+1 oy
507 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (522 puan) tarafından
Kızlar eşim aradk aniden köyden abisinin geleceğini söyledi  kızlar yemek olarakta eşim köfte.  Ve çıtır kanat  çorba pilav salata istedi evde kıyma olmacdigi için sipariş verdi gelen kıyma cok suluydu yaptığım koftelerdinlendirmeme rağmen dağıldı  fırına attığım. Çıtır kanatlar ise oğlum derecesiyle oynamış alt ayarini kapatıp üst ayarını  fullemis iftara 20 dk kala fark ettim ayfereatip kurtardım ama bnm için kotu. Geçen bir gündü  ben kafama çok takarım. Böyle şeyleri sizde oylemisiniz

4 Cevaplar

+5 oy
(1,132 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Dur ben dün basima geleni anlatayim da kendi durumunu kafaya takma.

Oğlumu öğlen okuldan aldım iftara misafir var diye evimizin hemen yanindaki bime girdik. Oğlum turşu reyonunda turşuları devirdi toplam 13 tane tursu kirildi ödedim.

Ciktik marketten alacaklarimizi alip site kapisinda çip ile kapiyi açmaya çalisirken oğlum ben acacam diye tutturdu yanindaki mazgala anahtari dusurdu.

Güvenlik mazgalı kaldirip aldi.

Eve ciktik mutfaga gectim oglum ayakkabilarini cikartiyorfu mutfak halimi yikattim misafir gelecek diye sermistim turşu suyuna basip yolda yurudu ayaklari camurdu o ayakkabilarla içeriye dalmis soka girdim hemen egildim ayakkabilari cikartmak icin market poşetinde süt vardi dizimle ustüne abandim oldugu gibi hayila patladi.

Başladim aglamaya.

Haliyi kaldirdim evi temizledim yemekleri yaptim 

Elimde su bardagi ile haliya takildim dustum su pirize sicradigi icin evin şartelleri atti misafirlerin gelmesine 15 dakika kala sarteli kaldirdikca geri atti.

Sonuc flaş ışığında iftar yaptık. 

Esim taze fasulye cok guzel olmus dedi fasulye yapmadim ki ben diye soka girdim. Dunden kalan fasulye tenceresi tezgahtaydi onu koymusum üstüne üstlük DISARDA OLDUGU ICIN EKŞİMİŞ ve kimse bisey demedi yedi oturdum sofrada hem güldük hem agladik ömrümde asla boylebir gun yasamamistim ben hala şokundayim 
(9,204 puan) tarafından
Yeşil fasulye kısmına hele koptum :D
Neyse bunla geçmiş olsun ☺️❤️
(3,640 puan) tarafından
Yani böyle bodoslama okumamalıydım bunu. Mısır patlatmalıydım okurken :)) geçmiş olsun mu desemm ne desem bilemiyorum.
(301 puan) tarafından
Oluyor ya böyle aksiler . Oluncada hep üst üste geliyor zaten çok şükür gelip geçmiş.
(301 puan) tarafından
Yanlız yeşil fasulye meselesine koptum  sesli güldüm :)) kusura bakma
(1,132 puan) tarafından
Hanımlar yeşil fasulye degil ekşimiş yeşil fasulye o lütfen yani saygi duyalim ahgsjajshsjajs masada oturdum agladim sümüklerimi içime çekme sesineme anlasildi agladigim allahimmmm cikmiyor aklimdan :Ddd
-Reklam-
0 oy
(522 puan) tarafından
Böyle birşey yaşayan biftek ben miyim ya
0 oy
(5,848 puan) tarafından
Zaten hep misafir geleceği zaman böyle aksilikler olur
0 oy
(9,204 puan) tarafından
Post üste çıksın yağmurun yorumunu okusun herkes :D
(6,211 puan) tarafından
Hahahahahah özge ya :)
(9,204 puan) tarafından
:Djd yaa baksana neler yasamıs kizcağız bir gün icinde :) hatta bunu post olarak açmalıydı :D

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 749 göst.
+1 oy
5 cevap 256 göst.
25 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Anneyimmm03 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 520 göst.
26 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Tuba Y (754 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 162 göst.

379,365 soru

11,355,775 cevap

34,832 kullanıcı

...