0 oy
337 göst.
Diğer kategorisinde (100 puan) tarafından
tarafından yeniden kategorilendirildi
Eşim akrep burcu ondan mı bilmiyorum fazlasıyla temas bağımlısı 

8 Cevaplar

+2 oy
(896 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

İyi yapmışsın canım bence boşanma nedeni zaten bu dönülmicek hatalar olmuş baksana soğuman çok normal eşinde niye ısrar ediyoki hicmi anlayış yok bu adamda esefle kinadim eşini yaa

Bence direk bitir canını sıkmaya değmez 
(388 puan) tarafından
:)))))))))))))))
(896 puan) tarafından
:D:D:D
(2,818 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kesinlikle katılıyorum boşanma sebebi ;)
(1,714 puan) tarafından
Demi ama eşine yaklaşmaya çalışmakta nedir..çıksın dışarda isteyen birine ysklaşsın
(2,818 puan) tarafından
Tabi sonra aldattı diye post açar;) boşanmak isteyene bahane çok
-Reklam-
+1 oy
(2,218 puan) tarafından
Eğer içinde birikmişlikler varsa en ufak hareket batar gözüne 
(100 puan) tarafından
sadece beni bu iş için görüyor  onun haricinde sürekli ya uyuyor ya da oyun oynuyor telefondan
(2,218 puan) tarafından
Yani boşanma sebebi olmasada Buda evlilikte ciddi bir sorun ilgisizlik Allah yardımcın olsun
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Şaka mi yapiyon linclenmek için mi yazdin
0 oy
(405 puan) tarafından
Arkadaşlar ciddimi anlamdım ama burda eşi yakınlaşmiyur diye soğuyan var bak ne güzel ilgisi var işte Allah Allah:)) bu işte bir terslik var 
(2,218 puan) tarafından
Belkide içinde biriktirdiği şeyler vardır bide o açıdan bakmak lazim
(163 puan) tarafından
Soğumak isteyene bahanemi yok yanaşmasa yanaşmıyo diye soğuyacaktin ki o daha büyük bi sorun
(405 puan) tarafından
Olabilir de bilmiyoum biraz şaşırdım basit bişi gibi geldi bana soğumak öyle kolay mı
0 oy
(416 puan) tarafından
Şimdi şey yazcam hep linç yiycem akrep Burcu kocam benim kesin boşanmam lazım bence 
(100 puan) tarafından
Benim de eşim akrep burcu
(416 puan) tarafından
Ažgın olmaları normal o zaman
0 oy
(3,543 puan) tarafından
Aaa ne ayıp etmiş pis adam ben şok ben iptal nasıl yakınlaşmak ister utanmaz ben de sizin evliliğiniz de gelecek görmüyorum hayırlısı olsun 
(100 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Saygı çerçevesinde yorum yapın veya yapmayın..
0 oy
(850 puan) tarafından
Yanı gayet normal bısey sız neden bukadar garıpsedınız bu durumu sonuçta evlisiniz
0 oy
(5,364 puan) tarafından
Boşan canım çok ciddi bir sorun kesinlikle bu durumda evliliğin ilerisi düşünülmez tövbe tövbe şaka mısın ilgi çekmek için felan mi açtın postu kendine dert arıyorsun anlasilan 
(100 puan) tarafından
Öncelikle hayırlı sabahlar yorum yapmak gibi bir zorunluğunuz yok ve ben de farkındayım okunduğu zaman komik gibi anlaşılıyor ama ben salt hali ile anlatmaya çalıştım.
(5,364 puan) tarafından
Evet sende hakli olabilirsin canım ama bunlar boşanmak için bı sebep değil seni aldatır şiddet vardır bu her türlü şiddet psikolojik vurmak vs bunlara birşey demem ama bu çok yanlış bı düşünce bence her erkek istiyo her fırsatta eğer istemezsr sıkıntı

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 88 göst.
8 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Rojda Elez (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 102 göst.
18 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Zahide_1995 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 152 göst.
15 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Zahide_1995 (43 puan) tarafından soruldu

378,260 soru

11,321,632 cevap