+2 oy
524 göst.
Aile kategorisinde (261 puan) tarafından
Farkettim ki eşim evde büyük küçük farketmeksizin olan birçok şeyi kaynanama anlatıyor. En basitinden kolumu incittim hemen anlatmış. Daha buna benzer birçok şeyde böyle. Saatlerce annesi ile dedikodu yapıyor.Eşimin anne babası ile görüşmüyorum. Ne bana ne evladıma değer vermediler. 

40 Cevaplar

+2 oy
(12,902 puan) tarafından

Sen görüşmediğin için garip gelmiş ama ben rahatsızlansam veya çocuklar kvalidemle bir kaç gün konuşmasak eşim aradığında söyler dedikodu olarak görmedim hiç :)

(261 puan) tarafından
Eşim her şeyi anlatır. Çok afedersin utanması olmasa yatak odamızı da anlatacak:/
-Reklam-
+1 oy
(15,610 puan) tarafından

Hiç ama hiç öyle şeyleri sevmez ben bile ağzından cımbızla laf alırken kaldiki anası ile.dedikodu yapsın :)

(261 puan) tarafından
Kaynanam hiç mi başım ağrıyor yorgunum dememiş maşaAllah. Senin işin zor baya :)
(201 puan) tarafından
Dememiş demekki 6 görümce sardi başıma ama pek bana yaklaşmazlar  kocam biraz deli ☺️
(5,368 puan) tarafından
Beni geçen biri varmış :D benimde 4 görümce eşim tek çocuk ve herkes eşimden beklenti içinde :/ başı sıkışan eşimi arıyor kaynanam kayınpederimle bir oturuyoruz valla bazen onlardan çok görümcelerin derdini çekiyoruz:D Allah'tan iyi anlaşıyoruz da sıkıntı olmuyo
(261 puan) tarafından
Allah'tan gorumceleriniz iyi. Kurtardınız kendinizi :) bazı manyak gorumceler sardı mi sariyor
(5,368 puan) tarafından
Yok çok şükür canım iyiyiz birbirimizi alttan alıyoruz oluyo bir şekilde  :)
+1 oy
(12,803 puan) tarafından
Biz küs değiliz görüşüyoruz ama mesafeliyim ben. Benim eşimde çok konuşur eskiden çok anlatırdı ama şimdi eskisi gibi değil annesi de sorar her şeyi ne pişirdik ne yedik merak eder bizim ilişkimizi anlattığını düşünmüyorum 
(261 puan) tarafından
Benim eşim bu huyunu bir türlü törpüleyemedi gitti. Kayınvalidem oğlunun huyunu bildiği için sormuyor bile :)
+1 oy
(842 puan) tarafından
Anlatmaz .öğrenmelerini de istemez 
(261 puan) tarafından
En güzeli:)
+1 oy
(763 puan) tarafından
Bi tek tuvalete gittiğini anlatmiyo onu da utaniyo zaar 
(847 puan) tarafından
Hahahaha
(763 puan) tarafından
Amin kuzum :) ay kız napim bu konudan çok muzdaribim
(261 puan) tarafından
Bu benim ama benimki tuvalete gittiğini söylüyor. Bir yatak odamız var onda da utandığı için söylemiyor galiba :)
(763 puan) tarafından
Aa bak bu aklıma gelmedi biz aynı evde yaşıyoruz tuvalete gittiğini zaten görüyor onu ondan soylemiyodur
(261 puan) tarafından
Ondan olabilir:)
+1 oy
(1,489 puan) tarafından

