+1 oy
519 göst.
Moda kategorisinde (2,141 puan) tarafından

Bu sene de yine tam anlamıyla bayram yaşayamıyoruz Gazze ve doğu Türkistan daki zulümlerden dolayı :'((fitre ve zekatlarla desteğimizi sürdürüyoruz)

Ama uzun zamandır birşeyler almadım kendime hamilelik lohusalık derken sizler neler aldınız akacak mısınız fikire ihtiyacım var <3

22 Cevaplar

+2 oy
(15,656 puan) tarafından
Arıyorum bende ya tesettür giyim olarak elbise ama bulamadım. Kızlar önereceğiniz site varmı 
(5,285 puan) tarafından
Öf benim eşimde öyle kapalı alanda geriliyor bekleyemiyor anlıyorum bende o yüzden onunla alışverişi sevmiyorum :)
Genelde onsuz giderim rahat bakmak için. Bazen arabada oturur neyseki yarın bizimle değil :D
(15,656 puan) tarafından
Bana da uğra dicem.ama.gelmezsin ,☺️ keşke bende.ciksam beraber bakardık
(5,285 puan) tarafından
Bana kalsa gelirim ☺ama bana kalmıyor. Bizimkilerle geliyoruz :))
Çıkarsan haber et bari
Bide tesadüf karşılaşıyormuşuz :D
(15,656 puan) tarafından
Yarın annemlere davetliyim zor çıkarız biraz nasip gervi ☺️
(5,285 puan) tarafından
Hayırlısı canım☺
-Reklam-
+2 oy
(824 puan) tarafından

Ben de almadım çünkü alamıyorum :D oğluma alındı ama olsun o yeter :) eskiden kendime hiç acımadan para harcardım ama işte evlenip çocuk sahıbı olunca işler değişti :) 

(2,141 puan) tarafından
Ben de her sene önce kızıma düşünürdüm dört dörtlük sonra kendime bu sene iki kızım var mağazaya girip beğenip çıkacağım ama kendime bir türlü bulamadım
(824 puan) tarafından
Belki durumları toplarsak bizde işte o zaman kendimi de araya katarım :) eskiden annem babam alırdı şimdi alın diyemem .D
(910 puan) tarafından
Ay aklıma geldi, ablam 1 aylık hamileydi yeni öğrenmişti bende bayağı alışveriş yapmıştım bakayım dedi sonra bakarken ağlamaya başladı biz şok olduk noldu diye bekarken ben de bütün paramı alışverişe harcardim son kuruşuna kadar dedi. Dedim daha 3 ay oldu sen evlendin alalım yine annem diyor kızım sakin ol al ne istiyorsan vs öderim ben hayır parasından değil hamileyim artık diyordu (hormonlar tavan) sonra aldıklarımin çoğunu tekrar sipariş verdik ablama ağlaya ağlaya alışveriş yaptı ay hala güleriz 3.5 sene oldu :D
+2 oy
(8,581 puan) tarafından
Bakındım ama nedense almak içimden gelmedi.  Var kıyafetlerim giyerim birini
(2,141 puan) tarafından
Benimle hiç beğendiğim olmadı ama bir boydan elbise almak istiyorum bakalım kısmet
+2 oy
(6,823 puan) tarafından
Evde kumaş pantolon var siyah onun üstüne bı gömlek altina spor ayakkabı alacağım ama bulamadım ki
(142 puan) tarafından
Lamelif, tesettür island da güzel gömlekler var   bakmak isterseniz
(6,823 puan) tarafından
Açığım canım ama bakarım arkası uzun önden biraz kısa olsa güzel olur
(142 puan) tarafından
Viar da var orda açıklar için gömlek var canim.lcw uygulama sitesinde de güzel ürünler var ;)) çok site var aklıma gelmiyor Google üzerinden alışveriş sitelerine bakın baya birseyelr var
+2 oy
(142 puan) tarafından
Ben dahaca hiçbirsey almadım. Olan kıyafetlerimde olmamaya başladi , bu bayram değişik tesettür kıyafetleri almam lazım havalarda ısınmaya başladı triko takımlar giyimiyor artık. Güvenilir bildiğiniz tesettür sitesi varsa önerebilir misiniz ;)) ;)))
(2,141 puan) tarafından
Ben moda Sena modaselvim Modanisa tofisa LC Waikiki Trendyol yol onlara baktım ama hiç güzel bir şey bulamadım
(142 puan) tarafından
Evet yaa gerçekten hep aynı şeyler, olmadı mağazalara bakicam  bakalim
+2 oy
(8,995 puan) tarafından
Ben çocuklara aldım eşime aldım kendime almadım yeni kıyafetim var diye. Çocuklara hem bayram için hem yaz için sağlam alışveriş yaptım :D
(2,141 puan) tarafından
Ben de çocuklara LC Waikiki ya da defacto'dan almayı düşünüyorum yaz alışverişini ama kendime bir türlü güzel bir şey bulamadım
(8,995 puan) tarafından
LCW den bir kaç tişört gömlek aldım çocuklara. Instagram'da bir butikden de alt üst takım aldım küçüğe 4 tane büyüğe 7 takım aldım. Küçüğe büyükten kalanlarfa var :) bu yazı çıkarırız birer ciftde spor ayakkabı ve terlik aldim
+1 oy
(7,481 puan) tarafından
Etek ve ayakkabı alcam nasip olursa henuz almadık.. 
+1 oy
(2,399 puan) tarafından

