0 oy
604 göst.
Diğer kategorisinde (814 puan) tarafından
Sorum yukarda

37 Cevaplar

+1 oy
(39 puan) tarafından
Bayram harcligi falan bilmem de genel olarak babasına veririz :)
(363 puan) tarafından
Önceden bunu yapıyordum ***** gibi :))) şimdi ise çocuğum için kullanıyorum
(255 puan) tarafından
Babasına neden veriyorsun ayy al sende dursun
-Reklam-
0 oy
(2,017 puan) tarafından
Benim bebeğimin ilk bayramı  daha 2.5 aylık o yüzden ne yaparım bilmiyorum ama ona harcarım 
(814 puan) tarafından
Bende mutlu olacağı bir oyuncak falan mı alsam birikim amaçlı kenara mı koysam bilemedim:)
(2,091 puan) tarafından
İhtiyacın yoksa oyuncak derim ama varsa onun adına koy kenara.
0 oy
(225 puan) tarafından
Benim bebeğimin ilk bayramı. 

Doğduğundan beri her ay altın , döviz,  hisse alıyoruz, kendi hesabı var. Büyüdüğünde eğitim için kullanacağız. Onun olacak. Oraya atacağım.

Oyuncak , kıyafet falan zaten hiç kısmadan alıyorum. 
(395 puan) tarafından
En mantıklısı bizde kumbarada biriktiriyoruz eğitim hayatı var onun için zor günleri için saklıyorum bir kolyesi bir ceyrekli künyesi birde küpesi var hepsi eğitimi için bende yiyeiliridm fakat vicdanım el vermez
(395 puan) tarafından
Hisse nasıl alıyorsunuz beni bilgilendirebilir misiniz
(225 puan) tarafından
Mobil bankacılıktan borsa hesabı açarak hisse alabilirsiniz. Biz dediğim gibi altın - döviz - borsa üç farklı sepet yapıyoruz. Her ay belli bir miktar atıyoruz. :)
(395 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(8,287 puan) tarafından
Galiba euro dolar altın ne bulursam çeviricem canım. Bir miktarda kendisine veririm almak istediği şeyi alsın. Elhamdülillah daha bayram gelmeden harçlığını veren bir ailem var. :) 
0 oy
(544 puan) tarafından
Günaydın hayırlı bayramlar öncelikle :)  ben her bayram köşeye atar eksiklerini alırım 
0 oy
(2,347 puan) tarafından
Altın yaptım ikisine de tekrar birikiyor onları da öyle yapcam
0 oy
(1,190 puan) tarafından
Üstüne biz koyup Ya çeyrek alıyoruz ya da birikim hesabı var ara ödeme olarak ona yatırıyoruz. Amambu bayram ekonomi kötü fiyatlar uçuk ceyreklik kadar toplayamaz. Biz de koyamayiz. Bakalım artık 
0 oy
(2,688 puan) tarafından
Çocuklarıma harcıyorum zaten bir benim babam yolluyor harçlık :) biz uzağız herkesten.
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Ona harcıyorum geçen sene bisiklet aldım bu senede gezmeye goturcem oyun parkına eğlensin yedin parasini senede bir gün  eglenceye doysun
0 oy
(2,286 puan) tarafından
Biriktirip dolar Euro yada gram aliyom canım oğlum doğdu verilenlerle 4 gram yaptım bir buçuk ayda bayramdada biriktiririz biseyler alırız 
0 oy
(353 puan) tarafından
ona bi cuzdan yaptim orada biriktiriyorum. kendim icin harcamayi kesinlikle dogru bulmuyorum.
0 oy
(5,796 puan) tarafından
Oğlumun kumbarası var oraya atarız bizde 
0 oy
(12,903 puan) tarafından
Onun parası onundur henüz büyük değil o yüzden ya güzel oyuncak vs alırım ya da dolar Euro olarak birikim yaparım ne  istediğini söyleyebildiğinde onun isteğine göre harcayacağım bu arada iki taraftanda kim harçlık verirse versin annesi olarak ben alıyorum 
0 oy
(3,377 puan) tarafından
Eksiklerini  aliyorum 1550 liramiz var simdilik yazliklarini tamamlicam
0 oy
(2,345 puan) tarafından
Babasına veriyorum cok şükür kızımın benim istediğimizi alıyor o yüzden ona veriyoruz lazım olur diye
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Çeyrek ve gram altın yapıyorum
0 oy
(480 puan) tarafından
Sadece Bayram harçlığı değil bebeğime gelen bütün paraları biriktirip altın alıyorum azsa üzerine para katıp en küçüğünden aliyoruz
0 oy
(440 puan) tarafından

Güzel soruydu tebrikler. Anneanne ve dededen erken aldık onunla da yürüme arkadaşı aldık pardon kendi parasıyla aldı kimseyi ilgilendirmez :)

0 oy
(1,276 puan) tarafından
Kumbarası var ona atıyoruz. Eğer o an pahalı bir şey istiyorsa bayram harçlıkları ile alıyoruz.
0 oy
(5,433 puan) tarafından
Normalde harcıyoruz ama büyük kızım bu sefer hemen kumbaraya atıyor :) 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 153 göst.
6 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,427 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 172 göst.
0 oy
14 cevap 287 göst.
24 Ağustos 2022 Aile kategorisinde poyrazaleyna (952 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 905 göst.

378,963 soru