0 oy
591 göst.
Diğer kategorisinde (370 puan) tarafından
Kızlar bundan 9 ay önce ikizlerimi dünyaya getirdim ve tüplerimi bağlattım adetlerim çok düzenlidir 24 günü geçmez Ramazan'dan önce 1 Mart'ta âdet olmuştum ramazan ayı bitti olmam gereken tarihin üzerinden 15 gün geçti ve hâlâ âdet olmadım bir kaç gün önce olacakmışım gibi ağrı oldu ama yok test yapmaya korkuyorum son çare tüp bağlattım ona rağmen kaldıysam ne yapmıcam ben ya nedir bu kadınların çektiği komple yumurtalıkları mı toplatalim yoksa rahimimizi aldıralım ne yapalım:(( 

Var mı aranızda tiplerine rağmen hamile kalan:(

18 Cevaplar

+1 oy
(2,702 puan) tarafından

Hiç sanmıyorum tabi Rabbim bilir elbet ama ağrı kesici falan kullandınmı hiç ondanda gecikiyor bende bağlattım 4 sene olacak hiç sorun yaşamadım çok merak ediyorum bi test yapsana hatta favorilere kaydedicem seni hamile değilsindir inşallah 

(370 puan) tarafından
İnşallah değilimdir. Bu aralar hiç ilac kullanmadım adetlerim çok düzenlidir hiç gecikmes yaşamadım dua edin inşallah yoktur
(2,702 puan) tarafından
Amin canım inşallah bi test yap bence kaçış yok
-Reklam-
0 oy
(565 puan) tarafından
Canım bir sakın ol bazı dönemlerde gecikme olabiliyorlar en iyisi gidip kan ver sağlık ocağına kesin sonuç çıkar için içini yiyip durmaz
(370 puan) tarafından
Bayramdan sonraya kaldı ya :(
0 oy
(2,160 puan) tarafından
Allah bilir tabi bence değilsin bı test yap bence 
(370 puan) tarafından
Korkuyorum inan iki tane bebek varken bir tane daha olursa biterim yaaa ((
(2,160 puan) tarafından
Anlıyorum seni canm ama test yapmadan da anlayamazsın
0 oy
(7,699 puan) tarafından
Arkadaşımın annesi birini spiralli iken doğurmuş o zaman tüplerini kapatmış onun üzerine de hamile kalmış şuan çocuğu 7 8 yaşlarında büyüğü de 9 10 vardir
(370 puan) tarafından
Deme :(
(6,782 puan) tarafından
Dedi bile :(((   korkulur yani.
(559 puan) tarafından
Biz 6 kardeşiz annem 2.cocuktan sonra korunmuş hep ilk prezervatif le yine hamile kalmış sonra hap a başlamış yine hamile 6.cocugq kadar bu korunma yöntemleriyle hamile kalmış hatta 6.yi aldırmış yine hamile kalmış en sonuncuyu digurunca tiplerini baglatti bir daha olmadı çocuk
0 oy
(165 puan) tarafından
Bu ara adeti geciken çok var bende çok geç oldum mevsim geçişinden olabilr emziriyorsanız ilk bir yıl düzensizlikler normal endişelenmeyin ben gebe olacağını düşünmüyorum
(559 puan) tarafından
Hep duzenkiydi diyor düzenli olan birinin adeti sasmiyor hiç benimde düzenli asla şaşmaz mevsim geçişi diyet spor hastalim stres üzüntü jicbirsey fayda etmez zamanında olur
(165 puan) tarafından
Maşallah hiç öyle olmadım ben
(1,168 puan) tarafından
Benimde hayatımda hiç gecikme olmamıştır ilk defa oldu ondada hamile değilimişim günü gününe saati saatine olurum resmen
0 oy
(225 puan) tarafından
Değilsindir ama bu kadar endişe ediyorsan 50 TL'ye bir test al , gör. 

