0 oy
205 göst.
Aile kategorisinde (114 puan) tarafından
Hep bunu yaşıyorum.O an aklıma gelmiyo mesela birine anlatır mi ya da benim hakkımda ne düşünür , güler mi ,yargılar mi vs .Sonra da kendimle başbaşa kaldigimdan dank ediyo herşey .Ya en ufak bi muhabbette bile öyleyim .Sanki anlatmamam gerekiyomus gibi hissediyorum.Herkese güveniyorum böyle uzaktan soğuk dursamda herkese güveniyorum ve samimiyet kuruyorum istemsizce.Bu durumu yaşayanlarınız oluyor mu?

7 Cevaplar

0 oy
(2,677 puan) tarafından
Asla birine sıkıntılı anlatmam. Ben o zor günleri atlatır, unuturum ama anlattığım kişi unutmaz. A
(114 puan) tarafından
Aynen öyle
-Reklam-
0 oy
(9,560 puan) tarafından
Sıkıntılı bir durum. Ben en yakın dostuma bile anlatmam kimseye güvenmiyorum gün gelir şöyle böyle diye yüzüne vurur veya başkasına anlatır
(114 puan) tarafından
Cidden öyle herkes birbirinin açığını ariyo zaten
0 oy
(4,157 puan) tarafından

bazen yazarim oisman olurum bakarim maki tik olmamis gormemis grupta kimse gormediyse hemen silerim. uc bes saniyelik ani bir pismanlik hissi ile kararimi gerip bir kisi bile okumadan :) kotu sey olsa o kisiler unutmaz iti hiseye hasetlenen olur goz var nazar var . bosver derim kendikendime ani hi kararla silerim

(114 puan) tarafından
Kimse kimsenin mutluluğuyla mutlu olmuyo asla herkes bı garip yapmacik
0 oy
(1,995 puan) tarafından
Annem dışında kimseye bir şeyimi anlatmam. Eşimle olan sıkıntımı da evimden dışarıya taşırmam. Eşimden bir şey saklamam. Annem benim hatalarımı gösterecek örtecek tek insan. 
(114 puan) tarafından
Evdeki şeyleri bnde anlatmam ama herhangi bi görüşüm bile yargilanacak şeysi var demesem de olurdu diyorum sonra da
(1,995 puan) tarafından
Seni  yargılayanları hayatından çıkarmak için güzel bir sebep. Saçma bile olsa dinleyip fikir yürütmek paylaşmak gerçek dostların işidir.
0 oy
(966 puan) tarafından
Ayy evet hamile kaldım kalalı hep oyleyim. Herkesten uzaklaştım kimseye güvenemiyorum. Eltime tek kelime söylesem gidip kaynanama anlatıyor. Baba tarafım desen anında dedikodumu yapıyor. Ee bende haksız değilim ki. Ağzımdan çıkan her kelimeye dikkat ediyorum. Özellikle evimle eşimle ilgili bi durum olunca anlattığım kişinin gözleri parliyo anında gidip başkasına anlatıyo. Rahatsız oluyorum çok 
(114 puan) tarafından
Amanın eşinizle evinizle ilgili şeyleri anlatmayın havadan sudan konuşun ama ozelinize dikkat edin .Aslında hiç konuşmasakta olur.bnde üni de bölümümü istemeden okudum aile zoruyla filan diye anlatınca pişman oldum en son.Bilmiyorum belki ben abartirim
0 oy
(665 puan) tarafından
Kendimi anlatmayı çok sevmiyorum zaten anlatırsam da ablalarıma yada anneme anlatırım. O yüzden pişman olmuyorum 
0 oy
(569 puan) tarafından
Bende öyleyim ya 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 140 göst.
0 oy
20 cevap 576 göst.
27 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Cikolata canavari (743 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 212 göst.
9 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Rabiae (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 557 göst.
22 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Duyguyla (344 puan) tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...