0 oy
143 göst.
Diğer kategorisinde (966 puan) tarafından
Arkadaş grubunuzdan biri diğerlerini birlikte iftara davet etmiş sizi etmemiş. Siz olsanız kırılır mıydınız? Mesafeli mi davranırdınız? Bunu da başka zaman söylüyor kasıtlı mı yapıyor bilmem. Direkt bana söylemedi tabiki hep beraber sohbet ederken diğerine ,geçen siz bizdeyken dedi .ordan anladım ben. Ramazandan öncede toplaniyorduk öğlenleri. Diğerleri de diğer arkadaşa sabahtan gitmiş kahvaltı yapmışlardı yine bunu da aynı kişi bu sefer direkt söyledi bana. Ben sonradan katıldım aralarına o yüzden mi böyle yapıyorlar . Bence yaptıkları çok ayıp. Diğerlerini kahvaltıya çağırıyorsa bana da söylemesi gerekmez miydi. Bunu ben öğrenince kendilerini kötü hissetmediler mi yani? Ben biraz safım anlamıyorum sanıyorlar herhalde. Safız ama ***** değiliz illa alındığımızı anladığımızı belli mi etmek gerek sizce. Birşey demeyince saf ***** sanıyorlar

3 Cevaplar

+1 oy
(2,804 puan) tarafından
Grup oldugunuzangore samimiyet var , ben olsam kırılırim 
-Reklam-
+1 oy
(201 puan) tarafından
Kot mesafe ni çık gurup tan cokmu önemli sen kendini değersiz hissettikten sonra  o gurubun içinde olmana gerek yok cnm
(835 puan) tarafından
Katiliorm ayni seyi yazcaktim ben olsaydm ciakr gruptan muhatapta olmazdm
(966 puan) tarafından
Başka arkadaşım yok gurbetteyim
(201 puan) tarafından
Olmak zorunda değil cnm sen mesafeni koy bakalım sana değer veren bir şekilde sana neden diye sorar bazen beklemekte yalnızlıkta güzeldir
+1 oy
(604 puan) tarafından
Grubun hepsini çağırıp seni çğırmadıysa net bi konuşulması gerekir ben derim yani niye çağırmadınız diye açık açık bakalım yüzüne karşı ne diyebilecekler belki biraz utanırlar.Ama yok gruptan bi kişiy çağırdıysa bu normal bir şey belki daha yakın hissetmiştir birebir oturmak istemiştir bu olabilir.ama gruptan dışlandıysanız mesafe en iyisi

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 221 göst.
25 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 993 göst.
23 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 973 göst.
0 oy
8 cevap 298 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nur ay_ (3,007 puan) tarafından soruldu