+2 oy
1,026 göst.
Diğer kategorisinde (1,389 puan) tarafından

Gecenin sohbeti olsun :D

Allah gecinden versin... 

Ölseniz eşiniz bir başkası ile evlenir mi?

Eşiniz ölse siz bir başkası ile evlenir misiniz ???

Benim cevabım ; Eşim bir başkası ile evlenmez .

Bende hayatta evlenmem bekarlık sultanlık :angel:

93 Cevaplar

+7 oy
(426 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Eşi "evlenmem" diyen yalan söylüyor. Hiç bir erkek ömür boyu kadınsız yapamaz.
(389 puan) tarafından
Aynen anca kendini kandırır tabikide evlenir
(177 puan) tarafından
Ayn ben ölsem eşim benim cenazemde kendine karı kız bakar .eşim ölse galiba bende arardim sksjsjsjs yok gerçekten arar evlenirdim yalan yok
(389 puan) tarafından
Allah seni kız:))
-Reklam-
+7 oy
(8,873 puan) tarafından
 eşim evlenmez diyemem büyük konuşmamak lazım ama evlenirsede mezardan hortlamam sonuçta ölenle ölünmüyor hayat devam ediyor Bi şekilde herkes hayatına kaldığı yerden devam etmek zorunda ben evlenir miyim bilmiyorum çok uzun Bi süre evlenmezdim heralde ama eninde sonunda evlenirdim
(7,228 puan) tarafından
Dürüst ve haklı bı yorum ☺️
(8,873 puan) tarafından
Kimse kocam yapmaz ben yapmam demesin bu hayat insana asla denilen herseyi yaptırır:)))
(7,228 puan) tarafından
Aynen valla bende ne kendimden eminim ne eşimden. Gerçi eşimden eminim kesin evlenir sjsjsj bende hayat ne gösterir bilemem. Eşime kalsan oda diyor evlenmem diye ama yapar mı yapar
(8,873 puan) tarafından
Kimse kendini kandırmasın ister kadin ister erkek olsun bu hayatı kimse yalnız yaşayamaz insan hem fiziksel hem ruhsal anlamda eş ister Bi süre kafa dinlemek istesede kafa dinleme süresi dolduğunda bu kural geçerli olmayacak yalnızlık Allaha mahsus çünkü
(7,228 puan) tarafından
Aynen canım
+6 oy
(471 puan) tarafından
Eşimde o aile varken 40 ımı çıkarmazlar 
(471 puan) tarafından
Öyle yaa gönül ister evlenmesin ama ailesini biliyor um bir şey diyemiyorum Taner bile evlendi dilekten sonra güvenim kalmadı artık
tarafından
Kız biz öldükten sonra geri kalanları napacaz ki  ne yapıyorlarsa yapsınlar:/
(471 puan) tarafından
Öyle yani ha ben evlenmem kendimi biliyorum Allah o duruma düşürmesin
tarafından
Ben evlenirim neden evlenmiyim daha gencim:D
(471 puan) tarafından
Allah seni yok yaa ben büyük konuşmayım ama dayanamam yaa ayy Allah ayırmasın yine de
+6 oy
(990 puan) tarafından
Kızlar hiç güvenmeyin fırsatını bulurlarsa hepsi evlenir. 
+3 oy
(2,674 puan) tarafından
Eşim evlenir mi bilmiyorum ama ben evlenmesini isterim. 
(471 puan) tarafından
Hee gelir sen bekle karının koynundan çıkacak daa ohoyyy
(2,674 puan) tarafından
Çıkmasın kalsın:D
(471 puan) tarafından
Aaa yok ben hortlarım
(2,674 puan) tarafından
Rahat olun ya herkes bir gün ölecek bakalım önce kim ölecek.
(471 puan) tarafından
Şaka bir yana yaa ne yapayım evlenirse o benden geçtiyse ben hayli hayli geçerim
+2 oy
(1,071 puan) tarafından
Eşime sordum bunu dündü galiba yada yakın bir zamanda. Evlenemem dedi ama tabiki tam güvenemiyorum. Bana sorsan bir kere yemişim o b*ku bidaha yemem kızımla hayatımı devam ettiririmmm
(1,389 puan) tarafından
:D bende aynısını düşünüyorum :D bende şimdi benimkine sordum "Bu dünyada benim kahrımı annem çekememiş sen çekmişsin evlenip napcam" dedi
+1 oy
(6,222 puan) tarafından
Eşim bir başkasıyla evlenmez.

