0 oy
1,279 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Eskisehir'den izmir'e geldigimden kayinvalidemlerle de çok sık görüştüğümüz zamanlarda yalnızlığımı derinden hissediyorum ve kendimi kötü hissediyorum ama onlar da torunlarını görmek istiyorlar tabi sürekli gidelim istiyorlar.

Ben de kayinpederime dun bir mesaj attim.

Baba ben sizi özlüyorum ama sizinleyken de kendimi kimsesiz hissediyorum,napcam bilmiyorum çaresiz kaldım.. diye 

Cevap şu; 

Ben ne yapabilirim bu yuzden size gelmek istemiyoruz biz de..

Ben bu cevabin uzerine cevap yazmadim bir daha da ne ararim ne sorarim ne görüşürüm torunlarını da gormesinler banane onlar düşünmüyor ben mi düşüneceğim..:ermm:

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tam anlamadim canım nasıl yani
tarafından
Şimdi soyle ben gurbette gelinim ya
Esimin ailesine gidiyoruz onlar geliyor ya sık sık ben kendi ailem burda değil onun ailesinin icindeyiz ya hep kendimi kötü hissediyorum. Bunu da kayinpederime soyledim hani o da bana cevap olarak onu atmış
tarafından
Buna alışmak zorundasın canım ben hiç bilmediğim bir şehirde sadece oğlum ve eşimleyim kimsem yok yani ama mecburuzda neden kayınpederin böyle tuhaf cvp vermiş ki bunu anlamadim bende
tarafından
Hanı sizin aranızı bozmayalim evinizde oturun demeye getiriyor
tarafından
Ikinizinde hatası var bence sizinleyken kendimi kötü hissediyorum olmamış canım sanki onlar yetmiyormuş gibi
tarafından
Ya onu ifade etmemistim de sadece demek istedim ki bilerek torununuzu gostermemezlik yapmiyorum demeye calismistim bir de teselli beklemiştim o yanlis anladı:D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Konuya içten dalmissin canım anlamdım valla
tarafından
Esimin ailesine gidiyoruz onlar geliyor ya sık sık ben kendi ailem burda değil onun ailesinin icindeyiz ya hep kendimi kötü hissediyorum. Bunu da kayinpederime soyledim hani o da bana cevap olarak onu atmış
0 oy
(742 puan) tarafından
Sende ona söyle yaz tamam baba gelmek istemiyor sakız siz bilirsiniz rahatsız ettim  kusura bakma  de bidaha gelmeye yüzü  olmasin 
(742 puan) tarafından
Meryem  bana dio ki ne biçim  akıl verio n kendine  sakla  aklını  üslubuna  bak dio sen benim üslup müdürüm  musun  akıl hocammışın   neye  nasil konuşacağımi  ondan mi öğrenecem  tövbe yarabbim arkadasin cani sıkılmış  galiba    kendini  öğretmen sanmış   bana   akıl verio   o güzel üslup ve beynini  benim yorumuma yormasın die  ona   cevap verdim oku  bi konuşmaları
(75 puan) tarafından
Gercekler acidir vede acittir belki acitmiş seni yazdiklarim..konusmalara bak laf cambazligi yapma.ben milletin aklina fitne koyma dye soyledim.yaziyosan herturlu elestiriye acik olcaksin ozaman yazma arkadasim.dogru yolu gostermek icin ogretmen olmak gerekmiyo azicik beyin olsa yeter.azicik vicdan insaf.allh icin konusmak icin ogretmen olmaya hoca olmaya gerek yok dimi.ikile şimdi.senin çirkefligin bana sökmez ben seni terbiyemle edebimle yerden yere vururum çirkeflik bize uzak bsey.insan dedigin insan gibi konusur cirkeflik bir bayanda en igrenc buldugum bseydir.zaten anne oglu birbirine duşuren cirkef gelinler degilmi.senle muhatap oluo seviyene daha fazla düşmicem.
(742 puan) tarafından
