0 oy
129 göst.
Aile kategorisinde (79 puan) tarafından
Kızlar benm iş yerim var ve ben burayı açmadan önce çalışyordum hamile kaldım çalıştım doğum yaptım bebeğimi 5 aylıkken bıraktım gittim calistm sonra burayı actm neyse eşimde destek çıkıyor haliyle çalışınca davet vs olunca herkesten geç gidiyorum dükkanı anca kapatıyorum neyse benim eltimde çalışmıyor görümcem de aynı neyse galiba bunlar benden önce geldiği için problem olmuş sanki bana hizmet ediyorlar gibi. Bir ürün sordu bende fiyata 530 yada 550 dedim ama ürün 600₺mis ben karıştırmisim enisteeleri şey demiş bak sinem hesabını nasıl yapıyor bız olsak düz alırız vs demiş ee banane al sende bunlarda besi işi ile uğraşıyorlar bana da arada süt verirler ben istemem veriselerde altta kalmam çocuğuna kıyafet vs alır götürürm neyse kayınvaldem dün esimw söylemiş böyle söylüyorlar diye neymiş eşim para babasiymis ben yönetici bana çok taviz veriyormuş iki gün sonra paralaninca kocamı kapıya atarmisim neymiş eltim ve görümcem kayınvaldem evini temizliyomuslar ben temizlemiyormusm E diğeri kızı diğeri de daha nişanlıykenn gözlerine girmek için yapmaya başladı kocası yaptırmasn npym bnm eşim yapmanı istemiyrm dedi yaptırmadı şimdi eşim bana anltti sen bilmiyor gibi bil dedi ben gerekeni yaparm dedi ama ben bunu nasıl içim de tutacagm inanin isimde gücünde birisiym ayda anca görüşüyoruz 

3 Cevaplar

0 oy
(208 puan) tarafından
Ah ahh su insanlardan çektiğimiz. Boş boş konuşmalar can sıkmalar. Kimse kimsenin evini temizlemek zorunda değil ya. Az yesinler yardımcı tutsunlar o zaman. Herkes kendi işine gücüne baksın ya. 
(79 puan) tarafından
Kayınvaldem problem etmiyor eden görümcemin kocası
-Reklam-
0 oy
(1,187 puan) tarafından
Sen eşine bak gerisi dış kapının dış mandalı . Kulağını kapat ve eşine de sürekli konusunu açma . Eğer bunalırsa senin tarafını tutan adam gider yerine annesi ve kardeşlerini tutan bir adam gelir . Benden sana tavsiye . Sen işine gücüne odaklan. 
(79 puan) tarafından
Haklısın canm sadece dün konuştuk zaten konusunu dahi açmadım bir daha, kendi anneme anlattım sadece başka kimseye de demedm içimde tutamazdm illa anlatmam gerekti yoksa patlayacaktm onlara
0 oy
(12,797 puan) tarafından
İçinde tutma ama bilmiyormuş gibi laf çarp kimse kimsenin evini temizlemek zorunda değil ayrıca kendi ayaklarının üzerinde durman seni ve aileni ilgilendirir onlara b.. yemek düşer. Saçma sapan yorumlarını da triplerini de kendilerine saklasınlar bu arada kayınvalideyi de hiç ama hiç sevmedim bu konuşmadaki koca saf olsa etkilenir sana çatar 
(79 puan) tarafından
Aslında pazar günü biz eşimle biraz tartışmıştk moralmz bozuktu kayınvaldem tartıştinzmi diye aramış kimseye belli etmeyin sahip çıkın kendinizi diyerekten söylemiş
(12,797 puan) tarafından
Ha iyi niyetle demişse ne ala en azından ondan kötülük görmemene sevindim
(79 puan) tarafından
Evet canm yok kötü niyete söylememiştir genelde uyarır bizi

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 1,093 göst.
5 Kasım 2020 Aile kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 331 göst.
10 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Anneeecilik (280 puan) tarafından soruldu
0 oy