Bende evlenmem çok seviyorum çünkü 
(1,389 puan) tarafından
Allah uzun ömürler versin inşallah canım
Allah ayırmasın
(6,222 puan) tarafından
Qminnn inşallah

Ben onu 20 sene beklemeyi göze almışım kaaldiki ölse hiç evlenmem Rabbım onu bana bağışlasın:) ikimizin canını bir alsin
(1,389 puan) tarafından
Sorması ayıp eşin yanında değil mi? Geçen postta da gördüm eşimin yanına gidiyorum diye
(6,222 puan) tarafından
Yok canim yanımda değil 3 sene oldu daha bir 8 senemiz var
(1,389 puan) tarafından
Ayy kıyamam ya Allah tez zamanda kavuştursun selâmete çıkarsın sizi inşallah ❤️
+1 oy
(4,145 puan) tarafından

kemalim yapmaz:))) benim esim zannetmiyorum evlenecegini zaten bekar hayatindan cikti ana baba evinden degil gayet rahat ve ozgurdu. o  rahatligi tekrar bozmaz. sahsen ben evlenirim. 

(4,145 puan) tarafından
o da var tabi ama denemesi bedava birini gomduysem ikinciyi de bosârim dermisim:))) tobe ya allah gecinden versin kocam iyidir  olmesin:) bazen derim ki ben calismiyorum bu yastan sonra da kurumsal biyer beni ise almaz. kac tane diplomam olursa olsun yaslanmis birini ise almazlar 40 dan sonra. bi ev kirada bide oturdugumuz ev var bi yazlik bi de ekstra bi daire daha almak lazim ki birinde oturup ikisini kiraya verir senden sonra gunumu gun ederim erkenden olme borc harc bitir az bi mal
mulk edin oyle ol derim sakasina:)
(1,389 puan) tarafından
:D sen fenasin ya :D
(1,864 puan) tarafından
Kendine olan aşkına hayranım valla helal olsun ☺️
(4,145 puan) tarafından
:) seviyorum kendimi canim kendim:)) diyorum ya su dinyada 70 80 yil yasayip ölup gidecez sin 20 yil hastalik ustalik ilk 20 yil cocukluk cahillik:) ee ne kaliyor geriye 30 yil kadar bise  onu da  10 15 yili çocuk pesinde surunuyoruz. sevabiyla gunahiyla elimizden heldigince en iyi sekilde yasayalim
(1,864 puan) tarafından
Çok doğru düşünüyorsun ama maalesef ben sevdiklerini kendinden fazla düşünen saftirik kısımdanım ☺️
+1 oy
(2,094 puan) tarafından
Eşim evlenmez bende evlenmem eminim bundan çok zor bir imtihan iyisiyle kötüsüyle sevdiğiniz bir insanı kaybetmek hayat arkadaşını kaybetmek daha başka yerine baskısına alma düşüncesi bile yapamam dedirtiyor rabbim sınamasın inşallah 
(1,389 puan) tarafından
Amin amin amin inşallahhhhh canım ❤️
+1 oy
(3,370 puan) tarafından
23 yılı tek bir insanla geçirip başkasını hayatıma koyamam eşim de hakeza öyle yapamayiz esimin adına da konuşuyorum 
(1,389 puan) tarafından
Maşallahhhhh 23 yıl abla Allah uzun ömürler versin inşallah ❤️
(3,370 puan) tarafından
Benimki yapmaz kız Esma adam alttaki komşuya kafayı kaldırıp da konuşmaz kadın annesi yaşında laf atar eşime isten mi geliyon kuzum falan diye yalan yanlış konuşup girer ama tabi bununla evlilik çok farklı kulavarlar ama yine yok yapmaz
(6,222 puan) tarafından
Qbla seninkiyle benimki  kardeş olabilirmi
(3,370 puan) tarafından
Düşünüyor değilim:))))
(1,743 puan) tarafından
Bende babamdan beklemezdim anneme deliler gibi aşıktı.. dediğin gibi kimseye kafasını kaldırıp bakmazdı.işini gücünü bırakıp günlerce annemin yanında hastande kaldı .annem 36 yaşında vefat etti ilk hafta gelenler dedi daha genç babanız evlenir die babam hepsine kızdı bağırdı asla yerine birini koyamam die.. sonuç 3 ay sonra evlenmeye karar verdi.. çünkü daha 40 yaşındaydı .olmaz yani biz evlenip gidecez tek başına kalacak nereye kadar
+1 oy
(957 puan) tarafından
Ben evlenmem ama eşimi bilemem şahsen 
(1,389 puan) tarafından
Güvenemiyoruz :D
+1 oy
(1,237 puan) tarafından
Evlenmez evliliğe tövbe ettirdim :) bende evlenmem hayatımı yaşarım sjsjs
(1,389 puan) tarafından
Ahahahha kız Allah seni :D nasıl tövbe ettirdin
(1,237 puan) tarafından
23 yaşında evlendik şuan 27 yaşındayız yaşıtları bekar biz geçim sıkıntısıyla uğraşıyoruz erken evlendik şimdi olsa hiç evlenmezdim diyor sen ölsen de evlenmem diyor sjsj
+1 oy
(1,427 puan) tarafından
Bundan gül toplaıdm ö büründen reyhanmı toplayacm. Evlenmem, onu bilemem ona sormam lazım ama bence evlenmez  belkide evlenir ben artık tanimiyorum bu adamı
(1,389 puan) tarafından
:D seninde iyiymiş valla
+1 oy
(580 puan) tarafından
Evlenir hemde en yakın zamnda kaynanam kendisi evlendirir

