0 oy
215 göst.
Diğer kategorisinde (96 puan) tarafından
13+5 im. 11.haftada Bi gün kayma gibi haiss oldu sonra daha olmadı. İki gündür sırt üstü uzandığımda aynı his oluyor. Gıdıklama gibi ya da ne bileyim içinde bir şey olduğunu anlarsınız ya ağırlık hissi gibi ve hep sol tarafımda oluyor. Kızımda da sol tarafımda hissederdim hep ama o ta 20.haftada falan net hissetmiştim. Acaba bu bebek midir yoksa başka bir şey mi

9 Cevaplar

0 oy
(2,259 puan) tarafından
Daha çok minnacık annesi gaz olabilir mi 
(96 puan) tarafından
Olabilir valla ben de sanmıyorum bebe olacağını çünkü dediğin gibi daha küçücük
-Reklam-
0 oy
(238 puan) tarafından
Ben iki oğlum da hafta olarak hatırlamıyorum ama erken hissetmiştim. Şuan üçüncü oğluma hamileyim 19 hafta bitince hissettim. Her gebelikte değişiklik oluyor galiba.
0 oy
(294 puan) tarafından
Benimde öyle olmuştu böyle yılan gibi gittiğini hissediyordum bana bağırsak hareketleri dediler ama hayatımda ilk defa böyle bişey yaşıyordum ve ilk gebeliğim ondan sonra 15 haftalık olana kadar hep yılan gibi gidip geldiğini fark ettim 15-5 haftalık olunca ilk tekmesini hissettim küçük küçük vuruyordu ben zayıf biriyim bende pek yağ bezesi bulunmaz bundan dolayı çabuk hissetmişim eşimde 16-3 haftalık iken elini karnıma bıraktı o da hissetti ve şok oldu çok duygulandı 
(96 puan) tarafından
Allahım ne güzel yaa.. Aynı ben de kayma hissediyorum ama çok fazla olmuyır. Günlük hayatta hissetmiyorum ama sırt üstü yattığımda oluyor genelde
(294 puan) tarafından
Evet genelde sırt üstü yatınca daha çok hissediliyor hayırlısı ile tekmesini de hissedersin ve inşallah çok yakında sende bende yavrumuzu kucağımıza alırız amin amin amin
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Eğer zayıfsanız evet hissetmesi mümkün canım 2. Gebelikte
(96 puan) tarafından
Zayıf değilim ya. Hatta ilk doğumdan kalan göbüş duruyor ama ne bileyim normal ayaktayken iş yaparken falan hissetmiyorum ama sırt üstü yattığımda oluyor genelde
0 oy
(892 puan) tarafından
Ablam 14 un sonunda hissetmişti ilk cocugu. Olabilir bence canım 
0 oy
(1,337 puan) tarafından
İkinci gebelikse olur
(96 puan) tarafından
Evet ikinci gebeliğim
(1,337 puan) tarafından
Benimde iki o haftalarda aynı şekilde hissttim karnimda bişe kayar gibi oluyordu tekme değilde sanki dobmelerini felan hissediyordum
0 oy
(789 puan) tarafından
Ben de ilk 11 haftalıkken hissettim. Sonra 14. Hafta da aynı şekil hissettim. 17. Hafta da tamamen tekme atmaya başlamıştı. 19 haftalıkken de dışardan belli oluyordu haraketleri. Ama kimse bana inanmamıştı o kadar erken hissedemezsin diye. Doktor bile. Ama ben hissettim. 
(96 puan) tarafından
Hissedilir ya. Misal ben erkek olduğunu biliyorum ama hem ikinci gebeliğim hem sürekli olmuyor. Bebek hareketine benzettim ama anlam veremedim. Bakalım artık ileriye doğru artıyor mu
0 oy
(43 puan) tarafından
Bende 13 haftalığım bana da oluyor öyle yaa. Bilemedim bende dediğin gibi sırt üstü yatınca oluyor aksam daha cok
(96 puan) tarafından
Aynen öyle gün içinde anlamıyorum zaten sürekli kızımla ilgileniyorum o yüzden araya kaynıyor sanırım fbdbdb
(43 puan) tarafından
Aynen benmde insallah öyledir. Cinsiyeti belli mi sizin
(96 puan) tarafından
Yok daha değil. Ay sonu gidicem bakalım
Sizinki?
(43 puan) tarafından
Benmde belli degil. Carsamba gidicem ama devlete gidiyorum sölemez büyük ihtimal bidaha ki gidiiimde
0 oy
(234 puan) tarafından
Valla bend oyle hissettim canm kimse inanmafim 19 haftaya girerkende disardan belli oluyordu hatta esimde yanimdaydi cok duygulandik dogum anin kadar halay cekiyordu resmen karnimda 1 asina gircek ve asla yerinde durmayan bir koç burcu kizim var

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 399 göst.
3 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 78 göst.
21 Ocak 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
31 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 92 göst.