0 oy
132 göst.
Diğer kategorisinde (168 puan) tarafından
Hayırlı akşamlar iki bucuk Yaşında bir kız Çocuğum var bu zamana kadar kenarları kapalı ahşap beşikte yatıyordu ama aklı Yaramazlığı erdiğiğinden beri üzerinden algılayıp inmeye çalışıyor ve bu beni çok korkuttuğu için kenardaki korkulukları çıkardım ve artık yalnız başına düşmeden yatması gerektiğini düşünüyorum yatağının yanına tek kişilik yatak koydum Beşikten düşse bile ki arasında beş santim falan var yükseklik olarak o yatagin üzerine geliyor ama başaramıyorum sürekli yatagin üzerine düşüyor orada uyumaya devam ediyor hatta o yatağı da aşıp halının üzerine kadar geliyor nasıl yataktan düşmeden uyuyabilir nasıl alıştırabilirim yarım korkuluk falan mı Takmam lazım 

6 Cevaplar

0 oy
(9,604 puan) tarafından

Bazaya geç korumalık  tak canım artık inan çok rahat olacak. Benim kızım 2 yaşında ayırdım bazaya. Şöyle ki yatağında korumalık olduğunu biliyor ona güveniyor düşmüyor. Koltukta yattığı zamanlar da oldu ama hiç düşmedi çünkü korkuluk olmadığını biliyor temkinli davranıyor tamamen bilinç altı. Kızın eğer düşüp canı yansaydı inan unutmazdı :) ama yatağa düştüğü için alışkanlık hapmış

(168 puan) tarafından
Bu yatakta baza ama daha yere yakın genç odası diye geçiyor düşsede bir şey olmaz en fazla szıcık canı acır ama ben uykusunda yinede bu korkuyu yaşamasın diye yatak koydum bu seferde onun üzerine düşüp uyuyor hatta ordan da halıya geçiyor korkuluk çözüm olursa artık onu denemem lazım
tarafından
Yok kız direk yere çakılınca da aşırı korkuyorlar yeğenim öyle bi çakıldı bir daha yatmadı o yatağa
(9,604 puan) tarafından
Korkuluk al canım çok iyi
-Reklam-
0 oy
(565 puan) tarafından
Ewt yarım korkuluk olabilir bazı çocuklar uyuduklarinda çok hareketli oluyorlar bnim oğlumda öyle şimdilik yerde uyuyor bakalım ilerde nasıl olacak bilmiyorum 
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Benimde kızım 2 buçuk yaşında henüz bizle aynı odada uyuyor ayiramadim odasını ama bu yaz ayiracam mecbur çünkü hamileyim kardeşi gelecek yerine :)) ama şu yatak konusunda ben beşikten indireli aylar oldu çünkü tirmanip atlar korktuğum için. Anlayacağınız yer yatağında uyuyor şimdilik bende aynı durumdayım:))
0 oy
(1,194 puan) tarafından
Park beşik en iyisi ohhhh 
(168 puan) tarafından
Park beşik için çok büyüğüz artık kardeşi yatıyor onda her türlü tırmanıyor 80 cm mesela bunun kenarı ama destek alıp çıkıyor son anda tuttum
(1,194 puan) tarafından
İki buçuk yaş uygun yani uyurken düşmesi için demişsin .ayağa kalkınca tabi iniyorlar bı şekilde :))benim kızım 28 aylık hala yatiyor park beşikte gözlemliyorum tabiki sürekli tirmanmaya fırsatı kalmiyor
(168 puan) tarafından
Yok sadece uyurken sıkıntı olsa zaten kaldırmazdım kenar korkuluğunu mesela benden önce uyanıyor bana sesleniyor ama ben çok yorgun ve uykusuz olduğun zaman onu duymuyorum ya da duyuyorum hemen kalkamıyorum ama o acelesi var ya hanfendinin direk bacağına atıyor Korkuluğu üzerine biniyor yataktan ışık hızıyla fulliyorum bu sefer
(1,194 puan) tarafından
Sjjsjsj alem ya bu çocuklar .valla bilemiyorum canim Allah kolaylık versin
0 oy
(375 puan) tarafından
2 tane bebem var 4 ve 2 yaş yer yatağında yatıyorlar. yüksekte yatırmaya korkuyorum. hem rahat rahat dönüyorlar hemde düşme tehlikeleri olmuyor. ilerleyen zamanlarda bakacaz bakalim 
0 oy
tarafından
Ben direk yere döşek koydum yatakta da uyuyor :D gece pat çat sesine uyanıyordum bi baktım bazadan uçmuş düşse gülerek uyanıyor her yere yatak döşemiştim baktım olmuyor yerde yatıyoruz yaşı 3 e gidiyor bakallm nolacak

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 158 göst.
29 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 144 göst.
27 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zeyneppp4646 (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 119 göst.
13 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tubaa355 (749 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 115 göst.
24 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,039 soru

11,376,173 cevap

34,862 kullanıcı

...