image

ben bunu alıcam sanırım altına da bol siyah pantolon üstüne de şal tamamdır:)
(2,141 puan) tarafından
Güzel canım güle güle giy ben boydan elbise düşünüyorum
+1 oy
(5,461 puan) tarafından
Bı etek aldım üstüne birşey bulamadım bir tane de tunik aldım indirime girmiş Sitare de uzunca istediğim gibiydi onunda üstüne eşarp almak istiyorum bakalım ne olur 
+1 oy
(524 puan) tarafından
Ben birşey almiy ** dolap dolu yeterince 
+1 oy
(577 puan) tarafından
Benim kız erkenden geldi bı haftalık lohusayim hiç birşey alasim giyesim yok bebeğim kuvezde ins pazartesiye kadar çıkar dediler dikislerimin ağrısı bayrama kadar gecermi bilmiyorum çok karmaşık duygular içindeyim 
(2,141 puan) tarafından
Bu bayram zor görünüyor canım sende evde çocuklarınla eşinle geçirirsin bir an önce yavruna kavuşursun inşallah benim kız iki buçuk aylık
+1 oy
(1,924 puan) tarafından

image

Bu takımı aldım 

(15,656 puan) tarafından
Güvenilir mi
(1,924 puan) tarafından
Evet hep burdan alıyorum
(762 puan) tarafından
Fiyat ne kadar pwki
(1,924 puan) tarafından
650 ydi sanırım
+1 oy
(3,621 puan) tarafından
Almadım almayada düşünmüyorum evden birşeyler giycm
+1 oy
(1,199 puan) tarafından
Bana annem gömlek ve ayakkabı almış  onlar var pantolon ile falan kizima elbise eşofman tarzi bide tişört aldim baska olmadi poposuna dar geldiler denedik de vaktim yoktu herif ise yetişecek diye geldik merkezden baska mağazaya gidemedim 
(2,141 puan) tarafından
Of benimkide yine son güne bırakacak alışverişi aceleye getirecek biliyorum :(
(1,199 puan) tarafından
Dgrudr acele işleri hiç sevmem son gün gündüz vardiyası imkansız zaten arefe kalabalık oluyo
+1 oy
(1,892 puan) tarafından
Pantolonum vardı zaten giymediğim sadece bir gömlek ve trençkot aldım 
+1 oy
(119,262 puan) tarafından

hic bisi almadim ;) 

+1 oy
(591 puan) tarafından

Kendime hiçbir şey almadım kızıma aldım yeter :)

+1 oy
(2,278 puan) tarafından
Ben de almak istiyorum ama çalışıyorum bı türlü fırsat olmadi almaya bayram izninde alicam inşallah o zaman a kadar bişey bulursam çarşıda 
+1 oy
(12,970 puan) tarafından
Trendyolmilla da bir elbise beğendim turuncu onu alacağım 
+1 oy
(524 puan) tarafından

image

Ben bunu aldım üstüne de ipek twill eşarbım var onu takacağım inşallah.
(2,141 puan) tarafından
Çok zarif güle güle giy
(524 puan) tarafından
Teşekkürler canım

İlgili sorular

+1 oy
67 cevap 984 göst.
2 Nisan 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 137 göst.
12 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,056 puan) tarafından soruldu
0 oy