+1 oy
2,525 göst.
Diğer kategorisinde (163 puan) tarafından
Kızım 4.5 yaşında bir haftadır annem babam ölmüştü deyip duruyordu eşimde vardı az önce yine dedi benim annem babam öldü dedi biliyor musunuz dedi eşimde dedi biz kimiz siz benim annem babam değilsiniz dedi benim annem babam yolda yürürken araba çarptı öldü dedi babamı arayın gelip beni alsın dedi benim babamın adı ker annemin adı siri diyor yanlız okunuşunu söylüyor galiba bilmiyorum annemin evi benim karşımdaydi benim oğlum vardı annem bana yardıma geliyordu kanlar içinde kaldı yolda ben çok ağladım anneme diyor. Bir hafatdir bunlari anlatmadı sadece annem babam öldü diyordu bugün detaylı anlatmaya başladı bu nedir başına gelen var mı ama çok korkuyorum annem babam beni gelip alacak diyor bir tranva falanda yaşamadı bu bir haftadir böyle söylüyor 

50 Cevaplar

+1 oy
(27,353 puan) tarafından

İzlediği şeylerden etkilenmiş olmali

(163 puan) tarafından
İzlediği Bir şey yok ki heydi falan normal çizgi film genelde kardeşi ile birbirini yiyorkar
-Reklam-
+1 oy
(2,071 puan) tarafından
Okurken aklım çıktı mutlaka uzman desteği şart Allah yavrunuzu size bağışlasın çok zor bir durum biz bile bu kadar etkilendiysek seni düşünemiyorum. 
+1 oy
(346 puan) tarafından
telefondan mı izliyo canım çizgi filmi
(163 puan) tarafından
Hayır TV telrfon vermem
+1 oy
(5,997 puan) tarafından
Yorumları okurken tüylerim ürperdi bol bol oku üfle canım dua müminin silahıdır rabbim korusun içim bi tuhaf oldu 
+1 oy
(565 puan) tarafından
Canım korkma kıyamam zor bir şey canım abisi yâda ablası varmı onlar söylemiş olabilir 
(163 puan) tarafından
Yok kardeşi var küçük
+1 oy
(1,571 puan) tarafından
Ay çok şaşırdım insatagram dan da yazdım sana canım çok ürkütücü ya haklisin ben olsam bende çok korkardım bence ya rüya gördü onun etkisinde yada korkuttular başka alemden tavsiyem üstüne gitmeyin sormayın siz ilgili şekilde dinledikçe devam edecektir unutturun ilgisini dağıtın ve en önemlisi mutlaka pedogog görmeli diyorum altında başka sebepler yapabilir 
(163 puan) tarafından
Sabah tekrarlarsa ses kaydı atarım canım çektim ama çekilen atılmıyor galiba ınstagram'dan
+1 oy
(7,754 puan) tarafından
Anladığım kadarıyla eşinle aranız çok kötü bence çocuk bundan etkilenmiştir ki eğer çocuğun yanında da kavga ediyorsanız daha çok etkilenmiştir 
(163 puan) tarafından
Çocuğun yanında kavga etmeyiz onlar uyuyunca başlıyor kavgamız yani cocuklar uyuyana kadar çıt çıkmaz ondan sonra balkonda kapıyı kapatır ederiz
+1 oy
(2,920 puan) tarafından
Ne izliyor tv veya telefon 

Benim kızım bazen telefondan shorts video bakıyor bende tv dalıyorum bi anda bi bakıyorum şeytanı şeyler vs vs hemen kapatıyorum ama o görmüş oluyor öyle bir şey olmuş olabilir mi 

