0 oy
276 göst.
Diğer kategorisinde (747 puan) tarafından
Ben 3 yillik evliyim. Toplamdada 8 senedir beraberiz. K.validem ve k.pedeeimi cok severim ama hala anne ve baba diyemiyorum. Uzun iliski oldugu icin hic bi zaman anne baba diyemedim. Sevgiliyken anne baba demekte bana sacma geliyordu. Oyle kaldi yani. Bisey soyleyecegim zaman onlara gidip soruyorum ama hic anne baba diyemiyorum. Sevmedigimden degil yanlis anlasilma olmasin . Ama iste diyemiyorum yaa:))

10 Cevaplar

0 oy
(621 puan) tarafından
Deme saygıda kusur etmiyorsan çokta önemli değil keşke bende demesem haha ne kadar kizsamda diyorum ama denemek icinde pek konuşmuyor sohbete girmemeye çalışıyorum
(747 puan) tarafından
Saygi var evet cok saygi duyarım onlarda bana karsi oyleler..
(621 puan) tarafından
Bence yeterli canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence bunu aşmalısın eğer sana kıymet veriyorlarsa ufaktan demeye başlamalısın:) 
(747 puan) tarafından
Ebet veriyorlar bende cok sayarim ama diyemiyorim :)
tarafından
Değişik bir durum
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Ayyy kayınpederim yok vefat etmiş. Ama bende kaynanama anne diyemiyorum 5 sene olacak evleneli. Aramızda bir sorun yok çok şükür ama diyemiyorum tuhaf geliyor kendi annemden başkasına anne demek bende bekarken hep düşünürdüm evlenirsem nasıl olacak diye muhtemelen kendimi bekarken çok kastığım için diyemiyorum 
(747 puan) tarafından
Sanirim nende oyle :)
0 oy
(6,195 puan) tarafından
Arada saygı varsa ve sorun da etmiyorlarsa söylemek zorunda değilsin 

Çoğu erkek de var ki demiyor kayinoeder veye kayinvalideye sorun etme 
(747 puan) tarafından
Aynen canim dogru diyosun:)
0 oy
tarafından
demek zorunda degilsin esin ve ailesi anlayisliysa bana da zor geldi ama esim benm icinde zor istersen karsilikli demeyelim dedi ama bnm annem anlamazdi bunu o yuzden soyledim ama genelde de direk konusurum cok nadir anne derim
0 oy
(261 puan) tarafından
Kendi anne babamdan baska kimseye anne baba diyemem. Zorlasamda cikmaz agzimdan
0 oy
(2,995 puan) tarafından
Bende diyemiyorum ama onlarında sorun ettiğini sanmıyorum 11 yıllık evliyim asagi yukarı son 2 senedir anca konuşuyoruz eşimle konuşmuyorlardi hiç alışamadım iletişim halinde olmayınca  bundan sonrada kimse eksikliğini hissetmiyor bence.Ama sen biraz şartları zorlayanilirsin durumumuz geçen  yıllar olarak benzesede aranizdaki ilişki konusunda ortak nokta yok çünkü.
0 oy
tarafından
Ben isimleriyle hitap ediyorum Ayşe anne Hasan baba diye
0 oy
(1,944 puan) tarafından
6 yıllık evliyim 1 defa bile anne baba dememişim bende canm söyleyememde kemdi annem babam varken başkalarına o şekilde hitap etmek tuhaf geliyo bana
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Teyze yada amca diyebilirsin anne bab demek zorsa

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 225 göst.
4 Ekim 2023 Aile kategorisinde Burdanbiri12 (52 puan) tarafından soruldu
+2 oy
40 cevap 719 göst.
8 Haziran 2021 Aile kategorisinde 3prensannesi (1,493 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 2,135 göst.