0 oy
618 göst.
Aile kategorisinde (1,275 puan) tarafından
Bugün kayinpederim bize geldi iftar için. Sonra dükkanımıza geçtiler beraber. Eşim aradı az önce ben babama geçeceğim bu gece orada kalacağım diyor. Yarın sabah namaza gideceğiz beraber diyor. Ben de burada cami yok mu ben hastayım dedim. Ama büyük ihtimalle gelmeyecek. Esimsiz uyumak istemiyorum. Sizce kayinpederimin oğlum eşinle.oglunu yalnız bırakma demesi gerekmiyor mu? Eşimin böyle yapması yanlış değil mi? İki ayda bir gider kalır böyle babasinda. Ben istemiyorum beni tek bırakmasını. Siz olsaydınız ne yapardınız. Bir arada kayinpederimin evi uzak. 

12 Cevaplar

+1 oy
(12,854 puan) tarafından
2 ay da 1 gece babasında kalmasında bi sakınca yok bence yarın namazdan sonra gelir evine bayram namazını babası ile kılmak istemiş olabilir
(1,275 puan) tarafından
Bayramda komple çalışacak. Ben de yarın köye gidecektim onun ailesinin yanina. Beraber de kalmaya gidiyoruz ayrıca onun haricinde tek gidiyor. Tek kalmak istemiyorum.
(569 puan) tarafından
Madem gidecektin e seni neden götürmedi ilginç
-Reklam-
0 oy
(290 puan) tarafından
Bnce çok yanlış yeni yeni şeyler çıkarıyorlar ya camiye gitmek isteyen heryerde gider 
(1,275 puan) tarafından
Evet tek kalmak istemiyorum yani illa ben de babama mi gideyim.
0 oy
(119,248 puan) tarafından
yaa kayinpederine gitmuyosa 
(801 puan) tarafından
Son posta gel sevdoş anamla sarma sarıyoruz :D
(1,275 puan) tarafından
Yok kayinpederime gidiyor ama gece dışarı çıkabilir. İçebilir de belli olmaz. Aradığımda da açmaz.
0 oy
(85 puan) tarafından
Saçmalık evi varken gidip kalması Allah akıl fikir versin 
(1,275 puan) tarafından
Yalnız hissediyorum kendimi
0 oy
(13,668 puan) tarafından
Birlikte geçirmek istemiş olabilir kuzum ya.

Ben olumlu karşıladım 
(1,275 puan) tarafından
İşte babasina gittiğinde genelde içiyor da o yüzden istemiyorum biraz da. Bahane yani olabilir.
0 oy
(95 puan) tarafından
Tövbe yaaa neler duyuyorum 
0 oy
(889 puan) tarafından
Ya ne olacak güzel kardeşim gitsin kalsın nasılsa belkide siz uyurken çıkıp namaza gidecek, farzet ki geldi ve çıktı namazdan sonra gelir sizi de alır beraber gidersiniz ayrıca 2 ayda 1 gece nedir ki 
(1,275 puan) tarafından
Biz zaten beraber gidiyoruz kalmaya tek gitmesi canımı sıkan ve gittiğinde genelde arkadaşlariyla buluşur içer. Namaz dediğime bakma dua bilmiyor aslinda. Dükkan var bayramda açık o yüzden dükkanda oluyor gece 2 ye kadar. Ayriyetten akrabalari köye çağırdı çocuğu görmek için. Gidecektim ama vazgeçtim.
(95 puan) tarafından
Sen eşini bizde. İyi tanırsın rahatsız olduysan vardır Bi bildigin
0 oy
(306 puan) tarafından
2 ayda bir gider demişsin sana teklif etmiyo mu beraber kalalım vs.. hem canım kayınoeferinin demesine ne gerek elini yalnız bırakma diye bunu eşinin düşünmesi gerek değil mi
(1,275 puan) tarafından
Biz beraber de gideriz kalmaya üç dört gün kalırım onun haricinde tek de gidiyor
(306 puan) tarafından
anladım canım yalnız mı kayınpederin
(1,275 puan) tarafından
Evet yalnız
0 oy
(886 puan) tarafından
Eski köye yeni adet
0 oy
(408 puan) tarafından
Yoo hiç dert etmezdim ben 
0 oy
(12,973 puan) tarafından

Değişik erkek tipi karısını evde bırakıp babasında kalanıda gördük :angel:

0 oy
(569 puan) tarafından
Niyeti cidden babasıyla bayram namazina gitmekse bravo kutluyorum yani sen neden bu kadar abarttım ki zaten namaz kılıp evine gelir ama şu var zaten senin de çocukları alip kaynanana geçmen gerekiyor kahvaltıya 

Yani eşin güvenilir düzgün mu cidden babasigilde mi kaliyor eğer cevabın eminim evet se iki üç ayda bir bence iyi kalması  bak benim eşim ezandan önce işe gitti şuan yok mesela 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 90 göst.
9 Nisan 2024 Aile kategorisinde Yenianne_tugce (1,275 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 279 göst.
11 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde yesmesn (747 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 303 göst.
18 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,279 göst.