Sen kimsin sen kimsin sensin ********  canim zoruna mı gitti laf cambazlugiymis  asıl sen ikile yorumuma  gelen sensin  ayrıca  kaliteden bahsedecek kadar kalite  göremiyorum  zoruna mı gitti   edebinle  beni yerden yere  vurda bi göreyim nasil vuruyon  sen kimi yerden yere vuruyon dikkat et de vurulma    sen  ayrıca insan Dedim insan  gibi konuşurmuş  ya  benim  dilimden anladığında  gore aynı cinsteniz  demekki dilimi sokmuşun sen ikile asıl kndine beni denk görüp yorum yapmışsın   kelime dagarciginiı benimle genişletme  sen benim seviyeme  gelmek  icin düşme  degil çıkma  yaparsın onuda beceremez yolda kalırsın hadi bb senin çirkef ve akıl hocalığına bana sokmek haddini bil  beynini ve edebını kndine  sakla  git başkasına    sataş    sende  aradığın bnde yok okey canim hadi yavrum sen çokmu vvicdanlisin vicdan dersi veriyon bana ben cambazsam bu ipten çakıl benim lafimda  sana dokunmuş  noldu canim seninde mi zoruna gitti
(75 puan) tarafından
Viiiii hahahaha  ne yazmişsin kuzum anlamadim.arapcami ingilizcemi yazmissin telastan ne yazdigin beli dgl.arap yazisi gibi olmus.:)))))))babay canimmmm
(742 puan) tarafından
Anlamanı da   beklemedim zaten  normaldir   bencede bb    anlayınca  yazarsın  tabi bu sirec senin icin biraz uzun olacak da neyseeee
0 oy
(777 puan) tarafından
Canım onlarla görüşürken neden yalnız hissediyorsun anlayamadım ben
tarafından
Ailem burda yok ya esimin ailesi sürekli yanımızda olunca öyle hissediyorum
(777 puan) tarafından
Oyy kıyamam ben de aynı durumdayım kuzum :(
tarafından
:((( bende sana kiyamam
0 oy
(491 puan) tarafından
10 kere okudum ama konuyu algilayamadim cidden 
tarafından
0 oy
tarafından
Eee ama kayınpeder haklı.   Oyle pat diye soylenir mi.  Ben sıkılsamda soyleyemem yüzüne 
tarafından
Ne haklisi ya ben sunu bekledim bu sehirde yalniz bir kadin olarak sıkılmak degil konu sikildim demedim yalnız hissediyorum dedim.
Diyebilirdi kizim biz de senin ailen sayiliriz neden yalniz hissediyorsun
tarafından
Evet diyebilirdi deseydi güzel olurdu ama sende cesaretlisin içindekini k .pedere söylemeye cnm ben soleyemem mesela
tarafından
He cesaret derken kotu bir sey yazmadım ki derdimi soyledim ben istiyorum ki gelinsin gidilsin hep beraber olunsun ama beceremiyorum hep bir sıkıntı cikiyor ya laf sokuyolar ya laf söylüyorlar uzak ediyolar kendinden beni ama sonra gorusmuyoruz araya biraz zaman giriyor bu sefer özlüyorum üzülüyorum kus gibi olmak istemiyorum ama bilemedim çaresizim
Mesela kaynanam canimi sıkacak bir şeyler diyor ya da görümcem onları duymazdan gelemiyorum keske elimden gelse de yutabilsem
0 oy
(798 puan) tarafından
Biraz ayip etmissin oyle msj atmakla adamda ne desin. Zaten kaynanan israr edio sanirim gorusmek icin.
tarafından
Biz de Seiin aileniz kizim diyebilirdi
Ki annem giderken size emanet kizim demisti o da o benim gelinim degil kizim demisti bana seni kendi kizimdan ayrı görmüyorum diyor hem boyle yapiyor ben inanayım mi simdi buna
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Sizinleyken kimsesiz hissediyorum olmamış canım onlar yetersiz kalıyor gibi bir anlam olmuş bu .Sen bunu yazarsan adam tabi böyle cevap verir .Sen onların eline koz vermiş oldun bugün yarın tartışma konusu olur sıkıntıyı sen çekersin bak benden söylemesi 
tarafından
Yo bana görüşmeyelim demek istedi gelmiyorlar zaten istemedigim icin ama ben gelmelerini istedim torunlarini gorsunler diye onlar gelince de kotu hissediyorum onları seviyorum ama kötü hissediyorum iste elimde değil bend caresiz kaldim
Hatta şunu bile düşündüm onlar gelmedwn once melisa papatya çayı içsem mi acaba diye
0 oy
(75 puan) tarafından