Veya rüya gibi bir şeyin etkisinde kalmış olabilir mi

Böyle şeyler söylediğinde bence ilgisini başka yere çek bu konu hakkında yorum yapma devam ederse de pedagog öneririm 
(163 puan) tarafından
TV izliyor kuzum
+1 oy
(5,184 puan) tarafından
Nasıl uyuycam şimdi ben ay o kadar korktum ki hele yorumlari da gördükçe içim ürperdi 
(163 puan) tarafından
Bende uyumadım post sahibiyim
(5,184 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun valla inşallah geçici bi
 durumdur
+1 oy
(4,993 puan) tarafından
Bende dün gece okurken biraz korktum gibi eşimde eve geç geliyor bayram dolayısıyla şey oldum yani. Rabbim yardımcın olsun cnm  inşallah şimdi iyiidr nasıl kızın şuan ) 
+1 oy
(4,430 puan) tarafından
Canım önceki hayatıni hatırlıyor olmasın var böyle şeyler nerde oturuyordunuz siz falan diye sor asla göz ardı etme hiç bir film vs bunları dedirtmez tamam reankarnasyon bizim dinimizde belirtilen bişi değil belki ama yaşayanlar var
(163 puan) tarafından
Baba ve anne ismi olarak yabancı ismi söylüyor ama
(4,430 puan) tarafından
Olabilir türk olacaklar diye kaide yok herşey olabilir var öyle insanlar sen önce bir pedegogla görüş sonra sonra çaresine bak uyanista olan insanlar var değişik şeyler var deli sacmasi gibi geliyor baştan insana ama değil bence
(4,430 puan) tarafından
Eğer öyle bişi varsa zamanla diğer kısımları da hatırlayacaktır bebeğinin ismini onun babasını hatta nasıl öldüğünü bile
0 oy
(847 puan) tarafından
Telefondaki siriyi kast etmiş olabilir mi oradan böyle bir şey mi duydu acaba
(163 puan) tarafından
Bak o olabilir siri ney
(847 puan) tarafından
Telefonlarda olan bir özellik hepsinde var mı bilmiyorum ama konuşuyo
0 oy
(426 puan) tarafından
Reankarnasyon?
(163 puan) tarafından
Korkutmuş olabilirler şeyler
(426 puan) tarafından
Pedagoga ve hocaya götürmek şart çünkü o yaşta bı çocuğun bunları söylemesi normal değil.
0 oy
(106 puan) tarafından
Öncelikle geçmiş olsun büyük ihtimalle korkutmuşlar Ayetel Kürsi Felak Nas dualarını okuyun dikkatini dağıtın o anlattığı zaman siz başka şeylere odaklandın mı ayrı yatırmayın beraber yatın birkaç gün korkmuş çocuk
(163 puan) tarafından
Kim korkutmuş
(106 puan) tarafından
Canim üç harfliler korkmuş olabilir sen koynunda uyut onu korkma sürekli oku
(163 puan) tarafından
Hep yanımda ay öyle deme eşim gidecek gece
 Ben zaten ödüm kopar öyle şeylerden
(106 puan) tarafından
Korkma canim hiç bise olmaz o melek ki asla bise olmaz dua oku bende tek yaşıyorum esim görevde dua oku
0 oy
(530 puan) tarafından
Eltin kaynanan yada görümcem korkuttmuş olabilir mi 
(163 puan) tarafından
Yok olanlar çok sever hiçte tek göndermem eltimde yok zaten
(530 puan) tarafından
Yaşından büyük arkadaşları var mı bir parkta vesaire bir yerde çocuklar oynarken illaki biri anlattıysa orada aklımda kalmış olabilir
(163 puan) tarafından
Yok sadece oğlum var onunla oynar
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Mutlaka pedegoga götürüp hiç olmasa ona olanları dinletirseniz ses kaydıda almışsın madem durumu daha net anlaşılır mutlaka hemen götür sürekli bol bol dua oku çocuğu yanlız bırakma asla aranızda yatırın yada yanınıza yatak yapın bu durum ihmale gelmez 

(163 puan) tarafından
Ben zaten birlikte yatıyorum hep onunla
0 oy
(1,026 puan) tarafından
iPhone kullanıyor musunuz
(163 puan) tarafından
Hayır android redmi 12
(1,026 puan) tarafından
Siri yanılmıyorsam iphone yapay zekası sizde görmüş sandm. Reenkarnasyon a inanmayın siz en kısa sürede pedagoda götürün ve hiç korkmayın sarılın öpün yorumlara aldanmayn
0 oy
(7,978 puan) tarafından
Banada ses kaydı atar misin insatadan adım suzan_tnrkl çocuklarım profil 
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Canim yorumalrı okduum canima üşütme girdi ben etkilendim korktum yalnizimda suan evde ayyoff ya. Sen kimseye bakma sen once bi peragoga gotur ama erteleme skaın ha valla gerçekden ciddi sorun bu. Eylendirmeye calis parka gotur alisveris yapin cocuk varsa cocuklara oynasın kafası karisiin biseylere  . Eğer 1 gün daha devam ederse yarin gotur lütfen bizlede payıas nolur ne oldugunu , olmadı hocaya goturun
0 oy
tarafından
Ay ben neler okuyorum çok korktum:( kız rüya görmüştür korkma pedagoga mutlaka götür, bayramdan sonraya çok geç olur canım bir an önce götür.Onu kesinlikle yalnız bırakma, pencerelere dikkat et,ip tarzı şeyler elinin altında olmasın çok dikkat et çocuk bu yani

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 166 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Nehirrr (760 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 245 göst.
18 Kasım 2023 Aile kategorisinde Aras2304 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 328 göst.
26 Ekim 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 79 göst.
19 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynepmutlu0606 (50 puan) tarafından soruldu

380,880 soru

11,403,378 cevap

34,941 kullanıcı

...