Değilsindie, bak buraya yazıyorum.
0 oy
(9,546 puan) tarafından
Canım daha 9 ay olmuş doğum yapalı düzensizlik normal. Bende günü gününe oluyordum kızım 1 yaşına girdiğinde adetim 2 ay gecikti hamile olduğunu sanmıyorum 
tarafından
Bak sen dıyınce akşıma geldı bekarken stresten 3-4 ay olmadım da doktor hap verdı adet sökturucu oyle olmuştum nasıl emın konuşuyor sankı garantısı var tövbe tövbe
(370 puan) tarafından
İnşallah dediğiniz gibidir kızlar ya dua edin bana:(
tarafından
Korkma canım benım 7 yıl olacak baglı bır sıkıntı yaşamadım ama yorumumda da dedıgım gıbı tüp baglı dıye saldık çayıra mevlam kayıra olursa bır ıhtımal tabıkı var ben hala prezervatif+gerı çekilme ile korunuyorum
(559 puan) tarafından
Patlayan şeker ben niye işteyim banane ben olabileceğini söylüyorum ıssız sensinki her yorumu mu okumussun kız zaten her ay düzenli olduğunda söylemiş ina istinaden söyledim ayrıca size ne oluyor vereceksen cevap soru sahibine ver bana niye sicriyorsun
(9,546 puan) tarafından
Hayırlı bayramlar kızlar tartışmayalım bugün  :)
0 oy
(559 puan) tarafından
Bu kadar zaman nasıl bekleidniz test yapmadan hayret insna bi kuskuya fusunce regl tarihini bile beklmeden yapar
(370 puan) tarafından
Regl tarihini beklemeden niye test yapayım sonuçta tuplerim bağlı diye düşünüyorum hani
(559 puan) tarafından
Bu kadar gergin olacak bişey yok neden sorduğun soruya istediğin cevabı almayınca ters cevap yaziyostun adetimden 15 gün geçti yazmışsın diye dedim test yap diye ayrıca şüphe varsa erkende yapabilirsin diye söyledim kötü bısey demedim ki
0 oy
(10,313 puan) tarafından
Yoktur muhtemelen annem de bağlattı benim binde bir ihtimal o yani mevsim geçişi vs dir 
(370 puan) tarafından
İnşallah öyledir ya
0 oy
(3,646 puan) tarafından
Annem bağlantı sağlık sorunundan dolayı. Bir ara 4 ay regli olamamıştı. Bazen öyle gecikmeler olur korkmayın. 
(370 puan) tarafından
İnşallah öyledir canım ya
0 oy
(2,123 puan) tarafından
2 bebek varken nasıl bağladılar tüplerini canm özele mi gittin. 
(370 puan) tarafından
Canım 14 ile 10 yaşında iki tane daha var
0 oy
(1,635 puan) tarafından
Annem de oyle sanmisti menopoza giriyormuş meğer 
(370 puan) tarafından
Kız ben daha 34 yaşındayım ne bilim
(1,635 puan) tarafından
Devam ederse doktora git erken menopoz die bisey de var. Sanmam gecikmissindir hep zamanın da olmaz ki
0 oy
(604 puan) tarafından
canım kist vs de olabilir bi sürü hastalık var.sen genede doktors git bağlatıp hamşle kalan da duymadım 
(370 puan) tarafından
Şükür kistim falan yok canım da inşallah gebelik değildir
0 oy
tarafından
Oruç tutuyorsan gecıkme olabılıyor canım tüp baglı iken çok düşük ıhtınal hamıle kalmak ama tüp baglı dıye afedersiniz içe boşalma vs olmamalı dıye düşünüyorum
(370 puan) tarafından
Oruç tutuyorum canım bilmiyorum bu yüzdende olabilir
0 oy
(1,204 puan) tarafından
Merakla sonucu bekliyoruz. Hakkında en güzeli olur inşAllah 
(370 puan) tarafından
Allah razı olsun canım inşallah negatiftir
0 oy
(930 puan) tarafından
67 gün olmadm düşün iki defa test yaptım sonra adet oldum benmde bağlı. Tüp bağlama şekline göre hamile kalma ihtimali oluyor.
(370 puan) tarafından
Evet oluyormuş bende ondan korkuyorum
(930 puan) tarafından
Doktoruna sorsana ben sordum ekstra korunmana gerek yok dedi
0 oy
(1,753 puan) tarafından
Canım bnm görümcem de baglatti tuplerini oda korkuyor du burya yazar mısın pozitif olursa cnm
(370 puan) tarafından
Yazarım canım
0 oy
(648 puan) tarafından
Aşırı merak ettim nasıl duruyorsun ben olsam gider hemen ya acile kan veririm ya da gebelik testi yaparım. Yapınca sonucu bizimle paylaş :) 
(370 puan) tarafından
Ya belki farklı bi sebebi vardır olurum diye bekledim

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 272 göst.
7 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Esila han (146 puan) tarafından soruldu
+1 oy
36 cevap 880 göst.
7 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Selin mom (785 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 286 göst.
20 Temmuz 2022 Moda kategorisinde Selcanttt (2,366 puan) tarafından soruldu