Tmmda canim sende sacmalamissin resmen.adam napsin aileni yaninami taşisin ozluyosan gidersin.niye kotu ediyon kendini.alakasiz bence.oyle soylersen oda oyle msj atar baskasi olsa belji daha sivri dille konusurdu bacim.seninkide is degilki.ben yaninizdayken boyle hissediyorum dersen adam.napsin yani sanki evlatlik almislar gibi konusma.evin yuvan orasi kocanin ailesi o.tabi aileni ozlicen yeri gelcek yanlarinda olmak isticen hayatin kanunu bu hepimiz oyle olmadikmi.hersey heryerde soylenmez kuzum.onlarda anne baba.keske benim kaynanam kayinpederim hayata olsaydi.kaynanamla birlik oturdum 3 yil.sonra vefat etti.kayinpederim ben evli degilken vefat etmis.buyuklerin kiymetini bilin.pislik insanlar degilerse kuyunumu kaziyolar dusmanlikmi yapiyolar tabiki ozaman alakani bile kesersin ama ufak tefek syler icin degmez be kuzum.hepimiz insaniz hangimiz dort dortluguz sen soyle :blush:

tarafından
Iste ben de istiyorum ki onlarla birlikte olalim ama kendimi çok kotu hissediyorum elimde degil hem sonra elimde olmadan sinirden kizariyorum geriliyorum ufak tefek laf sokunca kaynanam (bunlar da dogal şeyler yani sonucta kıskanabilir ogludur degerlidir)
(75 puan) tarafından
Tmmda kuzum onlar napsin bence seytan sana vesvese veriyo.ya size deger vermesler sevmeseler torunlarini.senin boyle olmanda onlarin sucu yokki bosuna kotü etme kendini.esinle ailesinin arasi gaksiz yere acilirsa boyle bi sebepten dolayi vebale girersin.şeytanin istedigi olur.vesvesende gider is isten gecmis olur.onlarda senin bi ailen artik bi nevi senin annen baban oluyo onlarda.yapma cnm lutfen ☹
tarafından
Haklısın çok vesvese geliyor cok hemde lanet seytan ya mahvetti beni
(75 puan) tarafından
Estagfirullah cek.ne insanlar.oyle ufak tefek seylere takilma insan kendi oz anne babasiyla bile kardesleriyle bile yasiyo boyle seyler ufak tefek laflar konular.annenede şasirdim ayip ediyo nasil oyle yonlenditir seni hesabini allaha nasil vercek.yuvan yikilr huzurun bozulur hcmi umurunda dgl kendi evliylarlami evlenmis.benim annm bana ne de4di hep biliyonmu..eger kaynananin kalbini kirarsan lafinin ustune laf soylersen sütüm harram olsun.buyuktur lafi olur sözü olur ewt de gec saygini bozma.boyle daha cok yucelirsin.iyilikten zarar gelmez.kotuluge kotuluk lafa laf soylemek herkesin harci sabretmek altan almak mutevazi olmak onemli herkesin harci degil bu.farkin olsun.annende olsa allh icin konusmasi lazim.öte tarafi dusunuyosa tabikii
tarafından
Valla annem biraz kariyer yap kafasinda oyle kendini ezdirme taraftarı hic değil zaten sevmez evlilik falan
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Eşinin senin ailenin yanında olsaydı eşin aynısını babana atsaydı hoşuna gider mıydım çok yanlış yapmısın sadece eşine deseydin bari
tarafından
Ne diyim esime
0 oy
tarafından
Bence yanlış yapmışsin ben asla kayinbabama böyle bişey diyemem demem de zaten , empati kur kendi annenle babanın yanindasin esin senin babana bu mesajı atıyor ne hissederdin böyle olacağını zaten önceden bilmiyor muydun ?
tarafından
Bilmiyordum
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Ben k.babama "sizinleyken kendimi kimsesiz hissediyorum"desem ağzima yapıştırır birtane biz adam degilmiyiz der :Dyani yanlis bir msj atmissin sanki :ermm:bence olayi hemen düzeltmelisin gelmemizi istemiyo bu gelin diye düşünürler emin ol bu seferde eşin bahaneyi sana bulur 

