0 oy
272 göst.
Diğer kategorisinde (981 puan) tarafından
Diyelimki düğün var ama siz gidemiyorsunuz eşiniz şehir dışında çalışıyor ve düğün ona yakın biryerde eşiniz gidermi yoksa siz olmadığınız için gitmezmi ve düğünde sevmediğiniz insanlarda var

20 Cevaplar

+4 oy
(10,874 puan) tarafından
Bu kadar birbirinizi ufak şeylere darlamayin canım.dugundur gitsin.
(513 puan) tarafından
Katılıyorum
-Reklam-
+1 oy
(301 puan) tarafından
bensiz alisverise bile zor gider canim o yuzden kesinlikle gitmez 
+1 oy
(580 puan) tarafından
İstemem ama kendisi yinede inadima gider 
0 oy
(688 puan) tarafından
Aman gitsin der geçerim.. 
0 oy
(12,923 puan) tarafından
Gider niye gitmesin düşman olup husumet çektiğim birilerinin düğünü ise gitmesin isterim ama sırf ben yokum diye gitmeyecek mı ? 
(7,921 puan) tarafından
Aynen yani..
0 oy
(2,123 puan) tarafından
Hiç bi düğüne ben gitmem eşim tek gider gel sende der ama hiç istemem çok nadir giderim ondada sevdiğiim kişileri görmek için. Sevmediğim insan dolusuyla nolcak sanki gitse adamımı yicekler varsın gitsin 
(2,754 puan) tarafından
Çalgılı diye gitmiyorsun dimi canım :D çünkü bende öyle yapıyorum
(2,123 puan) tarafından
:D aynen canısı günah mış önceden bilmiyodum gidiyoduım artık çok nadirmi gidiyorum
0 oy
(880 puan) tarafından
Valla genelde dugunlere gitmem cok yakinim komsum olmadgi surece esim tek gider ama oda durmaz takisinj verir gorunjr gelir yani bence cok takilma adam sonucta oraya kamp kurmaya gitmicek gozukur cikar senin sevmedgin insanlar var die hic bi dugunu gitmicekmisjnz yani senin coluk covugun yokmu ilerde cemiyet yapmicakmisjn cunku gidene giderler taki takana takarlar sende  ilerde dugunde sunnetti artik bi cemiyetin oldgunda kimseyi bulqmazsn canm biz onu sevmiorz derler gelmezler eslerinide gondemezler bu konualr biraz sacma ve cocukca gelior bana abartmayin yani 
0 oy
(3,849 puan) tarafından
gider tabi, ben de o olmadan cok dugune gittim . ne olqcak ki
0 oy
(5,816 puan) tarafından
Benim eşim arkadaşlarının düğünü filan olunca yanlız gidiyor geçen şehir dışına dayısının düğüne gitti ben küöük bebeğim olduğu için gidemedim
0 oy
(299 puan) tarafından
Gider ayni sehirdeykende gider yani neden gtmesin
0 oy
(48,620 puan) tarafından
gitti ben kendim gitmek istemedim 
0 oy
(12,955 puan) tarafından
Bendiz gitmez ama kvalidemler felan olursa git derim gider 
0 oy
(6,920 puan) tarafından
Valla gönderme bacım ben yaptım o hatayı sen yapma 
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Benim sevmediğim insanlar varsa gitmez sorar bana
0 oy
(6,291 puan) tarafından
Eşim gider zaten neden gitmesin ki bensiz? Göbek bağımız bir değil sonuçta. Evliyiz diye her ortama beraber girecek değiliz. 
0 oy
(5,867 puan) tarafından
eşim düğün sevmez, bu yüzden gitmez ama illa gitmesi gerekiyorsa gidebilir. 
0 oy
(2,407 puan) tarafından
Ay mumkunse beni her dugune tasimasin ve gitsin:D ben cok yakin arkadasi veya akrabasi degilse gitmem herkesin dugunune. Sehir disindaysa da dedigim sartlarda giderim bazen cocuklaei tasimamak icin bile gitmem.
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Gitmek isterse ben hic problem etmem. Her yere birlikte gidilecek diye birsey yok bence
0 oy
(2,242 puan) tarafından
Eşim pazarcı ve pazarcı düğünleri çok oluyor burda Eşim hep yanliz gider düğünlerine ne var bunda 
0 oy
(1,295 puan) tarafından
Gitmek isterse gider ki daha öncede öyle oldu. İstanbulda oturuyoruz Ankaraya düğüne gitmişti geçen yaz. Gitmek istemeseydi gitmezdi. Onun kararıydı ben gitmek istemedim. Ben gitmiyorum diye, ben yapmayım diye onunda yapmasını beklemem. Herkesin kendi hayatı. Ne kadar evlide olsak bir birimize alan tanıyoruz.

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 370 göst.
18 Ağustos 2021 Aile kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 169 göst.
16 Ocak 2024 Aile kategorisinde fatmahilall12 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 1,021 göst.
31 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Gizliiiii.21 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 462 göst.
5 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Tugbaank (350 puan) tarafından soruldu

379,074 soru

11,346,838 cevap

34,813 kullanıcı