarafından
Abimin fakülteden arkadaşıydı kendisi. Kankası :D hala en yakın arkadaşlar bu arada :D abim yazlığa getirme gafletinde bulundu beyefendiyi :D biz de yazlıktan kızlarla verandada okey atıyoruz. Ama nasıl paspalım nasıl bitik. Istakoz gibi yanmışız zaten. Üstümüzde pijamalar terlikler. Ağzımın kenarında kamyoncu gibi sigara okeye dönüyorum. Kapıdan bi girdi içeri. Kapı gibi esmer ela gözlü bir çocuk. Ha işte o kenara ayırdığım okeyi ağzım açık benimkine bakarken elife attığım an aşık oldum :D hatta manitam vardı o ara. Ciddi değildi zaten. Jet hızıyla yollarımızı ayırdım :D ama tavlamam uzun sürdü :D
+2 oy
(8,563 puan) tarafından
İlk görüşte aşık olduk ♥️
+2 oy
(874 puan) tarafından
Eşimle bizi yakıştırmışlar ben aslaaaaa evlenmem çalışıp atanicam ne işim olur o hıyarla dedim (halbuki hiç görmediğim bir köylümüz) sinirden öyle demiştim. Birde ben köye gelin gitmem asla dedim. Gelmesin diye direttim. Sonra neyse bir gelsin hayır der gönderirim dedim uçakla geldi görür görmez ısınamadım iyy giciga benziyor dedim on yargılı davrandım. O da görünce evlenecegim kız bu demiş sonradan itiraf etti. Ertesi gün bir dışarı çıkalım dedik gelmiş o kadar. Öyle kanım kaynadı ki sanki 40. Yılımız gibi, sonra olduk işte şükür iyi ki olmuş ❤️

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 503 göst.
28 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 522 göst.
21 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 347 göst.
5 Haziran 2022 Aile kategorisinde Anagibiana (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 267 göst.