0 oy
152 göst.
Aile kategorisinde (43 puan) tarafından
Oğlum akrep burcu. Nasıllar genelde anne ile iletişimleri vs

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben anayim akrep burcuyum cok kinciyim merhametli ve uyanigim intikamciyim ama cocuklari bilmeme djdjjdjd
tarafından
Akrepler hep aynimi olur bende öyleyim :D
-Reklam-
0 oy
(6,946 puan) tarafından
Direk kendim Akrebim :)
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Kızım akrep burcu bir buçuk yaşında ama 3 yaşında  gibi  çok yaramaz çok sinirli ama çok şirin çok akili üç buçuk yaşında aslan ablamız var gören hayrunisayi mumla aratır diyo küçükum için öyle Bi fena ** asurekli annem annem der sevgi pıtırcığı gibi ben ona keneyle fino karışımı diyorum :D
0 oy
tarafından
Ben akrep burcuyum kızım yengeç canım 

Kinciyim inatlikta rakip tanımam dikbaslilik desen ohoo ama çok merhametliyimdir yapılan ne iyiliği ne kötülüğü asla unutmam 
0 oy
(340 puan) tarafından
Benim ilk kızım akrep burcu suan 9yasinda çok duygusal ama biraz içine kapanık biraz sakar ama dersleri çok iyi matematik hariç arkadaş çevresi iyi ama kardeşlerini kıskanan ve sürekli keşke ben tek kalsaydım kardeş istemiyorum hep diyor ama çok da yufka yürekli 
(3,152 puan) tarafından
Acaba aralarındaki sevgi dengesi nasıldı acaba onları daha çok sevdiğiniz düşünüyor olabilirmi annemde bana hep sakar derdi ben yaranmak için birşeyler yaparken hep kurardim herşeyi yada dusururdum bence kizinizla gorusmelisiniz aynı duygulari yaşadığım için biliyorum
0 oy
tarafından
Kelimelerinizi seçerek kullanın. Kinci oldukları için unutmuyorlar. Bi de agresiflik fazla oluyor
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Aboooo kizim akrep ondan bu halleri ya teyzeleride akrep cok huysuz tipler ya 
0 oy
tarafından
Bende akrebim ya .d
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Çok fırlama . Babasını çok sever ama bana bayılır :) Koynuma girmeden uyumaz , merdivenleri benim eşliğimde çıkar , gece susarsa babası getirse istemez annem versin diye ağlar , sofralarda kucagimdan inmez ... Bunlar bana iyilik mi kötülük mu bilmiyorum ama gidip gelip cici annem seni çok seviyorum sende beni çok seviyorsun bende seni çok seviyorum demesi benden bütün tukenmislikleri alır götürür..
tarafından
Kız mihrace aynn mamiyi anlattın:)))puahahah
(7,177 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun:)
tarafından
Seninde vala:))
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Benim zillibaş da akrep. Valla şu kadar söyliyim anlatılmaz yaşanır bi bebek. 
0 oy
tarafından
Benim oğlumda akrep :)))
(43 puan) tarafından
Nasıl bir bebek
tarafından
Oo erkek bide tatlım çok şımarık biryere gidemem asla belami belliyo suan da firlama uyanmış ewi alt üst eder pencereye çıkıyor petek sokuyor su açıyor :)))
(43 puan) tarafından
Vay vay benimki 6 aylık bunlar iyi günlerimiz desene :)
(43 puan) tarafından
Sağlıklı olsunlar oa inşaAllah
0 oy
(43 puan) tarafından
Maşallah. Peki hiç oğlu olan yok mu akrep, genelde hep kızlar var
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Küçük kızım akrep burcu gereğinden fazla agresif, pabuç dilli, bana asırı düşkün. Ha bir de çoook inatçı  :)
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Yorumlardan gördüğüm kadariyka akrep burcu kinci bir burc. Annem de aktep cok kincidir teyzemi sildi gerkrs sasiriyor insan kardesini nasil siler ama annem sildi asla da barismaz

Bu burclarda kadin ve erkekler fark ediyor bence 
0 oy
(7,659 puan) tarafından

Benim kızım da eşim de akrep burçları. Ve aralarında sadece 1 gün var :angel:

0 oy
(1,552 puan) tarafından

Benim kızım da ben de akrep burcuyuz :) Kızımın bağırsaklarında sorun var, o yüzden sürekli ağlıyor, öyle olmasa nasıl bi bebek olurdu bilmiyorum.. Ama ona rağmen güleryüzlü, Rabbim bozmasın. 

Ben de içine kapanık, sessiz biriyim.. Herşeyi içime atar sonra toptan patlarım :) Bir de çok sır tutarım Akrep burcunun özelliği olarak

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 338 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Eminenida (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.
8 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Rojda Elez (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 102 göst.
18 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Zahide_1995 (43 puan) tarafından soruldu

378,295 soru

11,322,905 cevap