0 oy
308 göst.
Diğer kategorisinde (278 puan) tarafından

Admine sesleniyorum diger taraftada yazicaktim ama uyari gekir diye buraya yaziyorum 

Basima gelen birşeyi yazicam bir bayan bulanti icin oneri istemis bende kendimdede yaptigim bir seyi soyledim sunu yedigimi bana iyi geldigini soyledim kendi tericihir ister yer ister yemez dedim ve bir arastirmayi pasylastim ama birileri karsit goruslu olucakya yok o kabizlik yaparmis yok googleden arastirip insanlari kandirmiyaymisim yok sikayetciysem bu uygulamayi kaldiricakmisim yok kimse benden yorum icin izin almicakmis önüne gelen bu uygulamayi kullaniyor bi yorumu begenmeyince dover gibi cevao veriyor lutfen boyle yorumlari ya kaldirin ya uyaru verin ben sakonce cevap vermeye calisiyorum hadi ben kendimi gectim birbirimize saygimiz olmak zorunda kimse ayni dusuncede olamaz elbet benimde bazen baska dusuncem olabilir ben bunu guzel bir dille anlatamaya calisiyorum biz burda dusuncemiz paylasmicaksak neden variz ki bana yemin ettirdiler bundan sora bulanti yada kabizliklikla ilgili bir soruya cevap vermicem resmen hep onlarin dedigi dogru bizim dedigimiz yanlis

4 Cevaplar

+1 oy
(111 puan) tarafından

Takma kafana gül gec banada cok olumsuz yazan oluyor ama takmiyorum kendilerini bisi saniyorlar dover gibi cevap yazıyorlar halbuki hepimiz kadin ve hamileyiz nazik konusmak yerine pazar uslubu kaba konuşup kendilerini üste çıkarıyorlar boşver aldirma her insan bir değil

(278 puan) tarafından
Aynen oyle canim sinirden stresten uzak durmamiz zamanda bunlarin masallagi var yani
-Reklam-
0 oy
(9 puan) tarafından

Aynen canm hiç sıkma canını az önce aynı durum bana da oldu. Onlar haklı onlar biliyor hatta doktor bile olabilirler ...

(278 puan) tarafından
Sorma canim bizim doktora gitmemize gerek yok onlari dinlicez hep
(9 puan) tarafından
Aynen.. Bende az önce sinirlendim en sonunda yazdım puan toplamak için yorum yapıyorsun diye ne yapayım onlar düşünmeden istediklerini söyleyip kalbimizi kırıyorlar:/
(278 puan) tarafından
Iyi demissin canim bizi kltu gosterip kendilerini iyi göstermeye calisiyorlar
0 oy
(545 puan) tarafından

Eskiden ben munakasaya girerdim.boyle tiplerle simdi ruh halime.gire cevao veriorum.bazen dalgaya vuruorummbazen cidden bende onlarinazarliorum.bazen cevap.bile.vermiorum.kzuum aman kim.ne derde desin sanal ortam.sonucta sen kendi niyetine bak iyi yorum.yazmissan gerisini allaha birak.bosver

(278 puan) tarafından
Yazmicam diyorum ama bende dayanamiyorum guzel dille gene anlatmaya calisiyorum ama yok o ** benden kötüsü yok onun icin sanki doktorlugu onlar okumus onlar yapıo
0 oy
(638 puan) tarafından

Aman salla canim sorsan bilgelik abidesi hepsi hepsinin egosu tavan nefsi temiz püf püf  bazı kişiler hele az bi açık bulduğunda hemen savaş hemen rambo hemen ninjja yav arkadaş Peygamber bile nefsinden şüphe duymuşken sen kimsin kim ? Diyeceğim o ki bosver hepsi yürüyen beyin ama fassssa fisssso☺

(278 puan) tarafından
Aynen oyle canim aynen;)

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 652 göst.
31 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 271 göst.
12 Mart 2024 Diğer kategorisinde Aysenur5561 (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 368 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Es25 (3,721 puan) tarafından soruldu