0 oy
570 göst.
Aile kategorisinde (220 puan) tarafından
Taşınacam dedim herkes öğrenmiş kardeşim gelecek dedim herkes öğrenmiş ev alacam dedim herkes öğrenmiş basit bir olay kpss ye girecem dedim herkes öğrendi yani şaka gibi. Ne yapmalıyım bilmiyorum altlı üstlüyüz herhpn evimde saklayamıyorum da ne yapmalıyım gerçekten nefret ediyorum artık üff artık be? 

19 Cevaplar

0 oy
(8,081 puan) tarafından
Evimdeki herşeyi bilmez ki anlatsın 
(220 puan) tarafından
Altlı üstlüyüz her şeyi merak ediyor soruyor didikliyor vallahi bıktım
(8,081 puan) tarafından
Işte yakın oturmak bu yüzden kötü:/
-Reklam-
0 oy
(2,969 puan) tarafından
Evet anlatir ben hiç anlatmam ama oglu sagolsun tenceremin kulpu kopsa bile soyler o da koye yetiştirir. Guya sohbetmis
(220 puan) tarafından
Aynı benimki gına geldi artık evime gelme de diyemiyorum
(2,969 puan) tarafından
Boşver ben hiç takmıyorum alıştım artik gormezden geliyorum
0 oy
(554 puan) tarafından

Benim kaynanam akrabalara karşı över çünkü teyzem onların gelini ve herkes ailemi bilir kimse destek olmaz ama yabancı oldumu gömer beni tanıdıktan sona op başına koy derler hatta kız kardeşin falan varmı derler normal yani anlatırlar cnm :)

0 oy
tarafından
Bizde aynı binadayız altlı üstlü çarpraz oturyoz öksürsem millet, duyar 
0 oy
tarafından
Kız herşeyi anlatma bence 

Ben senin yerinde olsam hiç biseyi söylemem 
(220 puan) tarafından
Söylemiyorum ya oğlundan alıyor haberi ya da didik ediyor evi bizi illa öğreniyor hergün geliyor
0 oy
tarafından
Uyar bikere anne söyleme kimseye die hoşuma gitmiuor boylebyapman die bişey yok bunda herşey söylenmez ki
0 oy
tarafından
Bizde öyleyiz komsularla otururken söylüyorlar hakkımda biseyi kim dedi diyorum o dedi diyorlar bunu yüzüne vurmak lazım csnim söyleyeceksin eşin yanindayken bidaha böyle yapma diye yoksa anlamıyorlar 
0 oy
(406 puan) tarafından
Ah bacım sı.çsak haberi oluyo milletin. Hadi seninki yakınında ya benimkine ne demeli. Ulan 2 günlük yol mesafesi var aramızda kadın ne duysa millete anlatıyo yav gelinide geçtim insan öz evladını anlatırmı ya. Kaynım burda korona oldu aile boyu. Kaynanam sen yeme içme bütün köye anlat anaaa bi baktık herkes arıyo şoka girdik ne gevşek agızlı karılar var böyle ya başkasına yapsa neyse de evladın be
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Kaynana bir sey soylemeyeceksin kimse de ogrenmeyecek bu kadar basit
(165 puan) tarafından
Ah canım öyle olmuyor öğreniyor bir şekilde maalesef. Oğlu varya oğlu. Bir de bizim ki müneccim gibi söylemesen de tahmin ediyor :D bazen şüpheleniyorum eve dinleme cihazımı koydu diye :D
(6,203 puan) tarafından
O tahmin etmiyodur senin agzini ariyodur sende hemen atliyosun :D
(165 puan) tarafından
Yok kız ben değil eşim :))
0 oy
tarafından
Kayın validem yok ama kaynanadan beter görümcem var 20 yaş büyük eşimde maşallah evde ne var ne yok söylerdi ilk evlendiğimizde yıllarda daha çok yapıyordu tembihliye tembihliye aza indirdi görümcemde aynı bizden duyduğunu hemen arkadaşlarına söyler yayılır sonra ben sizin bunları anlattım der sinir olurum 
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Anlatmaz canim 
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Benim ki de bildiği herşeyi anlatır hemen ağzında bakla ıslanmaz. Altlı üstlüyüz eşim geldimi hemen kapıyı açar her şeyi anlatır ayak üstü. Bigun arabanın vizesini yaptırmaya gittim sabah erkendi randevu. Evin karşısı da A101 kasiyer kız araba geçti mi muayeneden dedi. Sabah ekmek almaya gitmiş hemen anlatmış. O gün bugündür şaşırmıyorum artık. O yüzden hiç birşey anlatmam gittiğim geldiğim yeri soylemem. 
0 oy
(26 puan) tarafından
Doğum yaptım çocuk 7 aylık görme ve bile gelmediki 1 kere bile anlarsın =)
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Hahaha çok tanıdık geldi :) :) 
0 oy
(625 puan) tarafından
Ay benim kaynanamda aynı konuyu sürekli açar başa sarar
0 oy
(467 puan) tarafından

valla ha benimde kaynana çok fena kızlar benim yanımda milleti kötüler ve benim arkamda beni başkasına kötüler allah sabır versin hepimize halbuki seviyorum onu ama :ermm:

(220 puan) tarafından
Ben hiç sevmiyorum bir de sürekli batıya özeniyor ne bilim elli yaşında mumlu içki sofrası hazırlıyor kocasına midem bulanıyor ondan batıyor bana
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Sanki benim kaynanayi anlatmissin hee

0 oy
(1,096 puan) tarafından
Benim kaynanam hiç sevmez öyle şeyleri bizde altlı ustluyuz ama bisey olsa bile kimseye söyleme der evimizin içindeki olayları dışarı yansitmiyoruz genellikle ne konuşursak orda kalıyor çok şükür 
0 oy
(165 puan) tarafından
Ayyy aynı benim durumumdasın Allah yardımcımız olsun. Her zerresine kadar sülaleye yayar o yuzden hiçbirşey söylememeyi tercih ediyorum. Bıktım çünkü artık. Gerçekten nefret edilecek bir durum. Bazen olmayan şeyleri duyuyorum iyice deliriyorum. 5 6 ay öncesinde kilo aldım diye hamile zannetmişler herkese yaymışlar millette merak ediyormuş cinsiyeti ne acaba diye :D ben bunu nasıl öğreniyorum bana gelmiş diyor ki herkes bebeğin cinsiyetini merak ediyor dedim ne bebeği hayırdır :D nasıl varlıklarla yaşıyorum halinize şükredin. böyle saçmalık görmedim hayatımda. Allah hidayet versin. 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 1,320 göst.
+2 oy
40 cevap 539 göst.
27 Mart 2024 Aile kategorisinde Minimalist (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 239 göst.
18 Eylül 2022 Aile kategorisinde Busrais (469 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 311 göst.
20 Şubat 2024 Aile kategorisinde Yusram.6925 (30 puan) tarafından soruldu