0 oy
128 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (35 puan) tarafından

İlk zamanlar az az emiyordu bugün hiç emmiyor bebeğim ne yapacağım lütfen bana moral olurmusunuz enjektorle mama verdim onu da içmiyor sadece biberonla içiyor onu da vermek istemiyorum emsin diye ama o kadar ağladı ki yinede emmedi :((

7 Cevaplar

+1 oy
(8,908 puan) tarafından
Memeyi tutamiyordur belki silikon meme ucu denedin mi
-Reklam-
+1 oy
(12,856 puan) tarafından
Silikon göğüs ucu alın hemen onunla kesin emer göğüs ucu ya küçük ya büyük geliyordur şuan bebeğe
0 oy
tarafından
Siringayla ver yani damla damla beklet beklet sık agzina biberona bir kere alisirsa biz olsak bizde cuk cuk emiyoruz diye birdaha emmeye ugrasmayiz daha dun emzirme egitiminde dediler ama emzir 10 gunluk oldugu icin sarilik olmasin diye siringayla ver dedim ilk tercihin emzirmek olsn
tarafından
Birde az az emiyordu demissin zaten cabuk yorulurlar az az sık emerler
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Bnm oglm doğdu 3 gün meme tutmadi bıberonda tutmadı kaşıkla flan verdik ama sonuç sarılık oldu 1 gün hastanede yattık
0 oy
(9,206 puan) tarafından
Memeye alıştırana kadar biberon veya enjektörle beslemeye devam edeceksin mecbur yoksa şekeri düşer sarılık olur. Neden emmiyor tutamıyor mu? Ben kızımı 3 ay oğlumu 2 ay kadar silikon göğus ucu ile emzirdim, deneyebilirsin
0 oy
(3,654 puan) tarafından
İlk önce memeyi ağzına ver. Yanlış şekilde de emziriyor olabilirsin, memeyi tutuşuna dikkat et. Youtube da videolar var, izle  memeyi verdikten sonra biberon ver ki sütün memeden geldiğini sansın. Direk biberon verirsen eğer asla memeyi tutmaz. 

Meme almıyorsa eğer serçe parmağını yıka, hijyeninden emin ol ver ağzına emsin, o emerken yandan şırıngayla ağzına sık. 
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Slikon göğüs uçları var ben 2 hafta ondan kullandım kızım hem beni emmi yordu hem biberon çay kaşığıyla besliyorduk:D bi süre sonra o uçları taktım alıştı nası bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 518 göst.
26 Ocak 2021 Aile kategorisinde ilknur koc (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 37 göst.
24 Şubat 2024 Aile kategorisinde Tugba42 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 85 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,428 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.
25 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek12 (101 puan) tarafından soruldu

379,453 soru

11,359,204 cevap

34,836 kullanıcı

...