Çok şükür öyle huyları yok ben bile anlatsam kızar 

(261 puan) tarafından
Ne güzel:)
+1 oy
(3,365 puan) tarafından
Esim bu konularda ketumdur anlatmaz 
(261 puan) tarafından
Ne güzel :)
+1 oy
(2,674 puan) tarafından
Ay yok şükür her şeyi anlatmıyor. 
(261 puan) tarafından
Ne güzel ya:)
+1 oy
(823 puan) tarafından
Sıkıosa anlatsin 
(261 puan) tarafından
Ne olur anlatırsa, nasıl bir tepki veriyorsun?
(823 puan) tarafından
Adam olda kari gibi dedimodu yapma derimbu laf fazlasyla yeter zatwn ona
(261 puan) tarafından
Baya ağır bir laf
+1 oy
(604 puan) tarafından
Bizim karşılıklı bi sıkıntımıs yok.eşimde ailesni sever ama öyle kavga dahi etsek anlatmaz hatta bazen ben anlatıyorum oğlunu şikayet ediyorum o da oğluna kızıyor buna rağmen gidip beni ne kendi anneme ne de kendi annesine anlatmadı..ben de her şeyi anlatmam zaten, ne kendimle alakalı ne eşimle alakalı sadece bir iki sefer anlatmışımdır.en güzeli anlatmamak hibir şeyi 
(261 puan) tarafından
Bende öyleyim önemli önemsiz evimizin içindeki hiçbir şeyi anlatmam. Ama eşim benim tam tersim annesine her şeyi anlatıyor. Kayınvalidem de oğlunun huyunu bildiği için sormuyor:)
+1 oy
(1,178 puan) tarafından
Hayir izin vermem bunu er yada geç duyar ortalığı karistircagimi bilir kimseye demez bişey ben soyletirim zorla sorarak
(261 puan) tarafından
Ben kızıyorum ama gene aynı beni saymıyor ki eşim:/
(1,178 puan) tarafından
Bazen evet ya ağzı sıkı denmez
(261 puan) tarafından
Anladım
+1 oy
(18 puan) tarafından
Ne ben anlatırım nede o anlatır sadece oğlumuz hasta olduğu zaman doktora götürdük falan der oda normal yani 
(261 puan) tarafından
Ne güzel ya bizimkinin ağzı gevşek:/
+1 oy
(1,943 puan) tarafından
Benim eşimde him bişey söylemez annesine üvey olduğu için herhalde 
(261 puan) tarafından
Bunun onunla alakalı olduğunu düşünmüyorum. Tamamen karakter meselesi
+1 oy
(873 puan) tarafından
Anlatıyor ama eşimle kavgamızı anlatmaz diğer konuları anlatır bunun önüne geçemedim ben valla hergün arar annesini bir gün bile atlamaz şu oldu bu oldu eve şunu aldık şunu şöyle yapıcaz yok şuraya gittik şurdan geldik baya anlatır hep kızdım kaç defa uyardım ama anlamıyor adam önüne geçemedim bu huyunun ve kötü bir huy maalesef
(261 puan) tarafından
Bizimki de öyle. Sakince defalarca konuştum bende ama olmayınca olmuyor. Yatak odamızı bir anlatmıyor onun dışında her şeyi anlatıyor.
+1 oy
(1,526 puan) tarafından
Söylerdi taki biseylerin farkına varana kadar şimdi bana diyo annemin yanında bile kimseden asla bahsetme
(1,526 puan) tarafından
Annesinin arkamdan konusmasini duyduğunda yapmadigim şeyleri yapiyomuşm gibi eşime yansittilar .
Ve en acısı da eşimin kuzenlerine çocuk tedavisi gördüğümü söylemiş ki öyle bişey yok hamile olduğumu öğrendim eşim asla söyleme dedi şimdi ne yesek içsek atsak çöpe kimseye soylemiyoruz
(261 puan) tarafından
Benimki her şeyi duydu ama gene aynı. Karakter meselesi demekki
(1,526 puan) tarafından
Demek ki ama bend ecok çektim eşimden ailesi yüzünden yani çok doldurup bana gönderdiler defalarca kavga ettik çok sabrettim Rabbime sığındım şükür şimdi kendine geldi .
Darısı başına bacım
(261 puan) tarafından
Amin inşaAllah. Evliliğimin cicim ayı mahvoldu bu yüzden:/
(1,526 puan) tarafından
İnanırım cnm
+1 oy
(710 puan) tarafından
Anlatır hep 

özel konular hariç veya benim hassas  olduğum konuları anlatmaz mesela derim ki bunu kimseye söyleme söylemez onun dışında günlük olayları anlatsın ne olacak ki dedikoduya girmez 
(261 puan) tarafından
Eşim annesine anlatır. Annesi halalara sonra tüm sülale döngü bu şekilde bizde. O yüzden çok rahatsızım bu konuda
(710 puan) tarafından
Öyleyse sorun var o zaman ne gerek var tüm sulalenin senin ne yaşadığını duymasına
(261 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum ama bunda ne var ki oluyor
+1 oy
(27,340 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun en sevmediğim insan tipi

(261 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
+1 oy
(49 puan) tarafından
Vallahi eşim anlatmaz hicbirseyi ama herşeyi ben kaynanama anlatırım en ufak birşey olsa bile eve alacağım herşeyden önce ona danisirim
(261 puan) tarafından
Çok seviyorsunuz galiba
(49 puan) tarafından
Coook seviyorum şükürler olsun ki onun gibi annem var o benim için aşktır herseydir
(261 puan) tarafından
Rabbim daim etsin
(49 puan) tarafından
Amin cnm
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Bilmesi gereken bişey varsa bende söylerim oda ama herşeyi söylemez. Konuştuğum görüştüğüm halde
(261 puan) tarafından
Ne güzel. Benim eşim her şeyi ama her şeyi konuşuyor annesi ile :/
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Doğru düzgün konuşmaz bile :) kayinvalidem bu çocuğun ağzından cımbız ile laf alıyoruz der ev bizim özel alanimiz anlatsa kızarım zaten herşey anlatılmaz 
(261 puan) tarafından
Kizsan da fayda etmiyor ki bacım

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 566 göst.
0 oy
43 cevap 598 göst.
23 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Defne21defo (800 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 377 göst.
0 oy
7 cevap 1,224 göst.