0 oy
185 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kuyu suyu zararlımıdır kızlar binanın kendi kuyu suyu var bir çok binada var zaten,ama bebeğe hazır su alıyoruz mama için yemeklerine falan hazır su kullanıyorum.biz içiyoruz yemeklerde kullanıyoruz zararı var mı acaba bilen varmı su faturası vermiyoruz kendi binanın suyu olduğu için.

5 Cevaplar

0 oy
(4,833 puan) tarafından
Arıtma olmadan içmemek gerekir binanın artması olması lazım ruhsat öyle veriliyor diye biliyorum.
tarafından
Eşime sordum arıtma yokmuş doğal suymus
(2,007 puan) tarafından
Onu belediyeden mi tam olarak bir nerden yapılıyor bilmiyorum ama suyun içilebilir mi değil mi testi yapılıyor tehlikeli sonuçta bir test yaptırın hani test yapilsa bile topraktan bugün temiz çıkar yarın birgün zararlı bir madde karışır yağmur sularıyla karışarak ve  evinize arıtıcı taktırıp birde suyu test ettirin canım
-Reklam-
0 oy
(701 puan) tarafından
Vallahi ben güvenmiyorum o suya ilcedeyken müstakil bir evde kiradaydım oranın da kuyu suyu vardı bir iki kere içtim hasta oldum enfeksiyon kaptım ben ve çocuklarım bulaşıkları bile dururlarken 40 kere düşünüyordum.
tarafından
Bende güvenmiyorum eşime sordum dogal kaynak suyuymus,ilk başlarda bebek daha çok ufakken bilmeden kullanmıştım nadir olan bir enfeksiyon çıktı bebekte sudan olmuştu diye tahmin ediyorum.
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Bebek için daima kaynatıp verin 
tarafından
Hazır su kullanıyorum bebeğe onuda kaynatıp veriyorum canım teşekkür ederim
(1,446 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(120,765 puan) tarafından
aaaa nerde yasiyosun ben 1 kez kuyu suyu icmistim tadi cok guzeldi
0 oy
(3,651 puan) tarafından
Köyde falansan iyidir belki de şehirdeysen kalabalık binalar falan varsa içine ne karıştığı şüpheli olur bence. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 149 göst.
29 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,796 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 219 göst.
22 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde 2516 (741 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 81 göst.
15 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde 4 melek annesi (1,032 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 613 göst.
24 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (508 puan) tarafından soruldu

397,111 soru

11,877,269 cevap

35,994 kullanıcı

...