0 oy
89 göst.
önce Aile kategorisinde (1,057 puan) tarafından

Delirmek uzereyim yardım edin sacimi basımı yolcam artık çok bunaldım 

Uykusu var ögleden beri yapmadığını bırakmadı tam yattı sakız cignicem anlattım yatarken boğazına kaçar uyanınca veriyim diye neyse tutturdu bi kere dedim git kendin al dolaptan elinde tut açmadan dedim uyaninca at ağzına dedim emir veriyor sen git al gel diye bende hayır sen alıp gel dolabı acmayi biliyosun dedim onun için bi kriz çıkardı gitti aldı. Bende gittim bulamaz diye. Bana bağırıyo sen getirceksin sen yapacaksın bilmem ne diye bu nedir allah aşkına benim  ağlamadan kriz gecirmeden bi günüm geçmez oldu nolur gecicek diyin artık çok bunaldım 

31.5 aylık bu arada 

6 Cevaplar

+1 oy
önce (269 puan) tarafından
Benimki 4 buçuk yaşında her gün kriz okulun açılmasını bekliyorum tek çocuk sıkıntıdan patlıyo evde bana sarıyo. Ne kadar oynarsam da yetmiyo arkadaş istiyo kimi görse bize gelin diyo 
önce (1,057 puan) tarafından
Evet sikiliyolar ama benim henüz okul çağı da gelmedi napsam tüm gün sasiriyorum
-Reklam-
0 oy
önce (581 puan) tarafından
Benimki 35 aylık hayatı sorguluyorum her şeyi bi inkar inatlaşma bağırma
Evet artık olumlu bi cümlesi kelimesi yok sürekli hayır hayır yemicem icmicem zaten tek başına oynamayan bi çocuk beni iyice bunaltiyo öğlen oyun oynadık ben köpeği seçtim o köpeği secmeme kızdı başka bişey seç diyo e sen seç benim yerime diyorum hayır sen secceksin diyo ben köpeği sectim ama diyorum yok ona da ikna olmuyo
Çok şükür benimki kendi kendine oyun kuruyor tek tesellim o en azından az da olsa rahat bırakıyor beni
Nasıl başardın bunu ben acaba çok mu ilgilendim çok mu oynattim diye kendimi suclar oldum artık
Senden kaynaklı canım dediğin gibi ben en baştan ara ara oynadım sonrasında önüne oyuncakları yıktım pedagoglar da önermiyor sürekli oyun oynanmasını kendi kendine üretken olması açısından
Bu saatten sonra basaramiyorum da ay napcam sasırdım ya kendisi asla oynamiyo bugün oyun kurdum öğlen baban gelcek yemeği hazırlamaya gıdıyorum dedim sen oyna dedim oyuncaklariyla bile kızarak azarlayarak muhabbet ediyodu bende seslendim kırmadan oyna diye bi baktım oyuncaklari da yanına yatırmış uyucam diye yani o an bile oynamadı tek başına çareyi yatmakta buldu
0 oy
önce (28,270 puan) tarafından

Sendrom değilde genelde çocuklar sıkılınca huysuzlanip ufak tefek herşeye sararlar ilgisini çekecek farklı aktiviteler deneyin

Canım sabah akşam oyun parmak boya cirtli kitap tv ne varsa deniyorum inan artık tek oynasin diye gözünün içine bakıyorum ama o da yok o yetiyi kazandiramadim kendisine
0 oy
önce (558 puan) tarafından

4 yaşa 3 kaladan bildiriyorum Of sen bide ileri ayları gör felakeet :'(

Hadi ya
0 oy
önce (2,262 puan) tarafından
Bende de 32 aylık var sabah sinir krizi geçirdim desem yeridir. Delirmeme ramak kaldi. Güzelce konuşuyorum olmuyor ağlasın diye bırakıyorum olmuyor napacagimi bende şaşırdım. Bir an önce büyüsede okula gitse diye dua ediyorum artık 
Aynısı güzellikle söylersin yok oyun oynarken bile sinirlenip deviriyo herşeyi şımarık şımarık hareketler bırakıyorum aglarsan ağla diye kendini atıyo yerlere ve çok uzatiyo huyundan mi  her çocuk mu böyle bilemedim
0 oy
önce (4,670 puan) tarafından
Terslesmeyin ikna edici olumlu cumleler kurun. Kizilmasi gereken yerde kizin hatasini bilsin. 

33 aylik bizimki de oglen uyumuyo artik.
Bende çok sinir oldum artık herseyi yapabilecegini sanıyo o yüzden kızdım çünkü bunun sonu yok uykusu geldiği zaman olmadik şey isteyip beni yildirmaya calısıyo
önce (4,670 puan) tarafından
Evet canim uyumamak icin bizimki de cesitli bahaneler buluyo o sebeple ben oglenleri uyutmuyorum. Cok sinirlerim bozuluyodu cunku.
Huy olarakta yapabilecegi birseyse gaz veriyorum sen buyudun artik falan diye. Ya da yapmak istemedigi biseyse mesela oyuncaklarini toplamak istemiyosa bidaha vermeyecegim ,oyuncak almayacagim diyorum. Sen toplamadigin icin oyuncaklarini bidaha vermek istemiyorum diyorum. Ya da en bastan verirken oyunun bitince toplamamiz gerek diyorum.
Yapamayacagi seylerde yanarsin,caninn acir,biraz bekle ben baska bisey yaptircam falan diyorum. Oyle oyle zaman geciyo
Deniycem canım inşallah

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 71 göst.
17 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris. (2,633 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 103 göst.
12 Ocak 2023 Aile kategorisinde Nrgz (796 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 65 göst.
6 Haziran 2024 Aile kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (719 puan) tarafından soruldu