tarafından
:)) oyle mi diyosn kizim yanliz hissetme biz variz deyeydi o da :D
(1,850 puan) tarafından
E sen adama öyle söylersen o da öyle msj atar deli :)) hahah
tarafından
:D napiyim ya
0 oy
tarafından
onlar tabiki torunu için geldiği zamanlar olacak ama sana değer veriyorlarsa saygı duyuyorlarsa bu yeterli olmalı ailen gibi hissettirsinler istiyorsun belki onlar da yapamıyor sen onları tam ailenin yerine koyabilecek misin? ve onların yanında kötü hissettmen benim ailem yok bunlar hep gelebiliyor benim evimdeler vb düşünceler bunu ben de yaşıyorum onların içinde yalnızlaşıyorum geri çekiliyorum ama bu benim elimde olan birşey kendimi durduruyorum ve kimseye belli etmiyorum bana göre yanlış Bi söyleme tarzın olmuş haklı olabilirsin ama onlar da haksız değil 
tarafından
Senin elindeymis iste ne guzel benim elimde olmuyor
tarafından
başka çarem yok ki eğer tepki versem ya onlarla ya eşimle kötü olacağım ben de hiç kimseyle kötü olmamak için mecburum diyorum
tarafından
En güzeli bende ondan istiyom:))
0 oy
tarafından
Esin ne tepki vericek acaba mersk ettim
tarafından
Eşim bilmiyor ki
tarafından
Kayin pederin soylemez mi yada hadi gidem dediginde gitmicen mi napcen
tarafından
Söylemez şu an gorusulmuor zaten
tarafından
Iyi sende rahatsin o zaman
tarafından
Yok kiz dayanamadim geldim kiyamiyom ki ya
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Bende gurbete gelin geldim hemde eşimin ailesiyle aynı binadayız ama bugüne kadar böyle bişey hissetmedim onlarıda kendi ailem gibi benimsedim seninde kayınbabana öyle demen olmamış sanki
tarafından
Benimsemen iyi olms ben de dogum yptiktan sonra uzaklaştım once iyiydim
0 oy
(3,750 puan) tarafından

Seni anlayabiliyorm cnm bnde gurbete gelin geldim hep eşimin ailesine giderdik hergün belli süre sonra eşime haftalık gidelim yeter dedim cnm. Torunları oldu doğru düzgün evime gelmediler bile bnde haftalık gidiyorm bazen gitmemek için bahane buluyorm cnm ama çok şükür artık ailemde yanımda rahatım biraz :D

tarafından
:)) ne güzel kendi ailenle anlaşamasan dahi evlenince aranior
(3,750 puan) tarafından
Aynen cnm çok şükür kendi ailem ile skntım yok
0 oy
tarafından
Bu mesajla onlara gelin mi demek istiyon gelmeyin mi demek istiyon anlaşılmıyor ki...
tarafından
Valla ben bisey mesaj vermek istemedim çaresizliğimi dile getirdim
0 oy
tarafından
kız adam ne anlar senin soylemek istedigin ince mesaji anlamaz ki o kac yaşında adam kirk yıl dusunse aklina gelmez 
tarafından
:D kiz ikbal guldurdun
tarafından
oyle ama eslerimiz anlamiyoda koskoca adam ne anlasin :)
tarafından
:D ben ne yapabilirim demis ya bir de hahahaha
tarafından
sen neden onlar gelince kendini kötü hissediyosun. kötü mu davranıyorlar
0 oy
(75 puan) tarafından

Cnm sen cok akli basinda bir bayansin beli.burdaki sacma sapan yorumlara sakin uyma.vicdanin en iyi yol göstericindir bunu untma.rabbim gonlune gore versin insallh kuzum<3

tarafından
Kiz geldim dayanamadim cok mutlu oldular kayınpederim hemen tras olmuş bebek tahris olmasin diye :D

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 94 göst.
9 Nisan 2024 Aile kategorisinde Yenianne_tugce (1,277 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 624 göst.
9 Nisan 2024 Aile kategorisinde Yenianne_tugce (1,277 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 279 göst.
11 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde yesmesn (747 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 303 göst.