Yani erkekler eşleri öldümü evlenir ama kadınlar öyle degilmiş çoğu kadın evlenmeyip çocuklarına bakarlarmiş çevrede çok kadın var kocaları ölmüş ama bekarlar yani dullar ama erkekler goduklerim eşleri 50. Gün geçti mi evlenirler
(1,389 puan) tarafından
Çok örneği var zaten erkeklerin ya duramiyorlar karısız
(580 puan) tarafından
Ama onlarada hak veriyorum yani bazı kısım erkekler hep hizmet edilmiş onlara eş olmayınca eve gelince yemek çay yok ev dağınık ve bunları yapamayınca evlenmeyi tercih ediyorlar ama küçükken iş yapan erkek diğerlerine göre daha geç evleniyorlar tabi bu bennm görüşüm gorudjlerimden
+1 oy
(3,025 puan) tarafından
Ben evlenmem. Evlilik zerre kadar bana göre değilmiş. Eşim öldükten sonrayı bırak şimdi bile evlenir. 
(1,389 puan) tarafından
Aboooo :)))) bende anne olmak bana göre değilmiş diyorum tabi Allah yokluğunu göstermesin çok zormuş anne olmak, uzaktan sevmek gibi değilmiş
(3,025 puan) tarafından
Çok zorlanıyorum daha nereye kadar dayanabilirim bilmiyorum inanki. Annelik çok güzel lâkin şuan 2buçuk yaşında hakikatten oda çok zorluyor.
+1 oy
(69 puan) tarafından
Evlenir net bndw evlenjejrm 
(1,389 puan) tarafından
Ay yok kız niye evlencen takıl hayatını yaşa :D
+1 oy
(10,481 puan) tarafından
Eşim evlenir bıraksam şimdi de evlenir belki

Ben evlenmem ikinci bı hatami yok anam benden uzak 
(6,222 puan) tarafından
Kizzz dema öyle
(1,389 puan) tarafından
:D 1.den hayır gelmedi 2.den mi gelecek
(10,481 puan) tarafından
Valla Esma öyle be cnm herkes bu konuda şanslı değil maalesef
+1 oy
(6,914 puan) tarafından
Aynıyız aşkım ben evlenmem de eşim su ana kadar gördüğüm tanıdığım kadarıyla o da evlenmez erkek yine de çokta şey yapmamak lazım :)
(1,389 puan) tarafından
:D dimi bencede . Benimki rahatlıktan dolayı evlenmez
(6,914 puan) tarafından
Yok benimki sadakatten evlenmezde yinede hiç belli olmaz
+1 oy
(2,875 puan) tarafından
Sordum, sence öyle bı hataya düşer miyim dedi :)) bidaha düşer miyim miş ahahahah gıcık ya :)))
(1,389 puan) tarafından
Ahahahahah bu öküzzzlerr neden hep aynı cevabı veriyor :D
+1 oy
(1,334 puan) tarafından
Eşim bı daha o işlerle uğraşmaya usenir o yüzden evlenmez :D ama birileriyle takılır kesin ama benim yoklugumdaki acıyı dindirmek için ahhahahah :D :D bende evlenmezdim oğlum var üvey babayla falan uğraşamam başkasına emanet edemem giderim anamın babamın evine tekrar :D  
(1,389 puan) tarafından
Çoğu anne bu şekilde düşünüyor zaten :D
(1,334 puan) tarafından
Yani kendimde hani eşimi çok seviyorum onun üstüne başka biri imkansız geliyor ama çocuk olunca ilk akla o geliyor yani :))

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 578 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 614 göst.
16 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
64 cevap 1,154 göst.
21 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
62 cevap 886 göst.