+2 oy
1,035 göst.
Diğer kategorisinde (1,389 puan) tarafından

Gecenin sohbeti olsun :D

Allah gecinden versin... 

Ölseniz eşiniz bir başkası ile evlenir mi?

Eşiniz ölse siz bir başkası ile evlenir misiniz ???

Benim cevabım ; Eşim bir başkası ile evlenmez .

Bende hayatta evlenmem bekarlık sultanlık :angel:

93 Cevaplar

0 oy
(310 puan) tarafından
Evlenmem diyor ama bence evlenir bende evlenmem bir oğlum var benim o bana yeter ❤
-Reklam-
0 oy
(1,514 puan) tarafından
Eşim evlenir mi bilmiyorum kaç defa sordum yok evlenmem kızlarımı alıp memlekete gider onlara bakarım dedi ben hayatta evlenmem Allah'ım ölümü nasip ederse önce benim canımı alsın ben yapamam 

Ki şöyle bir örnek vereyim benim çok yakınım eşi kanserden öldü gencecik ve 6 çocuk ardında bıraktı en küçügü şuan 10 yaşında hesapla adamla kendisi severek evlendiler ve adam çok seviyordu onu ki Allah'ım kaderini böyle yazmıştı hepimiz adam çok seviyor evlenmez üstüne derken adam çocukları için evlenmek istiyor bakamıyor çalışamıyor yani demem o ki hayatın devamı için evlenicekler de ama tanıdığım bir çok kadın erkeksiz gül gibi çocuklarını büyütüp evlendirdi bile 
0 oy
(1,136 puan) tarafından
Şuan genciz evlenir bence evlensinde zaten daldan dala konacağına yuvası olsun
0 oy
(5,532 puan) tarafından
Ben evleneceğimi sanmıyorum çocuklarıma bakarım çocuklarım yeter ama eşimin evlenmesini isterim tek başına yapamaz çocuklara bakamaz felan felan ama Rabbim hepimize hayırlı uzun ömürler versin 
0 oy
(139 puan) tarafından
Bence ikimizde evleniriz ama hemen değil üzerinden baya yıllar geçtikten sonra 
0 oy
(362 puan) tarafından
Kızıma üvey anne getirmesin de evleniyorsa evlenebilir tabi.benden önce hayatında başkaları vardı.benden so rada olabilir .sadece beni kalbinde hep saklasın. kuran ögrettim,hiç degilse ruhuma okusun .kızımı anneme versin o bakar bebim de zerre gözüm arkada kalmaz .ben de bir süre evlenmem kızım büyüyüp kendi ayakları üzerine basana kadar. Sonra da kocamı aratmayan bulursam belki evlenirim .
0 oy
(7,273 puan) tarafından
Evlenir evlensinde ebesininkini görsün herkes ben gibi bu u asla idare etmez ben evlenmem o hata bir kere yapılır başıma niye dert alayım ki 
0 oy
(21 puan) tarafından
Evlenmezdim mis gibi çocuğum var 2. Yolda Allah nasip ederse onlar bana yeterdi
0 oy
(438 puan) tarafından

Ne nane yerse yersin :) 

0 oy
(1,323 puan) tarafından
Ben evlenmesini isterim çünkü tek başına yapamaz tüm yük ağır gelir ona ama çocuklarıma ya kayınvalidem yada annem baksın isterim eşimle beraber yasamasinlar.benim için sorunun cevabı ise ben evlenmem açıkçası kendi ayaklarımın üstünde durabilirim eşimden sonra kimse bana onun gibi sevgi besleyemez çünkü hep onu ararım diğer kiside
0 oy
(346 puan) tarafından
konusu geçmişti evlenmem nasıl başkası sevilir demişti bu cevaba rağmen asla diyemem, ki eminim evlenmez diyenlerin garantisini nerden almış meraktayım :) 
0 oy
(4,993 puan) tarafından
Bende bı ara eşime sordum elhamdülillah seviyoruz birbirimizi fakat eşim ben bu şeyi gördüm daha evlenmem demişti ;))) 

Elim gitmedi yasaya ama evlenir ailesi anası yapar onlarda böyle biri ölse kadınlardan.hemen adama kız bakıyorlar yaş farketmeksizn
0 oy
(507 puan) tarafından
Kadınların geneli  evlenmezde erkekler asla bekar durmaz 
(507 puan) tarafından
18 yıllık evliyim eminim evlenir zaten bende isterim evlenmesini
0 oy
(5,997 puan) tarafından
Evlenmez çünkü evliliğin sürekli zor oldugunu savunan bi insan. Şimdiki aklı olsa kimseyle evlenmezmiş. 

Bende çocuklarım büyüyene kadar evlenmem heralde özellikle bi kızım oldugu için kimseye güvenemem ama onlar büyüdüğü zaman olabilir belki
0 oy
(123 puan) tarafından
Yani bunu biz bilemeyiz kadın nefsine hakim olabiliyor genellikle daha duygusal yaklaştığı için Allah göstermesin ama benden önce vefat ederse eşim büyük konuşmak gibi olmasın evlenmem sonuçta güzel bir evliligimiz vardı benle evliyken vefat etti Allah uzun ömür verseydi daha fazla evli kalırdık ben kendime ihanet olarak sayardim herhalde eşimi bilmiyorum ama oda benim gibi duygusal yaklaşıyor genellikle 
0 oy
(1,941 puan) tarafından
Düşer kalkar ama evlenmez. 
0 oy
(847 puan) tarafından
Onu söyliyemiyoruz maalesef Jzbsjsndjdj
0 oy
(2,947 puan) tarafından
Yeni taşıdığımız yerde komşumun eşi vefat etmiş iki çocukla kalmış adam çocuklar da ilkokul çağında. Kendi 30lu yaşlarda 20 li yaşlarda biriyle evlendi. Kadın tek başına yetebiliyor hem kendine hem evlatlarına ama erkeklerde o kapasite yok 
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Eşim evlenir.  

Ama ben Allaha büyük konuşmak olmasın ama asla evlenmem 
0 oy
(981 puan) tarafından
Yüzde bir milyon eminim ki evlenmez bende evlenmem kocamdan başkasını kafam kaldırmaz kendime dokundurtmam dokunamamda 

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 579 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 620 göst.
16 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
64 cevap 1,161 göst.
21 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
62 cevap 890 göst.