0 oy
78 göst.
Aile kategorisinde (124 puan) tarafından
Kızım 1 ay sonra 3 yaşına girecek ama bize resmen kök sokturuyor son 2 aydır 

Bagirmalar sürekli ağlamalar h8c birseyden memnun olmayan

Surekli canım sıkıldı demesi sürekli uykum var demesi beni artık çileden çıkardı

Kahvaltı yapmaması yemek yememesi ben bitik durumdayım gerçekten sabah uyanır uyanir uyanmaz insan ağlar mı ya yok böyle birsey ya son 1 aydır böyle herseye ama herseye ağlıyor kendini yere atmalar sinirlenmemek

3 yas sendromu buysa gerçekten sinir krizi geçiririm artık gücüm kalmadı ayriyetten 9 aylikda bir kızım var hadi kolay gelsin bana 

Sizin durumlar nasıl 3 yas durumu ile ilgili normal bir durum mu acaba psikolojik sorunları olabilir mi

2 Cevaplar

0 oy
(10,006 puan) tarafından

Kiz uykum var demesi ne guzel :D uyuyomu bari. Benimkide hep uykum yok diyo

(124 puan) tarafından
Ayyy yok be ne uyuması keşke uyusa nerde uyusada kafam dinlense akşamları uyur 8.49da bayılıyor allahtan sabaha kadar :))) cani sıkılıyor diye diyor harelde onu ben anlamadım bu 3 yas sendromundan zaten benim kafa gitti gercekten
-Reklam-
0 oy
(158 puan) tarafından
Postuma bak canım anlarsın:)
(124 puan) tarafından
Okudum gerçekten hepsini demekki sorun yokmuş normal bir durummus hahahha valla artık kafayı yedim koca rahat işte zaten ohh misss valla bitsin gitsin şu sendromlar resmen kafa yemelik kendimi iftardan sonra kahve içmeye vuruyorum :)))) beni tek anlayan o :))) sakinleştiriyor Allah bütün annelerin yardimcilqrinolsun gerçekten çok çok zor bir durum
(158 puan) tarafından
Aynen canım öyle Rabbim sabrımızı arttırsın inşallah

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 80 göst.
2 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Glcnm (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.
17 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris. (2,587 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 93 göst.
12 Ocak 2023 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 121 göst.
26 Ekim 2021 Aile kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,587 puan) tarafından soruldu

378,869 soru

11,340,192 cevap

34,805 kullanıcı

...