0 oy
126 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (431 puan) tarafından
Bayramda bolu nevşehir eskişehir taraflarına gitmek istiyoruz ama eşim arabayla hiç uzak yola gitmedi o yüzden bayramda gidip gitmemek konusunda kararsız kaldım sizce yollar kalabalık olurmu ilk uzun yol demeyimi için bayram mantıklımı 

7 Cevaplar

0 oy
(1,389 puan) tarafından
İlk uzun yol deneyimi için bayram üstü çok mantıksız , gerçi kaderde ne yazıldıysa o ama önce tedbir sonra taktir 
(1,389 puan) tarafından
Yani bilemedim uzun sürüşlerde dinlene dinlene gidecekseniz olabilir . Ben ehliyet aldığım gibi 8 saatlik uzun yola çıktım :D
(1,389 puan) tarafından
Evden çıkarken bol bol oku öyle çıkın canım emniyet kemerini takmayı unutmayin
(431 puan) tarafından
Siz 8 saat baya gitmişsiniz maşAllah biz ankaradayız zaten gideceğimiz yerler en fazla 3 saatlik mesafede sadece bayramda yollar kalabalık olur diye tedirginim biraz
(1,389 puan) tarafından
Ankara'dan Eskişehir arası yollar geniş canım , yolu tikayacak kadar trafik olacağını düşünmüyorum
(431 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim canım:)
-Reklam-
0 oy
(979 puan) tarafından
Illaki normale göre bi yogunluk olurda bence giderken degilde dönüs yolu daha kalabalik olur.
(431 puan) tarafından
Günübirlik gidicez canım
0 oy
(764 puan) tarafından

Bizde köyümüze giderdik eskiden … 

Eskiden dediğim 2 3 yıl önce :D bayram da pek kalabalık olmuyordu bayram dönüşü çok kalabalık oluyor yollar :/. 

(431 puan) tarafından
Günü birlik gidicez canım
0 oy
(1,894 puan) tarafından
Hemde nasıl kalabalık oluyor konvoy şeklinde bizde afyondan mesela Ankara'ya ailemizin yanına gidiyoruz 2.5-3 saatlik yolu 4-5 saatte gidiyoruz bayram zamanları :)
(431 puan) tarafından
Birde 9 gün tatil var iyice kalabalık olur
0 oy
(2,751 puan) tarafından
İlla ki kalabalık olur da olmazsa dönüşümlü sürersiniz
0 oy
(146 puan) tarafından
Biz geçen ramazan da Ankara'ya gittik İst dan bayramın 1.gunu çıktık yollar boştu. Ankara dönüşü de boştu. Ama arife günü çok yoğunluk olur 
(431 puan) tarafından
Öylemi teşekkür ederim canım
(146 puan) tarafından
Rica ederim canım iyi tatiller
0 oy
(522 puan) tarafından
Erken çıkın canım ve otobandan gidin. Allahın izniyle bişey olmaz. Biz de cumadan çıkacaz inşallah. 
(431 puan) tarafından
İnşAllah canım siz nereye gideceksiniz
(522 puan) tarafından
Sinop'a gideceğiz inşallah canım :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 92 göst.
3 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 192 göst.
4 Temmuz 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Eyupsema (1,505 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 459 göst.
23 Ağustos 2020 Tatil-Seyehat kategorisinde Sertuğ (345 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 429 göst.
27 Nisan 2020 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,777 puan) tarafından soruldu

378,827 soru

11,339,222 cevap

34,803 kullanıcı

...